Olivia Burton 3D Bee OB16AM159
1 011 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chcesz mieć pewność, że Twój nowy dodatek nie zostanie przeoczony? Następnie przypnij zegarek Olivii Burton na nadgarstku. Ich ciemnoszara tarcza zaimponuje ci od pierwszego wejrzenia pszczołą 3D, która jest osadzona w samym środku.

Olivia Burton Big Dial OB16BD102
528 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki brytyjskiej marki Olivia Burton na pierwszy rzut oka zakochają się we wszystkich damach z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów, które naprawdę pasują do wszystkiego. Ich tarcza wygląda niesamowicie wyraźnie – jest ozdobiona brązowymi wskazówkami i indeksami z cyframi rzymskimi.

Olivia Burton Flower Show 3D Daisy OB16FS94
921 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Olivia Burton dają użytkownikowi odpowiednią dawkę elegancji i kobiecości. Trochę poza linią Flower Pokaz nie jest wyjątkiem. Jak sugeruje nazwa zegarka, najważniejszą cechą jest kwiat – stokrotka wewnątrz tarczy zegara ze szczupłymi dłońmi.

Olivia Burton Lace Detail OB16MV96
575 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Olivia Burton pokochają wszystkie kobiety o romantycznej duszy. Ich szara tarcza przyciąga na pierwszy rzut oka plastikowe kwiaty i liście na dole. Przyjemny pastelowy szary kolor cechuje się gładkością Skórzana pasek. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Olivia Burton Marble Florals OB16MF10
472 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Olivia Burton dają użytkownikowi odpowiednią dawkę elegancji i kobiecości. Kolekcja Marble Florals nie jest wyjątkiem. Najbardziej uderzającą cechą jest marmurowa tarcza ozdobiona charakterystycznym wzorem kwiatowym. Na nadgarstku zegarek jest zapinany na pastelowy niebieski pasek wegański.

Olivia Burton Mother of Pearl OB16MOP02
653 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękki, stylowy i po prostu idealny. Są to zegarki brytyjskiej marki Olivia Burton. Ich klasyczna maska patrzy na ciebie od pierwszego wejrzenia z perłową powierzchnią, która odtwarza wszystkie kolory w świetle dziennym. Obudowa i ciąg są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Olivia Burton Queen Bee OB16AM151
962 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarek Olivia Burton na pierwszy rzut oka ogląda wszystkie panie, które uwielbiają ponadczasowe akcesoria. Ich twarz pokryta jest ciemną perłą, która odtwarza wszystkie kolory w słońcu. Pokochasz także pszczołę na pozycji 12.

Olivia Burton Sunlight Florals OB16EG117
653 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czuła, romantyczna i nieodparta przez cały czas – taka kobieta nosi zegarek Olivii Burton na nadgarstku. Ich tarcza jest ozdobiona pięknymi kwiatami w pastelowych kolorach, co sprawia, że ten dodatek jest naprawdę niepowtarzalny.

Olivia Burton White Dial OB16BD97
528 zł

Olivia Burton zegarki marki są w stanie pożyczać jej noszenia dobrą dawkę elegancji i kobiecości. Kawałek gromadzenia Biała tarcza nie jest wyjątkiem. Jak sama nazwa wskazuje, zegarek, najbardziej widoczną cechą jest charakterystyczny biały twarz, która jest ozdobiona różowego złota rąk i indeksów.