66 produktów
Ocun uprząż Twist Tech L-XL
4x

Ocun uprząż Twist Tech

237 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ocún Twist Tech to wygodna, wszechstronna uprząż z trzema klamrami i 4 pętlami materiałowymi. Nowy kształt i geometria pasa zapewniają optymalny rozkład ciężaru ciała, co wraz z szerszymi wyściełanymi pasami na nogi zapewnia komfort podczas długiego stania.

Dostarcza MALL
Ocun Buty wspinaczkowe OXI QC 38
13x

Ocun Buty wspinaczkowe OXI QC

319 zł

Wysokiej jakości, wyraźnie asymetryczne buty wspinaczkowe. Ocun Oxi QC idealnie nadają się dla wszechstronnych wspinaczy do różnych formacji skalnych. But ma wysokie gumowanie, które umożliwia dobre haczenie palców i pięty. Zapinanie na rzepy (paski nośne) zapewnia dobrą stabilizację stóp w bucie.

Dostarcza MALL
Ocun uprząż NEON 3 Lady L
1x

Ocun uprząż NEON 3 Lady

299 zł

Lekka damska odzież sportowa wyróżnia się wyściółką na paskach, aby zapewnić maksymalny komfort. OCÚN NEON 3 Lady jest wyposażona w trzy samoblokujące klamrycztery wzmocnione siatki materiałowe. Dzięki swojej konstrukcji pomaga równomiernie rozkładać ciężar i nie ogranicza swobody ruchów.

Dostarcza MALL
Ocun Neon XS
2x

Ocun Neon

252 zł

Sportowa uprząż typu C nadaje się do wspinaczki rekreacyjnej, ale także w góry i na ferraty. Pewna konstrukcja o niskiej wadze, nie będziesz rozczarowany długimi chwilami na ścianie. Oddychająca podszewka w pasie i nogach wykonana ze sztucznej skóry chroni przed przebiciem. Ocún Neon w odblaskowym kolorze zaopatrzona jest w samozabezpieczającą metalową klamrę dla łatwej obsługi.

Dostarcza MALL
Ocun Zestaw Via Ferrata Twist set XS-M
18x

Ocun Zestaw Via Ferrata Twist set

459 zł

Zestaw via ferrata jest odpowiedni na całodniowe podbijanie zabezpieczonych tras. Jest wyposażony w amortyzator VF Captur o sile 15 kN. Zawiera 2 elastyczne paski o regulowanej długości. Składa się z uprzęży pozwalającej na bezpiecznie poruszanie się w górę.

Dostarcza MALL
Ocun buty wspinaczkowe OZONE 38
14x

Ocun buty wspinaczkowe OZONE

421 zł

Buty wspinaczkowe oferują wyraźną asymetrię i atrakcyjny wygląd kolorów. OCÚN Ozone wyróżnia się opatentowanym systemem 3-Force, który poprawia stabilność i dobrze trzyma się nawet mniejszych stóp. Model jest dopracowany z podzieloną podeszwą i wyrafinowanym projektem pięty.

Dostarcza MALL
Ocun buty wspinaczkowe Ozone Plus 38
15x

Ocun buty wspinaczkowe Ozone Plus

390 zł

Buty wspinaczkowe oferują wyraźną asymetrię dla wspinaczy o szerszych stopach. OCÚN Ozone wyróżnia się opatentowanym systemem 3-Force, który poprawia stabilność i dobrze trzyma się nawet mniejszych stóp. Model jest wyposażony w podzieloną podeszwę i dopracowany projekt pięty.

Dostarcza MALL
Ocun zestaw Via Ferrata Twist Pail M-XL
1x

Ocun zestaw Via Ferrata Twist Pail

575 zł

Zestaw Via Ferrata zawiera kask ochronny Pails z warstwą poliestru i wentylacją, uprząż Twist z trzema klamrami ze stali nierdzewnej i przesuwaną talią, oraz lonżę Via Ferrata Captur o wytrzymałości do 15 kN. Zestaw posiada niezbędne elementy, zapewniające bezpieczeństwo podczas poruszania się po ubezpieczonych trasach.

