My Best Home podkładka STRIP 30x45 cm, szara
65 zł

Raty 10x0 %

Dwustronna, elegancka podkładka dekoracyjna to bardzo praktyczna pomoc w przygotowaniu posiłków. Ma zmywalną powierzchnię i skutecznie zapobiega zabrudzeniu stołu. To także doskonały sposób na wydzielenie przestrzeni dla każdego uczestnika posiłku. Podkładka My Best Home STRIP 30×45 cm w kolorze szarym, nadaje się do każdej kuchni.

My Best Home Narzuta na pościel BOHO 03 200x220 cm
194 zł

Raty 10x0 %

Narzuta na pościel w delikatnym stylu BOHO znakomicie ozdobi każdą sypialnię lub salon. Narzuta od marki MyBestHome o wymiarach 200 × 220 cm jest wykonana z poliestru, charakteryzuje się znakomitą trwałością oraz wyróżnia się pięknym designem.

My Best Home Narzuta na pościel GISELA różowa 220 x 240 cm
218 zł 181 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesna narzuta na pościel w różowym kolorze odświeży wnętrze i doda luksusu do łóżka. Użyty materiał jest wysokogatunkowy i przyjemny w dotyku. Narzuta GISELA od marki My Best Home pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale zasłania również nieestetyczne kołdry, chroni je przed kurzem.

My Best Home narzuta na pościel JENIFER różowe kwiaty, 220 x 240 cm
193 zł 160 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesna narzuta na pościel z motywem kwiatów odświeża wnętrze i dodaje życia białej pościeli. Użyty materiał jest wysokogatunkowy i przyjemny w dotyku. Narzuta JENIFER od marki My Best Home pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale zasłania również nieestetyczne kołdry, chroni je przed kurzem.

My Best Home Narzuta na pościel LOTTA 200 x 220 cm
198 zł 176 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesna narzuta na pościel z motywem liści odświeża wnętrze i dodaje życia białej pościeli. Użyty materiał jest wysokogatunkowy i przyjemny w dotyku. Narzuta LOTTA od marki My Best Home pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale zasłania również nieestetyczne kołdry, chroni je przed kurzem.

My Best Home podkładka na stół ZYGZAK, 6 sztuk
46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw podkładek na stół ZYGZAK od marki My Best Home, pasiastym wzorem ożywi stół. Chroni powierzchnię stołu** przed zanieczyszczeniem i jest łatwa do mycia. Jednocześnie zmniejsza hałas podczas układania talerzy i sztućców. Na stole wizualnie dzieli przestrzeń dla każdego.

My Best Home podkładka STRIP 30x45 cm, brązowa
65 zł

Raty 10x0 %

Dwustronna, elegancka podkładka dekoracyjna to bardzo praktyczna pomoc w przygotowaniu posiłków. Ma zmywalną powierzchnię i skutecznie zapobiega zabrudzeniu stołu. To także doskonały sposób na wydzielenie przestrzeni dla każdego uczestnika posiłku. Podkładka My Best Home STRIP 30×45 cm w kolorze brązowym, nadaje się do każdej kuchni.

My Best Home zestaw kuchenny 3 Black White, linie
82 zł

Raty 10x0 %

Zestaw tekstyliów kuchennych zadowoli nie tylko Ciebie, ale także Twoich bliskich, dlatego idealnie nadaje się na prezent. Zestaw kuchenny 3 Black White od marki My Best Home zawiera fartuch, rękawicę kuchenną i ściereczkę, przydatne podczas gotowania lub pieczenia.

My Best Home zestaw kuchenny 3 Black White, trójkąty
82 zł

Raty 10x0 %

Zestaw tekstyliów kuchennych zadowoli nie tylko Ciebie, ale także Twoich bliskich, dlatego idealnie nadaje się na prezent. Zestaw kuchenny 3 Black White od marki My Best Home zawiera fartuch, rękawicę kuchenną i ściereczkę, przydatne podczas gotowania lub pieczenia.

My Best Home zestaw kuchenny 3 Verdure, beżowy
65 zł

Raty 10x0 %

Zestaw tekstyliów kuchennych zadowoli nie tylko Ciebie, ale także Twoich bliskich, dlatego idealnie nadaje się na prezent. Zestaw kuchenny 3 Verdure od marki My Best Home zawiera fartuch, rękawice kuchenne i ściereczkę, przydatne podczas gotowania lub pieczenia.

