MUNCHKIN osłona na siedzenia Brica
89 zł

Nowość

Wszechstronna ochrona przeciw kopaniu siedzeń od marki Munchkina jest łatwa do zamocowania i łatwa do usunięcia. Można ją prać w pralce. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

MUNCHKIN barierka Auto Close
279 zł 174 zł

Urządzenie przytrzymujące dla dzieci Munchkin Auto Close gwarantuje bezpieczny ruch dzieci w domu. Dzięki Munchkin twoje dziecko nie dostanie się tam, gdzie tego nie chcesz. Dzięki prostemu montażowi można przymocować barierkę do ściany bez wiercenia i innych regulacji.

MUNCHKIN barierka Easy Loc
185 zł

Urządzenie przytrzymujące dla dzieci Munchkin Easy Loc zagwarantuje bezpieczny ruch dzieci w domu. Dzięki Munchkin twoje dziecko nie dostanie się tam, gdzie nie chcesz. Dzięki prostemu montażowi można przymocować barierkę do ściany bez wiercenia i innych regulacji.

MUNCHKIN Kolorowe talerzyki w kształcie jabłka (3 szt.)
35 zł

Kolorowe talerzyki w kształcie jabłka (3 szt.) marki Munchkin pomogą Twojemu maluszkowi opanować sztukę samodzielnego jedzenia. Podzielone na trzy sekcje, z wysokimi bokami – aby jedzonko z nich nie uciekało.

MUNCHKIN Latch - Butelka 120 ml
38 zł

Butelka 120 ml marki Munchkin to nowy produkt, który dzięki formule odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiega kolce u Twojego maleństwa. Jest to niezawodny sposób, aby przejść z karmienia piersią na butelkę, bo dziecko nawet nie odczuje różnicy.

MUNCHKIN Latch - Butelka 120 ml, 2 szt.
68 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka 120 ml, 2 sztuki marki Munchkin to nowy produkt, który dzięki formule odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiega kolce u Twojego maleństwa. Jest to niezawodny sposób, aby przejść z karmienia piersią na butelkę, bo dziecko nawet nie odczuje różnicy.

MUNCHKIN Latch - Butelka 240 ml
39 zł 38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka 240 ml marki Munchkin to nowy produkt, który dzięki formule odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiega kolce u Twojego maleństwa. Jest to niezawodny sposób, aby przejść z karmienia piersią na butelkę, bo dziecko nawet nie odczuje różnicy.

MUNCHKIN Latch - Butelka 240 ml, 2 szt.
65 zł

Butelka 240 ml, 2 sztuki marki Munchkin to nowy produkt, który dzięki formule odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiega kolce u Twojego maleństwa. Jest to niezawodny sposób, aby przejść z karmienia piersią na butelkę, bo dziecko nawet nie odczuje różnicy.

MUNCHKIN Latch - Smoczek silikonowy 6m+, 2szt.
30 zł

Munchkin Latch smoczek został opracowany przy współpracy z matkami i dentystami dziecięcymi. Wyprodukowany jest z jednego kawałka silikonu, dzięki czemu jest bezkonkurencyjnie lekki i ma krążek w kształcie serca, tak aby nie zawadzać o nos dziecka.

MUNCHKIN Latch - Szczotka do butelek i smoczków Deluxe
35 zł

Szczotka do butelek i smoczków Deluxe marki Munchkin dzięki swojej stożkowej konstrukcji może wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca. Po usunięciu dolnej części uchwytu, otrzymamy małą szczoteczkę do czyszczenia smoczków.

MUNCHKIN Suszarka na butelki
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Suszarka na butelki marki Munchkin to obrotowy ociekacz, który pomieści aż 12 butelek lub kubków. Produkt pozwoli na higieniczne wysuszenie akcesoriów na widełkach, spodzie i w środkowym naczyniu. Artykuł łatwo utrzymać w czystości.

MUNCHKIN Suszarka z widełkami na butelki
49 zł

Suszarka na butelki marki Munchkin to stabilny stojak, który pomieści aż 8 dużych butelek i akcesoria. Produkt pozwoli na higieniczne wysuszenie akcesoriów na widełkach. Artykuł łatwo utrzymać w czystości.

MUNCHKIN Uchwyt na torebki
29 zł 27 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na torebki marki Munchkin to idealne rozwiązanie dla każdej, zabieganej mamy. Jeżeli jesteś z pociechą na spacerze i potrzebujesz uwolnić ręce od zbędnego bagażu, to zawieś go na tym wyjątkowym uchwycie.

