Mondo toys Trójkołowy rowerek Baby Walker czerwonyi
189 zł

Raty 10x0 %

Dziecięcy luksusowy rower ze specjalnym ergonomicznym siedziskiem dla komfortowej jazdy. Trening rowerowy dla wszystkich małych zawodników. Pomaga rozwijać stabilność i koordynację u dzieci.

Mondo toys 28102 Hulajnoga Paw Patrol
148 zł

Raty 10x0 %

Dziecięca trzykołowa hulajnoga z motywem z animowanego serialu Paw Patrol. Motyw ulubionych, animowanych bohaterów doda energii podczas każdej jazdy. Przy kierownicy jest jednocześnie praktyczna kieszeń.

Mondo toys hulajnoga 3-kołowa PIG
139 zł

Raty 10x0 %

Dziecięca trzykołowa hulajnoga z motywem z animowanego serialu PIG. Motyw serialowej rodziny doda energii podczas każdej jazdy. Przy kierownicy jest jednocześnie praktyczna kieszeń.

Mondo toys zestaw do piasku Cars
82 zł

Raty 10x0 %

Zestaw do piasku z taczką i konewką w motywie Cars to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Dzieci mogą ładować zabawki i jeździć po piasku lub wodzie. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Mondo toys zestaw do piasku Minnie
82 zł

Raty 10x0 %

Zestaw do piasku z taczką i konewką w motywie Minnie to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Dzieci mogą ładować zabawki i jeździć po piasku lub wodzie. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Mondo toys zestaw do piasku Paw Patrol
75 zł

Raty 10x0 %

Zestaw do piasku z taczką i konewką w motywie Paw Patrol to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Dzieci mogą ładować zabawki i jeździć po piasku lub wodzie. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Mondo toys materac dmuchany Lód na patyku
70 zł 65 zł

Raty 10x0 %

Nadmuchiwany materac w kształcie loda na patyku, to idealny towarzysz na basenie lub podczas letnich wakacji nad wodą. Ciesz się latem i nie czekaj!

Mondo toys zestaw do piasku Lody
33 zł 29 zł

Raty 10x0 %

Zestaw do piasku z konewką z motywem Lodów to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Pokrywa wiaderka służy również jako sitko do piasku. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Mondo toys zestaw do piaskownicy Frozen
28 zł

Raty 10x0 %

Zestaw z konewką w motywie bajki Frozen to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Pokrywa wiaderka służy również jako sitko do piasku.

Mondo toys zestaw do piasku Minnie
28 zł

Raty 10x0 %

Zestaw do piasku z konewką z motywem Minnie to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Pokrywa wiaderka służy również jako sitko do piasku. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Mondo toys Zestaw do piaskownicy Paw Patrol
28 zł

Raty 10x0 %

Zestaw z konewką w motywie Paw Patrol to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Pokrywa wiaderka służy również jako sitko do piasku.

Mondo toys zestaw do piasku Cars
28 zł

Raty 10x0 %

Zestaw do piasku z konewką w motywie Cars to świetna zabawka do ogrodu lub piaskownicy. Pokrywa wiaderka służy również jako sitko do piasku. Wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.