My Best Home kołdra całoroczna Aloe Vera 200x220 cm
134 zł 120 zł

Raty 10x0 %

Wysokiej jakości kołdra z ozdobną niebieską wstążką przy krawędzi od marki My Best Home została wykonana z mikrowłókna z impregnowanym ekstraktem z aloe vera. Jest odpowiednia dla osób cierpiących na alergie i dla użytkowników o wrażliwej skórze. Kołdra jest idealna dla par, które lubią spać pod jedną kołdrą.

My Best Home kołdra letnia Sundsvall Summer 200x220 cm
117 zł 101 zł

Raty 10x0 %

Wysokiej jakości kołdra z nadrukiem kwiatów od marki My Best Home została wykonana z mikrowłókna. Może być używana bez pościeli. Wypełnienie jest miękkie i puszyste. Nadaje się do prania w pralce. Kołdra jest idealna dla par, które lubią spać pod jedną kołdrą.

My Best Home Narzuta na pościel GISELA niebieska 220 x 240 cm
218 zł 181 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesna narzuta na pościel w niebieskim kolorze odświeży wnętrze i doda luksusu do łóżka. Użyty materiał jest wysokogatunkowy i przyjemny w dotyku. Narzuta GISELA od marki My Best Home pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale zasłania również nieestetyczne kołdry, chroni je przed kurzem.

My Best Home narzuta na pościel JENIFER "Beautiful Rose", 220 x 240 cm
193 zł 160 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesna narzuta na pościel z motywem róż odświeża wnętrze i dodaje życia białej pościeli. Użyty materiał jest wysokogatunkowy i przyjemny w dotyku. Narzuta JENIFER od marki My Best Home pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale zasłania również nieestetyczne kołdry, chroni je przed kurzem.

My Best Home Narzuta na pościel PERLA beżowa 220 x 240 cm
235 zł 197 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesna narzuta na pościel w beżowym kolorze, z plecionymi warkoczami, odświeży wnętrze i doda luksusu do łóżka. Użyty materiał jest wysokogatunkowy i przyjemny w dotyku. Narzuta GISELA od marki My Best Home pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale zasłania również nieestetyczne kołdry, chroni je przed kurzem.

My Best Home Narzuta na pościel PERLA matowa 220 x 240 cm
235 zł 197 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nowoczesna narzuta na pościel w matowym kolorze mięty, z plecionymi warkoczami, odświeży wnętrze i doda luksusu do łóżka. Użyty materiał jest wysokogatunkowy i przyjemny w dotyku. Narzuta GISELA od marki My Best Home pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale zasłania również nieestetyczne kołdry, chroni je przed kurzem.

My Best Home Narzuta na pościel PERLA różowa 220 x 240 cm
235 zł 197 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesna narzuta na pościel w matowym kolorze różowym, z plecionymi warkoczami, odświeży wnętrze i doda luksusu do łóżka. Użyty materiał jest wysokogatunkowy i przyjemny w dotyku. Narzuta GISELA od marki My Best Home pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale zasłania również nieestetyczne kołdry, chroni je przed kurzem.

My Best Home podkładka na stół COLAZIONE, 6 sztuk
46 zł

Raty 10x0 %

Zestaw podkładek na stół COLAZIONE od marki My Best Home, z motywem filiżanki kawy ożywi stół. Chroni powierzchnię stołu** przed zanieczyszczeniem i jest łatwa do mycia. Jednocześnie zmniejsza hałas podczas układania talerzy i sztućców. Na stole wizualnie dzieli przestrzeń dla każdego.

My Best Home podkładki na stół LAVENDA, 6 sztuk
46 zł

Raty 10x0 %

Zestaw sześciu podkładek na stół LAVENDA od marki My Best Home, z motywem lawendy ożywi stół. Chroni powierzchnię stołu** przed zanieczyszczeniem i jest łatwa do mycia. Jednocześnie zmniejsza hałas podczas układania talerzy i sztućców. Na stole wizualnie dzieli przestrzeń dla każdego.

