NYX Folia (Finishing Powder) 9,6 g
40 zł 26 zł

Bez proszku do wykańczania filtra – super pochlebny proszek, który nadaje skórze miękki wygląd bez użycia ulubionego filtra fotograficznego.

NYX Owalna szczotka do proszku Light waga Powder Brush
60 zł 54 zł

Owalna szczotka do proszku Light waga Powder Brush pasuje zarówno do zwartych jak i sypkich proszków. Ta szczotka jest wykonana z syntetycznego włosia, które jest jedwabiście gładkie. Posiada ergonomiczny uchwyt dla maksymalnego komfortu i łatwości użytkowania.

NYX Pędzel do cieni do powiek Dwukolorowy pędzel do rozmazywania
51 zł 36 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podwójny pędzelek do włosów Smudger Brush ma dwa rodzaje włókien, co ułatwia rozmazywanie eyelinera do zadymionego makijażu i łatwe dotarcie do dolnej linii glonów. Zapewnia łatwą obsługę jedwabistego drobnego włosia.

NYX Płaski pędzel do cieni do powiek, zwężany dookoła Shadow Pędzel
51 zł 36 zł

Płaski pędzel do cieni do powiek, zwężany dookoła Shadow W podstawowym wyposażeniu do makijażu oczu nie może zabraknąć szczotki NYX. Cienie są łatwe do zastosowania, a warstwy są idealne. Wykonana jest z syntetycznego włosia, które jest jedwabiście miękkie.

NYX Prime & Conceal Brush Corrector Brush Pędzel-33%
56 zł 37 zł

Wyprzedaż

Pędzel Prime & Conceal z dwoma rodzajami włókien jest przeznaczony do łatwego nakładania kremowej bazy pod cień do oczu lub korektor. Wykonana jest z syntetycznego włosia, które jest jedwabiście miękkie. Szczotka ma ergonomiczny uchwyt dla maksymalnego komfortu i łatwości aplikacji.

NYX Stay Matte But Not Flat (Powder Foundation) 7,5 g
46 zł 37 zł

Stay Matte But Not Flat by NYX zapewnia naturalne matowe wykończenie. Doskonale pokrywa wszystkie niedoskonałości skóry i ujednolica koloryt skóry. Jeśli chcesz wyglądać naturalnie bez skazy i przy minimalnym wysiłku, dotknij tego makijażu proszku.