Muse radioodtwarzacz M-28
290 zł

Raty 10x0 %

Radioodtwarzacz Muse M-28 sprawia, że słuchanie muzyki jest jeszcze przyjemniejsze. Wyposażony jest w napęd CD oraz port USB, przez który można odtwarzać pliki w formacie MP3. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD co sprawia, że użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Ponadto, radio posiada pamięć 20 stacji, co jest bardzo funkcjonalne.

Muse M-710 BTWWhite M-710 BTW Tragbarer Bluetooth
270 zł

Wodoodporny przenośny głośnik Bluetooth M-710 BTW. Odtwarzaj muzykę z innego kompatybilnego urządzenia, takiego jak smartfon, tablet lub laptop.

  • 2X5 W. – NFC: funkcja automatycznego parowania – Zestaw głośnomówiący – Zasięg do 10m – Wskaźnik LED parowania Bluetooth – Wskaźnik LED ładowania
Muse radio M-05

Muse radio M-05

Ocena: 5
100 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Radio Muse M-05 to połączenie stylowego wyglądu i wysokiej jakości brzmienia. Obsługuje aż cztery pasma tunera, co jest bardzo funkcjonalne. Ponadto, urządzenie posiada gniazdo AUX, dzięki czemu można do niego podłączyć odtwarzacz MP3. Co więcej, kompaktowy rozmiar sprawia, że radio jest bardzo komfortowe w użytkowaniu.

Muse radiobudzik M-12 CR
72 zł

Raty 10x0 %

Radiobudzik MUSE M-12 CR pozwala na budzenie się przy dźwiękach swojej ulubionej stacji radiowej. Wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz, który stanowczo zwiększa komfort użytkowania. Co więcej, urządzenie posiada pamięć 20 stacji, co jest bardzo funkcjonalne.

Muse radiobudzik M-178
86 zł

Raty 10x0 %

Radiobudzik Muse MUSE M-178 gwarantuje budzenie przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej. Wyposażony jest w wyświetlacz, który stanowczo zwiększa komfort użytkowania. Co więcej, urządzenie posiada pamięć 20 stacji, co jest bardzo funkcjonalne. Dodatkowo, kompaktowy rozmiar radiobudzika sprawia, że zmieści się on na każdym nocnym stoliku.

Muse odtwarzacz DVD M-970DP
469 zł 450 zł

Raty 10x0 %

Odtwarzacz DVD Muse M-970DP wyposażony w port USB do odtwarzania plików multimedialnych AVI / MP3 / DivX. Urządzenie posiada wsparcie dla wielokrotnego zapisu CD-R / RW, DVD ± R / RW. W zestawie znajdują się także pilotzasilacz samochodowy.