Nines 36810 Pływająca lalka 45 cm dziewczynka
190 zł

Malutka dziewczynka to pływająca lalka, która sprawi radość każdej małej mamie. Lalka ma winylowy korpus, dzięki czemu można ją kąpać w wodzie i jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Ma piękne rzęsy, a cała lalka pachnie przyjemnie.

Nines lalka Susi 36101 przegubowa, 45 cm, wydająca dźwięki
290 zł

Niemowlę Susi ma miękkie ciało oraz przegubowe nogi i ramiona. Lalka układa się w różnych pozycjach i jest mechaniczna. Ma delikatne rzęsy i piękne włosy, które można rozczesać. Z otwartą buzią wygląda jak żywa.

Nines 36001 Niemowlę Tita 45 cm z dźwiękami
204 zł 196 zł

Lalka Tita o miękkim ciele ma piękne rzęsy i wygląda jak prawdziwe dziecko. Potrafi płakać, a nawet woła mamę i tatę, kiedy musi się uspokoić. Po prostu włóż smoczek w jej usta, a przestanie płakać.

Nines 36701 Lalka Noa z włosami, mrugająca oczami, 45 cm
240 zł

Nowość

Lalka Noa o miękkim ciele z włosami na całej głowie, które można rozczesać, uszczęśliwi każdą małą mamę. Lalka ma mrugające oczka i wygląda jak prawdziwe dziecko. Potrafi płakać, a nawet dzwoni do mamy lub taty, kiedy potrzebuje uspokojenia. Wystarczy wtedy włożyć smoczek, a przestanie płakać.

Nines 36820 Pływająca lalka 45 cm chłopiec
190 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Malutki chłopiec to pływająca lalka, która sprawi radość każdej małej mamie. Lalka ma winylowy korpus, dzięki czemu można ją kąpać w wodzie i jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Ma piękne rzęsy, a cała lalka pachnie przyjemnie.

Nines 36500 Lalka Cellia 45 cm, z czapką
202 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lalka Celia o miękkim ciele i włosach na całej głowie sprawi radość każdej małej mamie. Lalka ma piękne rzęsy i wygląda jak prawdziwe dziecko. Ubrana jest w uroczą sukienkę, która jest bogato zdobiona. Całość podkreśla różowy szalik wraz z czapeczką z pomponami.

Nines 36560 Lalka Celia z włosami, 45 cm
222 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lalka Celia o miękkim ciele z włosami na całej głowie, które można rozczesać, uszczęśliwi każdą małą mamę. Lalka ma piękne rzęsy i wygląda jak prawdziwe dziecko. Ubrana jest w uroczą tiulową sukienkę, która jest bogato zdobiona. Całość podkreśla różowa kokardka i lakierowane buty.

Nines lalka 31410 Celia Baby Edition 45 cm, przegubowa-15%
218 zł 185 zł

Wyprzedaż

Lalka z miękkim ciałem i krótkimi włosami jest przegubowa. Ma na sobie body realnej wielkości na prawdziwego noworodka. Zestaw zawiera śliniaczek i smoczek z klipsem do mocowania. Ma skarpetki na nogach, a różowa czapka chroni główkę.

Nines lalka 31501 Celia Little Bag 45 cm mech-14%
228 zł 194 zł

Wyprzedaż

Lalka z długimi włosami i miękkim ciałem. Włosy można czesać. Ma na sobie bawełniany top, dekoracyjne spodnie, bluzę, torebkę i kokardę na głowie. Na nogach ma buciki. Lalka jest mechaniczna, po odblokowaniu zaczyna się śmiać i wołać „tata” i „mama”. Po kilku cyklach lalka automatycznie się wyciszy.

Nines 30221 Dolosinas NANA 26 cm dziecko
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Realistyczna lalka jest wykonana z pełną dbałością o szczegóły. Ma na sobie majtki i śliniaczek, dzięki czemu znakomicie się prezentuje. Ponadto lalka posiada stylową czapeczkę na głowę. Do zestawu dołączony jest również smoczek, który można włożyć do lalki dziecka. Dziewczynka leży wygodnie w śpiworze.

Nines 30241 Lalka Mini Golosinas baby 21 cm chłopiec-16%
83 zł 69 zł

Wyprzedaż

Piękna lalka – chłopczyk jest wykonana z dopracowaniem w najdrobniejszych szczegółów. Dziecko ma na sobie majtki, śliniaczki i skarpetki. Lalka posiada czapeczkę na głowie. W zestawie znajduje się smoczek i kocyk do spania.

