Montale Paris

46 produktów
Montale Paris Full Incense - woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Full Incense - woda perfumowana

294 zł
286 zł

Orientalny drzewny zapach Paris Montale Full Incense jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Łączy on francuskie labdanum wraz z kadzidła, żywica elemi, paczuli i cedru vriginijským. Do jego powstania stoi Pierre Montale. Zapach został uruchomiony w 2010 roku. .

Partner: Vivantis
Montale Paris Wild Aoud - woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Wild Aoud - woda perfumowana

293 zł

Wild Aoud to niepowtarzalny drzewny zapach przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Łączy w sobie geranium, piołun, bergamotkę, agar (oud), tek z paczulą, tytoń i bursztyn. Został założony przez Pierre´a Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2009 roku. .

Partner: Vivantis
Montale Paris Aoud Orange - woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Aoud Orange - woda perfumowana

278 zł

Oriental Aoud Spiced Orange przeznaczone zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Głowica tworzy bergamotki, Agarwood (OUD) i szafranu. Serce składa się z paczuli, róży i fiołka. Podstawa jest następnie rozvoní sandałowego wraz z mchu dębowego, skóra i białe piżmo. Do jego powstania stoi Pierre Montale.

Partner: Vivantis
Montale Paris Pretty Fruity - woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Pretty Fruity - woda perfumowana

289 zł

Pretty Fruity to owocowy zapach przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Głowa jest cytrusowa, czarna porzeczka i marakuja. Serce kwiatu łączy magnolię z lilią. Baza jest zdominowana przez piżmo. Został założony przez Pierre´a Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2011 roku. .

Partner: Vivantis
Montale Paris Black Aoud - EDP 100 ml

Montale Paris Black Aoud - EDP

291 zł

Ciemno Purple to zapach drewna z grzybem dla mężczyzn. Jego głównymi składnikami są róże, francuskie labdanum, piżmo, paczula, mandarynka i drewno agarowe (oud). Za tym stoi Pierre Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2006 roku.

Partner: Vivantis
-51%
Montale Paris Black Aoud Intense - Woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Black Aoud Intense - Woda perfumowana

635 zł
307 zł

Black Aoud Intense to wyrafinowana mieszanka tonów drzewnych, kwiatowych i piżmowych.  Zapach rozpoczyna się przydymionymi odcieniami agaru i wilgotnym zapachem tlącego się drewna, nieodłącznym elementem liści indonezyjskiej paczuli.

Partner: Vivantis
Montale Paris Pure Gold - EDP 100 ml

Montale Paris Pure Gold - EDP

288 zł
283 zł

PureGold to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet. Głowa owoców wykonana jest z włoskiej mandarynki i moreli, kwiatu serca egipskiego jaśminu, kwiatu pomarańczy i neroli. Basil łączy słodką wanilię, paczulę i piżmo. Za tym stoi Pierre Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2009 roku.

Partner: Vivantis
Montale Paris Aoud Ambre - woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Aoud Ambre - woda perfumowana

282 zł

Orientalny zapach Montale Aoud Ambre jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Został założony przez Pierre´a Montale. Zawiera ciepłą ambrę, żywicę ladbanum, drzewo agarowe i różę. Został wydany w 2010 roku. .

Partner: Vivantis
-9%
Montale Paris Aoud Damascus - Woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Aoud Damascus - Woda perfumowana

281 zł
255 zł

Orientalny zapach Montale Aoud Damaszek to propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą wyróżnić się z tłumu. W zapachu mieszają się kwiatowe i drzewne tony, a za jego powstanie odpowiada Pierre Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2006 roku.

Partner: Vivantis
Montale Paris Aoud Ever - woda perfumowana 2 ml - próbka s rozpylaczem

Montale Paris Aoud Ever - woda perfumowana

14 zł

Orientalny zapach Montale Aoud Kiedykolwiek zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Głowica składa się z cytryny, bergamotki i mandarynki, serce składa się z białego drzewa sandałowego, paczuli i czarnego pieprzu i zasadniczo znaleźć skóra, bób tonka i szara ambra. Został on uruchomiony w 2012 roku.

Partner: Vivantis
Montale Paris Aoud Jasmine - Woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Aoud Jasmine - Woda perfumowana

328 zł

Niebanalny, orientalny kwiatowy zapach z oudowymi tonami należy do kategorii unisex i może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Otwarcie rozpoczynają nuty owocowe: jabłka, mandarynki i gruszki.  W sercu perfumowanej wody przeplata się oud i kwiaty – róże z indyjskim jaśminem.

Partner: Vivantis
Montale Paris Aoud Lagoon - woda perfumowana 100 ml

Montale Paris Aoud Lagoon - woda perfumowana

339 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oriental Scent Montale Aoud Lagoon jest przeznaczony dla mężczyzn i kobiet, a Pierre Montale oznacza to. Głowa to mandarynka i osmantus. Kwiatu kierowy lotos i kwiatu tiare. Zasadniczo poczujesz wetiwer, drewno gejowskie i mech. Rynek został uruchomiony w 2016 roku.

Partner: Vivantis