MUNCHKIN Latch - Sterylizator do kuchenki mikrofalowej
190 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sterylizator do kuchenki mikrofalowej marki Munchkin to lekki, kompaktowy pojemnik, który pomieści do 4 butelek i pozbywa się aż 99 % bakterii, co zapewni dziecku bezpieczeństwo i higienę podczas spożywania posiłków.

MUNCHKIN Kubeczek na przekąski Click Lock
28 zł

Kubeczek na przekąski Click Lock marki Munchkin zapewnia bezpieczne przechowywanie żywności, a szczelna pokrywka zapobiega rozsypaniu zawartości. Wykonany z trwałego, bezpiecznego tworzywa, łatwego do utrzymania w czystości.

MUNCHKIN Latch — Kubeczek na pierwsze napoje 125 ml
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uprość sobie odchodzenie od butelki do karmienia dzięki kubeczkowi Latch. Jego ustnik ma taki sam harmonijkowy dół jak smoczki Latch, dzięki czemu porusza się zgodnie z potrzebami dziecka. Co więcej kubeczek ma zdejmowane uchwyty.

MUNCHKIN Lusterko wsteczne z światłem LED
135 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lusterko wsteczne marki Munchkin z dźwiękami i oświetleniem LED. Łatwy montaż za pomocą różnych opcji. 5 melodii oraz głośnik 360° zapewniający wyraźny dźwięk z każdej strony.

MUNCHKIN Ochraniacz pod fotelik
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ochraniacz pod fotelik marki Munchkin pasuje do większości rodzajów samochodów. Wysokiej jakości materiał ochroni tapicerkę przed wgnieceniami i zabrudzeniami spowodowanymi naciskiem fotelika.

MUNCHKIN Miseczki z czujnikiem temperatury (3 szt.)
40 zł

Miseczki z czujnikiem temperatury (3 szt.) marki Munchkin wyposażono w system, który alarmuje, gdy posiłek jest za gorący. Mogą być używane w kuchence mikrofalowej i zamrażarce. Dla dzieci, które uczą się samodzielnie jeść ciepły pokarm.

MUNCHKIN Latch - Pojemnik na sztuczne mleko
27 zł

Munchkin Latch przyspiesza karmienie podczas ruchu za pomocą sprytnie opracowanego dozownika. Ma trzy przegródki, oddzielone od siebie elastyczną zatyczką, które umożliwiają przygotować doskonały posiłek, w każdych warunkach.

MUNCHKIN Latch - Zestaw startowy dla noworodków
139 zł

Zestaw startowy marki Munchkin to idealny początek karmienia dla Twojego maleństwa. Zawiera butelki z nową formułą, która dzięki możliwości odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiegnie kolce u Twojego dziecka. Otrzymasz również smoczki kontrolujące przepływ mleka.

MUNCHKIN Miracle 360° Trainer Cup 207 ml
29 zł

Miracle 360° Trainer Cup 207 ml marki Munchkin umożliwia picie w naturalny sposób, bez obawy rozlania. Pokrywka kubka zamyka się automatycznie po wypiciu – idealne rozwiązanie dla rosnącego w ruchu dziecka.

MUNCHKIN Miracle 360° Trainer Cup 296 ml
29 zł

Miracle 360° Trainer Cup 296 ml marki Munchkin umożliwia picie w naturalny sposób, bez obawy rozlania. Pokrywka kubka zamyka się automatycznie po wypiciu – idealne rozwiązanie dla rosnącego w ruchu dziecka.

MUNCHKIN Uchwyt na kubek i przekąski
69 zł

Uchwyt na kubek i przekąski marki Munchkin nadaje się do zamontowania w większości rodzajów foteli samochodowych oraz wózków spacerowych. Doskonała podstawka zarówno do napojów jak i różnego rodzaju przekąsek.

MUNCHKIN Roleta do samochodu
79 zł

Roleta do samochodu marki Munchkin nadaje się do zamontowania na większości rodzajów szyb samochodowych. Posiada specjalną powierzchnie odbijającą promienie słoneczne i chroniącą przesz szkodliwym promieniowaniem UV.

MUNCHKIN Talerzyki z czujnikiem temperatury 2 szt
29 zł

Talerzyki z czujnikiem temperatury (2 szt.) marki Munchkin wyposażono w system, który alarmuje, gdy posiłek jest za gorący. Mogą być używane w kuchence mikrofalowej i zamrażarce. Dla dzieci, które uczą się samodzielnie jeść ciepły pokarm.