Nines 30521 lalka Baby 40 cm-16%
155 zł 130 zł

Wyprzedaż

Piękna lalka ma miękkie ciało, doskonale dopracowane rączki, nóżki oraz wyjątkowo uroczą twarz. Nie ma włosów, potrafi płakać i mówić „mama” i „papa”, a kiedy dostanie do buzi smoczek, przestaje płakać. Lalka ma delikatny i trwały zapach.

Nines 35071 Niemowlę 40 cm z dźwiękami
167 zł

Lalka o miękkim ciele ma piękne rzęsy i wygląda jak prawdziwe dziecko. Potrafi płakać, a nawet woła mamę i tatę, kiedy musi się uspokoić. Po prostu włóż smoczek w jej usta, a przestanie płakać.

Nines 36400 Lalka Addis 45 cm
207 zł

Lalka Addis z miękkim ciałem uszczęśliwi każdą małą mamę. Lalka ma piękne rzęsy i wygląda jak prawdziwe dziecko. Ubrana jest w uroczą różową sukienkę, która jest bogato zdobiona. Całość podkreśla różowa opaska z kokardką i lakierowane buty.

Nines 38001 Lalka Claudia z włosami, mrugająca, 55 cm, z dźwiękiem
280 zł

Lalka Claudia o miękkim ciele i włosach na całej głowie sprawi radość każdej małej mamie. Lalka ma mrugające oczy, które podkreślają rzęsy. Wygląda jak prawdziwe dziecko. Potrafi płakać, a nawet woła mamę i tatę, kiedy musi się uspokoić. Po prostu daj jej smoczek, a przestanie płakać.

Nines lalka 30400 BRN Cuna 37 cm z koszem Mojżesza
188 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękna lalka niemowlę jest wykonana z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów. Dziecko ma na sobie spodenki, śliniaczki i buty. Na głowie ma kokardkę. W zestawie jestsmoczek i kocyk do spania.

Nines lalka Mia 33042 30 cm różowa
238 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lalka Mia ma winylowe ciało i długie włosy do czesania. Ubrana jest w śliczną sukienkę w kwiaty, na szyi nosi szalik, a żeby nie było jej naprawdę zimno, na głowie ma piękny różowy kapelusz. Pod sukienką ma majtki, a jej nogi chronią pończochy, które pasują do trampek.

Nines lalka Mia 33072 30 cm szara
238 zł

Lalka Mia ma winylowe ciało i długie włosy do czesania. Ubrana jest w uroczą, czarno-czerwoną sukienkę, na szyi nosi szalik, a żeby nie było jej naprawdę zimno, na głowie ma piękny szary kapelusz. A jej nogi chronią czarno-złote rajstopy, które pasują do bordowych trampek.

Nines lalka 40 cm

Nines lalka 40 cm

Ocena: 4,3
190 zł

Lalka z upiętymi włosami, które można czesać. Lalka ma piękne rzęsy i wygląda jak prawdziwe dziecko. Potrafi płakać, a nawet dzwoni do mamy lub taty, kiedy potrzebuje uspokojenia. Wystarczy wtedy włożyć smoczek, a przestanie płakać.

Nines Lalka niemowlak ze smoczkiem
92 zł

Lalka niemowlak ze smoczkiem marki Nines to doskonała zabawa dla każdej dziewczynki. Lalka ubrana jest w majteczki ze wstążką i bluzeczkę. Dodatkowo w zestawie opaska i smoczek. Doskonały pomysł na prezent.

Nines 37011 Lalka Mi Bebito 45 cm, z dźwiękiem
212 zł

Lalka Mi Bebito z miękkim ciałem uszczęśliwi każdą małą mamę. Lalka ma piękne rzęsy i wygląda jak prawdziwe dziecko. Potrafi płakać, a nawet woła mamę i tatę, kiedy musi się uspokoić. Po prostu daj jej smoczek, a przestanie płakać.

Nines lalka 30880 Tina 40 cm blond
175 zł

Lalka z miękkim ciałem i pięknymi, długimi włosami, które można czesać, zadowoli każdą, małą dziewczynkę. Lalka ma na sobie tiulową spódnicę, miękką koszulę z aplikacją serca, bawełniane legginsy i botki.