My Best Home podkładki na stół PAPUGI, 6 sztuk
46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw podkładek na stół PAPUGI od marki My Best Home, doda kolorów i ożywi stół. Chroni powierzchnię stołu** przed zanieczyszczeniem i jest łatwa do mycia. Jednocześnie zmniejsza hałas podczas układania talerzy i sztućców. Na stole wizualnie dzieli przestrzeń dla każdego. 6 sztuk w opakowaniu.

My Best Home podkładki na stół POSATE, 6 sztuk
46 zł

Raty 10x0 %

Zestaw podkładek na stół POSATE od marki My Best Home, z motywem starodawnych sztućców ożywi stół. Chroni powierzchnię stołu** przed zanieczyszczeniem i jest łatwa do mycia. Jednocześnie zmniejsza hałas podczas układania talerzy i sztućców. Na stole wizualnie dzieli przestrzeń dla każdego.

My Best Home podkładki na stół PRANZO, 6 sztuk
46 zł

Raty 10x0 %

Zestaw podkładek na stół PRANZO od marki My Best Home, z motywem zastawionego stołu uprzyjemni posiłek. Chroni powierzchnię stołu** przed zanieczyszczeniem i jest łatwa do mycia. Jednocześnie zmniejsza hałas podczas układania talerzy i sztućców. Na stole wizualnie dzieli przestrzeń dla każdego.

My Best Home podkładki na stół TULPEN, 6 sztuk
46 zł

Raty 10x0 %

Zestaw podkładek na stół TULPEN od marki My Best Home, doda kolorów i ożywi stół. Chroni powierzchnię stołu** przed zanieczyszczeniem i jest łatwa do mycia. Jednocześnie zmniejsza hałas podczas układania talerzy i sztućców. Na stole wizualnie dzieli przestrzeń dla każdego. 6 sztuk w opakowaniu.

My Best Home Zegar naścienny CLARIDGE Ø 29,5 cm
95 zł 64 zł

Raty 10x0 %

Inteligentny zegar ścienny CLARIDGE z My Best Home zasilany cichym mechanizmem kwarcowym na baterii mierzy wilgotność i temperaturę. Jego styl vintage pasuje do każdego pokoju retro i wyróżnia się szczególnie w domku lub kawiarni.

My Best Home Zegar naścienny HEART Ø 31 cm
151 zł

Raty 10x0 %

Designerski zegar ścienny HEART od My Best Home z sercem na tarczy zegara jest zasilany przez cichy mechanizm kwarcowy. Tylko jedna cyfra, numer 6, jest wyświetlana na tarczy, która jest bardzo nowoczesna i ponadczasowa.

My Best Home Zegar naścienny JUNGLE-FENICO Ø 26,4 cm
75 zł 50 zł

Raty 10x0 %

Designerski zegar ścienny JUNGLE – FENICO z My Best Home z motywem liści Monstery zasilany jest cichym mechanizmem kwarcowym. Druga wskazówka zapewnia dokładne wyświetlanie czasu. Monstera, której liście są widoczne na zegarze, jest nadal bardzo popularną rośliną doniczkową.

My Best Home Zegar naścienny JUNGLE-FENICO Ø 26,4 cm
75 zł 50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Designerski zegar ścienny JUNGLE – PALMICO z My Best Home z motywem liści roślin domowych zasilany jest cichym mechanizmem kwarcowym. Druga wskazówka zapewnia dokładne wyświetlanie czasu. Monstera, której liście są widoczne na zegarze, jest nadal bardzo popularną rośliną doniczkową.

My Best Home Zegar naścienny MINI SPOONS Ø 32 cm
113 zł

Raty 10x0 %

Oryginalny zegar ścienny CLEVER z My Best Home z mechanizmem kwarcowym na bateriach ma przedłużoną tarczę wykonaną z łyżek i widelców. Ten nowoczesny i dowcipny kawałek staje się centrum każdego domu i jest ciekawym dodatkiem.

My Best Home Zegar ścienny COLORS - PINK Ø 20 cm
61 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesny zegar ścienny COLORS z My Best Home w kolorze mięty jest zasilany przez cichy mechanizm kwarcowy. Pastelowe kolory są nadal modne, a te zegary o prostym wyglądzie pasują do każdego pomieszczenia.

