0 produktów
Nie znaleziono produktów dla podanego zapytania.

New Era to najbardziej rozpoznawalna marka w dziedzinie akcesoriów odzieżowych, która obecnie stała się ikoną popkultury. Jednocześnie jest jedyną firmą, która otrzymała oficjalne licencje słynnych lig sportowych Major League Baseball i National Football League.

Początki marki sięgają lat 20. New Era założona została przez Erhardta Kocha, syna niemieckiego emigranta, który już od najmłodszych lat uczył się technik szycia nakryć głowy. Rozmaite metody produkcji czapek, sprawiłyże marka szybko podbiła amerykański rynek. Z początkiem lat 30 wkroczyła na rynek sportowy - produkując profesjonalne bejsbolówki. Pierwsza czapka z logo drużyny powstała w 1934 roku dla Cleveland Indians. Od tego czasu wśród stałych klientów firmy pojawiły się profesjonalne drużyny baseballowe, ale także zespoły szkół średnich i uczelni wyższych. Przełomowy moment dla marki nastąpił w 1993 roku, kiedy New Era otrzymała ekskluzywną licencję Major League Baseball, tym samym stając się oficjalnym dystrybutorem nakryć głowy dla wszystkich graczy. Z początkiem nowego tysiąclecia marka wkroczyła na rynki w Europie, Japonii oraz Australii.

Obecnie New Era kieruje się innowacyjną strategią pod hasłem „Fly your own flag", która wspiera indywidualność i oryginalność każdego, kto zakłada czapkę tej marki. Bogata oferta zawiera tradycyjne kolekcje z sygnaturami poszczególnych klubów sportowych, kolekcję FUN, lifestyle,a jeśli nie znajdziesz nic satysfakcjonującego - możesz samodzielnie zaprojektować własną czapkę.

Błyskawiczny rozwój New Era sprawił, że marka znacznie wykroczyła poza klimaty sportowe, stając się jednocześnie ikoną stylu urban. Na dowód tego, wiosną 2011 roku wystartowała pierwsza, globalna kampania, w której udział wzięły gwiazdy świata sportu, sztuki i muzyki.