Dostarcza MALL
Ocun uprząż Mojo
4x

Ocun uprząż Mojo

179 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ocun Mojo pełna uprząż przeznaczona dla dzieci, która jest bezpieczna i prosta w obsłudze. Dostosowana jest do kształtów najmłodszych wspinaczy i chroni ich przed upadkiem na głowę. Uprząż jest miękko wyściełana i utrzymuje ciało w pionie

Dostarcza MALL
Ocun zestaw ekspresów wspinaczkowych Falcon QD Zoom PA 15/22mm 12cm 5-pack niebieski

Ocun zestaw ekspresów wspinaczkowych Falcon QD Zoom PA 15/22mm 12cm 5-pack

365 zł

Zestaw ekspresów wspinaczkowych nadaje się do wspinaczki w stylu RP i często uprawianych tras. Dolny karabinek Falcon Bent z zakrzywionym zamkiem do łatwego zapinania na linie. Ocún zestaw ekspresów wspinaczkowych Falcon QD Zoom PA 15/22mm 12cm 5-pack będzie często używany przez każdego wspinacza.

Dostarcza MALL
Ocun Belay Set Condor / Hurry
1x

Ocun Belay Set Condor / Hurry

139 zł

Zestaw podstawowych elementów blokujących składa się z lekkiego śrubokrętu i uniwersalnego zacisku. Belay Set Condor / Hurry to idealny pomocnik dla początkujących. Nie ma problemu z wyzwalaniem i uderzaniem. Karabinek ma blokadę zamka, a osłona umożliwia jedno i podwójne blokowanie.

Dostarcza MALL
Ocun Belay Set Condor Triple Hurry
1x

Ocun Belay Set Condor Triple Hurry

125 zł

Ocun z karabińczykiem o ergonomicznym kształcie ma wewnętrzny zatrzask, który zapobiega obracaniu. Dłuższą żywotność zapewnia kucie na gorąco. Lina jest bezpieczna, dzięki systemowi Rope friendly system nie zużywa liny. Ocun Belay Set Condor Triple Hurry jest idealny do wspinaczek.

Dostarcza MALL

Wszystko zaczęło się na Syberii w otoczeniu pięknych, różowych granitowych wież zwanych **Rock Pillars**. To tam, grupa lokalnych wspinaczy rozpoczęła produkcję obuwia dla siebie, z późniejszą pomocą wykwalifikowanych techników i i zdolnych projektantów. Poprzez ich wspólny wysiłek w 1988 roku powstała pierwsza para butów. W tym czasie młody **Jewgienij Ovtchinikov** rozpoczął w nich treningi, i nosił je 3 lata później, podczas swojego pierwszego Pucharu Świata w Clusone, we Włoszech, gdzie zajął niespodziewanie trzecie miejsce. Kolejne innowacyjne obuwie powstawało w oparciu o jego wiedzę i doświadczenie, a z biegiem czasu było testowane przez innych sławnych wspinaczy, jak: **Salavat Rakhmetov, czy Olgi Bibik.**

W 1994 Rock Pillars zaczęło tworzyć w Republice Czeskiej- kraju o długiej tradycji produkcji obuwia. W tym samym roku zaprezentowali pierwszą kolekcję butów wspinaczkowych na pierwszych targach **Outoodrowych Friedrichshafen, w Niemczech.**

W ciągu następnych 20 lat wyprodukowali setki tysięcy butów rozdystrybuowanych na cały świat. Bazując na doświadczeniu najlepszych sportowców nieustannie testują i wprowadzają w życie **nowe rozwiązania**, a ich użytkownicy odnoszą sukcesy na największych konkursach świata, wciąż w przesuwając granicę możliwości wspinaczkowych.

Od 1998 pod marką Ocun zaczęły powstawać nie tylko buty do wspinaczki, ale też i **najwyższej jakości sprzęt**, mający zapewnić pełne bezpieczeństwo. Zaczęło się od pierwszych uprzęży, bouldermat i zestawów ekspresowych, które szybko zyskały dużą popularność wśród alpinistów z powodu ich jakości, funkcjonalności i designu.

**OCUN DZIŚ**

Wszystko, co tworzą eksperci **Ocun** łączy przede wszystkim pasja do wspinaczki, dzięki czemu oferowane produkty charakteryzuje najlepsza jakość, perfekcja wykonania i niepowtarzalny design. Ich misją jest **poprawa bezpieczeństwa** oraz możliwość doskonalenia osiąganych wyników i własnych umiejętności. Grupa około 130 pracowników rozwija i ulepsza kolejne produkty w Czechach, by zadowolić następne pokolenia pasjonatów