My Best Home Zegar ścienny KOLORY - MINT Ø 20 cm
61 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesny zegar ścienny COLORS z My Best Home w kolorze mięty jest zasilany przez cichy mechanizm kwarcowy. Pastelowe kolory są nadal modne, a te zegary o prostym wyglądzie pasują do każdego pomieszczenia.

My Best Home Koc z mikrofibry GEOMETRICAL 150x200 cm biało/czarny
87 zł

Raty 10x0 %

Koc z mikrofibry z ciekawym wzorem. Materiał o gramaturze 290 g/m2 jest bardzo przyjemny w dotyku. Ze względu na zawartość poliesteru ma niezrównane właściwości rozgrzewające. My Best Home Koc z mikrofibry GEOMETRICAL 150×200 cm biało/czarny sprawia, że Twój dom stanie się przyjemniejszy.

My Best Home Koc z mikrofibry GEOMETRICAL 150x200 cm kropki
87 zł

Raty 10x0 %

Koc z mikrofibry z ciekawym wzorem w kropki. Materiał o gramaturze 290 g/m2 jest bardzo przyjemny w dotyku. Ze względu na zawartość poliesteru ma niezrównane właściwości rozgrzewające. My Best Home Koc z mikrofibry GEOMETRICAL 150×200 cm kropki sprawia, że Twój dom stanie się przyjemniejszy.

My Best Home Koc z mikrofibry GEOMETRICAL 150x200 cm kropki
87 zł

Raty 10x0 %

Koc z mikrofibry z ciekawym wzorem w kropki. Materiał o gramaturze 290 g/m2 jest bardzo przyjemny w dotyku. Ze względu na zawartość poliesteru ma niezrównane właściwości rozgrzewające. My Best Home Koc z mikrofibry GEOMETRICAL 150×200 cm kropki sprawia, że Twój dom stanie się przyjemniejszy.

My Best Home Koc z mikrofibry GEOMETRICAL 150x200 cm trójkąty
87 zł

Raty 10x0 %

Koc z mikrofibry z ciekawym wzorem w trójkąty. Materiał o gramaturze 290 g/m2 jest bardzo przyjemny w dotyku. Ze względu na zawartość poliesteru ma niezrównane właściwości rozgrzewające. My Best Home Koc z mikrofibry GEOMETRICAL 150×200 cm kropki sprawia, że Twój dom stanie się przyjemniejszy.

My Best Home koc z mikrofibry SIMONE 150x200 cm burgundowy
99 zł 78 zł

Raty 10x0 %

Kocyk z geometrycznym wzorem od marki MyBestHome wykonany jest z wysokiej jakości mikrofibry. Koc jest przyjemny i miękki w dotyku. Jego wymiary wynoszą 150 cm x 200 cm. Można nabyć także poduszki o tym samym motywie i kolorze.

My Best Home koc z mikrofibry SIMONE 150x200 cm ciemnoszary
99 zł 78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kocyk z geometrycznym wzorem od marki MyBestHome wykonany jest z wysokiej jakości mikrofibry. Koc jest przyjemny i miękki w dotyku. Jego wymiary wynoszą 150 cm x 200 cm. Można nabyć także poduszki o tym samym motywie i kolorze.

My Best Home Koc z mikrowłókna KITTIES 150x200 cm biały
109 zł

Raty 10x0 %

Koc z mikrofibry z niezwykłymi kropkami. Materiał o gramaturze 290 g/m2 jest bardzo przyjemny w dotyku. Dzięki poliestrowi koc ma ciepłe właściwości, które sprawiają, że czujesz się fantastycznie. Koc z mikrofibry My Best Home KITTIES 150×200 cm biały sprawi, że Twoje wnętrze stanie się wyjątkowe i uczyni Twój nastrój przyjemniejszym nawet w chłodniejsze dni.

