Nina Ricci Nina - woda toaletowa
188 zł 154 zł

Nina Ricci uruchamia zapach świata magicznego kobiet Nina. Francuski luksus, urok, gracja, delikatność i zmysłowość. Zapach, który w magiczny sposób pachnące rzeczywistość swojego życia najpiękniejsze uczucia. Butelka pochodzi od istoty filozofii domu Niny Ricci.

Nina Ricci L´Extase - woda perfumowana
138 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzięki temu zapachowi Nina Ricci ucieleśnia marzenie kobiety zgodnie z jej najskrytszymi pragnieniami. Kobieta naszych czasów zasłużyła sobie na doświadczenie wszystkimi zmysłami. Kobiecość połączona z zmysłowością. Prawo do bycia sobą, nawet jeśli jest naga. Zwłaszcza gdy jest naga.

Nina Ricci Chant D`Extase - EDP
155 zł 121 zł

Chant D´Extase to kwiatowy-owocowy zapach dla kobiet. Głowa zawiera maliny, różowy pieprz, cytrynę i imbir. Serce łączy w sobie kwiatowe odcienie, takie jak róża, jaśmin i magnolia, podkreślone świeżymi akordami morskimi.

Nina Ricci L´Air Du Temps - woda toaletowa
87 zł

L´Air du Temps zapach jest słodki zapach kwiatowo-pełen harmonii. W każdym wieku jest dobrze znoszone. Klasyczny zapach francuskich perfum – jest pod każdym względem sukces na całym świecie.

Nina Ricci Les Délices De Nina - woda toaletowa
158 zł 135 zł

Perfumy damskie Nina Ricci Les Délices De Nina jest inspirowana słodycze, soczyste owoce i słodycze. Figlarny zapach Les Delices de Nina jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą osłodzić dni tygodnia. Chcą, aby spróbować czegoś nowego, niezwykłego i inspirującego.

Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - woda perfumowana
143 zł 118 zł

Nowy kwiatowy zapach L´Extase caresse de Roses marki Nina Ricci jest inspirowana przez kobiecej atrakcyjności. Perfumer Francis Kurkdjian zaprojektowany Ten miękki i zmysłowy zapach, który jest tak kusząca naga kobieta.

Nina Ricci Luna - EDT
121 zł

Zapach Les Belles Luna Nina Nina Ricci to Kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet. Ten zapach jest odpowiedzialny kobiety, które są atrakcyjne, potężny, tajemniczy i romantyczny i nowoczesny w tym samym czasie. Ten zapach jest rysowany trochę jak bliźniaki.

Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Luna - EDT
159 zł 114 zł

Les Monstres De Nina Ricci Luna to limitowana edycja oryginalnego zapachu Luna (2006, kolekcja Less Belles De Nina). Jest to zapach dla smakoszy, kwiatowo-owocowy dla kobiet ze świeżą limonką i soczystym ananasem w początkowych odcieniach, kwiatowymi akordami w sercu i słodkim karmelem w bazie.

Nina Ricci Luna - EDT 50 ml + rtěnka 2,5 g
164 zł

Nina Ricci´s Luna to kwiatowy-owocowy zapach dla kobiet . Ten zapach jest odpowiedzialny kobiety, które są atrakcyjne, potężny, tajemniczy i romantyczny i nowoczesny w tym samym czasie. Ten zapach jest rysowany trochę jak bliźniaki.

Nina Ricci Luna - EDT 80 ml + tělové mléko 100 ml
224 zł

Nina Ricci´s Luna to kwiatowy-owocowy zapach dla kobiet . Ten zapach jest odpowiedzialny kobiety, które są atrakcyjne, potężny, tajemniczy i romantyczny i nowoczesny w tym samym czasie. Ten zapach jest rysowany trochę jak bliźniaki.

Nina Ricci Miłość w Paryżu - EDP
95 zł 90 zł

Paryż to magiczne miasto nad Sekwaną, pełne świateł, luksusu, mody i elegancji. To miasto romantycznych kafejek, irytujących zapachów i ulotnych widoków. Paryż to miasto, w którym sen zmienia się w rzeczywistość, a rzeczywistość może być jak sen. To zapach „Love In Paris“ Niny Ricci.

Nina Ricci Nina L´Eau - woda toaletowa
98 zł

W 2013 roku wprowadził etykiety mody Nina Ricci Nina L´Eau – zapach, który jest oparty na klasycznej wody toaletowej Nina od 2006 roku jest ona przeznaczona dla dziewcząt i kobiet, którzy kochają kwiatowo-owocowy zapach.

Nina Ricci Premier Jour - woda perfumowana
190 zł 159 zł

Premier Jour znaczy tyle co „pierwszy dzień”. Głowa zapachu jest bardzo żywa i świeża, serce jest kwiatowe, a baza zapachu jest zmysłowa i ciepła. Luksusowy, wyjątkowy, romantyczny i niepowtarzalny zapach, który nie pozostawi Cię chłodną. Jest wyzwaniem do flirtu.

Nina Ricci Rose Extase - EDT
259 zł 131 zł

Rose Extase to kobiecy kwiatowy-drzewny zapach z piżmową bazą; następny z kolekcji L´Extase. Czerwone owoce jagodowe otwierają głowę owocu, a akordy róży i maliny mieszają się w sercu. Podstawę uzupełnia słodka wanilia, piżmo i bursztynowe drewno. Romantyczny zapach, idealny do codziennego noszenia.

Nina Ricci Woda toaletowa
155 zł 138 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Woda toaletowa dla kobiet marki Nina Ricci o nazwie Bella należy do grupy kwiatowo-owocowych zapachów. Daj się ponieść jej magii!  Zapach został wprowadzony na rynek w 2018 roku.