Multigo zestaw CITY – śmieciarka z kierowcą-34%
79 zł 52 zł

Zabawka MultiGO ze śmieciarką, pojemnikiemfigurką to marzenie każdego chłopca. Naczepa ma dwie opcje nachylania, które idealnie pasują do kosza na śmieci. Figurka może jeździć w kabinie samochodu lub stać z tyłu na podnóżku. Wykonano w Czechach.

Multigo zestaw BUILD - wywrotka z kierowcą
46 zł

Zabawka MultiGO Build wywrotka z kierowcą jest idealna dla małych budowniczych i kierowców. W pakiecie znajduje się postać kierowcy i samochód z funkcjonalną wywrotką. Bardzo precyzyjnie dopracowane detale. Wykonano w Czechach. Odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia.

Multigo zestaw FIRE – cysterna z wężem-16%
42 zł 35 zł

Wyprzedaż

Zabawka MultiGO samochód strażackifigurka strażaka to świetny wybór dla małych strażaków. Zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka. Bardzo precyzyjnie dopracowane detale. Wykonano w Czechach. Odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia.

Multigo zestaw strażacki
120 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Zestaw BEDI oferuje 4 rodzaje pojazdów w jednym pakiecie. Idealny dla kreatywnych dzieci, które lubią bawić się w strażaków.

Multigo BUILD Żuraw z kierowcą-30%
79 zł 55 zł

Ciężarówka, którą dzieci pokochają dzięki wspaniałym funkcjom. Żuraw jest niezbędnym pomocnikiem na każdym placu budowy. Ramię żurawia obraca się na podstawie i można je podnosić i przedłużać.

Multigo zabawka 1+2 Traktor z przyczepą-37%
79 zł 49 zł

Czerwony traktor marki Zetor z wymiennymi łyżką i uniwersalną przyczepą spełni marzenie każdego małego rolnika. Wybierz się z nim na farmę i baw się dobrze, transportując różne rzeczy, których farmer potrzebuje dla swoich zwierząt.

Multigo BUILD Betoniarka z kierowcą-37%
79 zł 49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Betoniarka jest niezbędnym wyposażeniem dla każdego małego budowniczego. Bez betoniarki nie można nic zbudować. Miszalnik obraca się wokół własnej osi i może być czyszczony od wewnątrz.

Multigo BUILD Koparka z kierowcą-31%
79 zł 54 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ta koparka zadowoli każdego małego budowniczego. Jest przydatnym pomocnikiem nie tylko na placu budowy. Funkcjonalne ramię można obracać na podstawie. Zestaw zawiera kierowcę.

Multigo FIRE Wóz strażacki z kierowcą-39%
79 zł 48 zł

Niezbędny pojazd ratowniczy nie tylko do gaszenia pożarów. Model posiada drabinę, która jest obrotowa i rozkładana. Pomaga ratować ludzi i zapewnia znakomitą zabawę!

Multigo FIRE Żuraw z kierowcą-39%
79 zł 48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezbędny pojazd ratowniczy nie tylko do gaszenia pożarów. Może okazać się pomocny w różnych działaniach interwencyjnych Ramię żurawia obraca się na podstawie i można je podnosić i przedłużać. Hakiem dźwigu steruje wciągarka.

Multigo zestaw miejski
120 zł 116 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Zestaw BEDI oferuje 4 rodzaje pojazdów w jednym pakiecie. Idealny dla kreatywnych dzieci bawiących się samochodami.

Multigo zestaw Build Set
81 zł

Praktyczny pakiet 2 + 1 zawiera samochód z dźwigiem, wymienną naczepą ładunkową i figurką budowniczego. W pełni funkcjonalny dźwig z wciągarką pomoże załadować ładunek na platformę i zabrać go tam, gdzie jest potrzebny.

Multigo zestaw City Set
81 zł

Dzieci lubią uczyć się, jak sprzątać i porządkować. A ten zestaw ze śmieciarką pomoże uczynić naukę prawdziwą zabawą. Zabierz samochód z funkcjonalnym pojemnikiem na śmieci na przejażdżkę i opróżnij 4 pojemniki na posortowane odpady.

Multigo zestaw Farm Set
81 zł

Niesamowity zestaw dla wszystkich małych rolników. Zabierz figurkę farmera na przejażdżkę po gospodarstwie w jego ciągniku i dołącz do pojazdu przyczepę, lub nawet cysternę. Z pomocą wszystkich akcesoriów w zestawie wykonasz szybko wszystkie zadania na całej farmie w krótkim czasie, dobrze się bawiąc.

Multigo zestaw Fire Set
81 zł

Który mały chłopiec nie chciałby być strażakiem? Ten wspaniały wóz strażacki z cysterną spełni Twoje marzenie. Samochód ma również drabinę strażacką, po której może się wspinać figurka strażaka, aby ratować wszystkich, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie. Stań się bohaterem!

Multigo zestaw rolnika
120 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Zestaw BEDI oferuje 4 rodzaje pojazdów w jednym pakiecie. Idealny dla kreatywnych dzieci, które lubią bawić się w swoją farmę.

Multigo Straż pożarna-15%
51 zł 43 zł

Wyprzedaż

Załoga ratowniczego wozu strażackiego jest zawsze gotowa do wyjazdu. Wóz strażacki doskonale sprawdzi się w nagłych przypadkach.

Multigo zabawka Trio Police
55 zł

Załoga policji dba o nasze bezpieczeństwo. Wyrusz z policjantem do walki z przestępczością. Wskocz do radiowozu i ścigaj złoczyńcę, który uciekł z więzienia. Cel jest jasny – oczyścić miasto z bandytów.

Multigo zabawka Trio Rescue
55 zł

Ratownicy zostali wezwani do wyjazdu. Mała dziewczynka potrzebuje szybkiej pomocy i tylko oni mogą ją zapewnić. Wyrusz karetką pogotowia z otwieranym bagażnikiem i sygnałem świetlnym i wykorzystaj wiedzę ratowników medycznych, by pomóc ich małemu pacjentowi.

Multigo zestaw budowlany
120 zł

MultiGO to samochód z praktycznym systemem bagnetowym, który umożliwia łatwą wymianę łyżek i innych akcesoriów. Zestaw BEDI oferuje 4 rodzaje pojazdów w jednym pakiecie. Idealny dla kreatywnych dzieci, które lubią bawić się w budowniczych.