My Best Home Koc z mikrowłókna KITTIES 150x200 cm czarny
88 zł

Raty 10x0 %

Koc z mikrofibry z niezwykłymi kropkami. Materiał o gramaturze 290 g/m2 jest bardzo przyjemny w dotyku. Dzięki poliestrowi koc ma ciepłe właściwości, które sprawiają, że czujesz się fantastycznie. Koc z mikrofibry My Best Home KITTIES 150×200 cm czarny sprawi, że Twoje wnętrze stanie się wyjątkowe i uczyni Twój nastrój przyjemniejszym nawet w chłodniejsze dni.

My Best Home Koc z mikrowłókna KITTIES 150x200 cm szary
88 zł

Raty 10x0 %

Koc z mikrofibry z niezwykłymi kropkami. Materiał o gramaturze 290 g/m2 jest bardzo przyjemny w dotyku. Dzięki poliestrowi koc ma ciepłe właściwości, które sprawiają, że czujesz się fantastycznie. Koc z mikrofibry My Best Home KITTIES 150×200 cm szary sprawi, że Twoje wnętrze stanie się wyjątkowe i uczyni Twój nastrój przyjemniejszym nawet w chłodniejsze dni.

My Best Home Koc z mikrowłókna LACE 02, 150 × 200 cm
87 zł

Raty 10x0 %

My Best Home Kocmikrowłókna LACE 02 posiada nowoczesny wzór, który przypomina koronkę. Ten projekt charakteryzuje się oryginalnością oraz delikatnością, doskonale sprawdzi się w każdym domu. Koc jest bardzo przyjemny w dotyku oraz ciepły.

My Best Home kołdra całoroczna, pikowana 4 SEASONS 140x200 cm
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Francuska kołdra pikowana od firmy MyBestHome jest wykonana z gładkiej mikrofibry, która jest przyjemna w dotyku. Odpowiednia dla alergików. Kołdra doskonale przepuszcza powietrze, zapobiega przedostawaniu się roztoczy i osadzaniu się kurzu. Jej wymiary wynoszą 140 cm x 200 cm. Można prać w pralce w temperaturze 60 °C.

My Best Home kołdra Sundance 140x200 cm, niebiesko-zielony
99 zł

Raty 10x0 %

Pikowana całoroczna kołdra od marki My Best Home nadaje się dla alergików, ponieważ można ją prać w pralce w temperaturze 60°C, niszcząc zarazki bakterii, wirusów, roztoczy i innych alergenów.

My Best Home Narzuta na pościel BOHO TOP 200x220 cm
204 zł

Raty 10x0 %

Narzuta na pościel od marki My Best Home wprowadzi przyjemną atmosferę do sypialni. Nadruk wysokiej jakości ozdobiony jest pluszowymi kulkami. Narzuta wykonana jest z przyjemnego w dotyku poliestru, który jednocześnie zapewnia długą żywotność.

My Best Home narzuta PATCHWORK 140×200 cm, beżowa
107 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękna narzuta na łóżko od marki My Best Home z popularnym motywem Patchwork w beżowym kolorze. Pięknie chroni łóżko i pościel przed blaknięciem i uszkodzeniami. Popraw wygląd swojej sypialni dzięki temu niesamowitemu i oryginalnemu akcesorium w ponadczasowych kolorach. Ponadto, Twoje łóżko zawsze będzie szybko i łatwo pościelone. Ma wymiary 200×220 cm i jest wykonana bardzo starannie.

My Best Home narzuta PATCHWORK 200x220 cm, szara
107 zł

Raty 10x0 %

Piękna narzuta na łóżko od marki My Best Home z popularnym motywem Patchwork w szarym kolorze. Pięknie chroni łóżko i pościel przed blaknięciem i uszkodzeniami. Popraw wygląd swojej sypialni dzięki temu niesamowitemu i oryginalnemu akcesorium w ponadczasowych kolorach. Ponadto, Twoje łóżko zawsze będzie szybko i łatwo pościelone. Ma wymiary 200×220 cm i jest wykonana bardzo starannie.

My Best Home poduszka dekoracyjna WILD PET - KOALA 30×40 cm
25 zł

Raty 10x0 %

Dekoracyjna poduszka dziecięca w kształcie zwierzaka WILD PET wykonana jest z mikrofibry. Poduszki o ciekawym kształcie są hitem i będą miłym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Poduszka dekoracyjna z motywem koali tworzy przyjemną atmosferę w każdym pokoju.