Olivia Burton 3D Bee OB16AM159
1 014 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chcesz mieć pewność, że Twój nowy dodatek nie zostanie przeoczony? Następnie przypnij zegarek Olivii Burton na nadgarstku. Ich ciemnoszara tarcza zaimponuje ci od pierwszego wejrzenia pszczołą 3D, która jest osadzona w samym środku.

Olivia Burton 3D Bee Square OB16AM164
1 014 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chcesz mieć pewność, że Twój nowy dodatek nie zostanie przeoczony? Następnie Olivia Burton zegarek Olivia Burton na nadgarstku. Ich tarcza przyciąga wzrok od pierwszego wejrzenia przez pszczołę 3D, która znajduje się w samym środku.

Olivia Burton Big Dial OB16BD102
529 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki brytyjskiej marki Olivia Burton na pierwszy rzut oka zakochają się we wszystkich damach z zamiłowaniem do klasycznych akcesoriów, które naprawdę pasują do wszystkiego. Ich tarcza wygląda niesamowicie wyraźnie – jest ozdobiona brązowymi wskazówkami i indeksami z cyframi rzymskimi.

Olivia Burton Demi OB16CS20
529 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czuła, romantyczna i nieodparta przez cały czas – taka kobieta nosi zegarek Olivii Burton na nadgarstku. Ich ciemna tarcza jest ozdobiona pięknymi kwiatami w pastelowych kolorach, co sprawia, że ten dodatek jest naprawdę niepowtarzalny.

Olivia Burton Lace Detail OB16MV96
577 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Olivia Burton pokochają wszystkie kobiety o romantycznej duszy. Ich szara tarcza przyciąga na pierwszy rzut oka plastikowe kwiaty i liście na dole. Przyjemny pastelowy szary kolor cechuje się gładkością Skórzana pasek. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Olivia Burton Queen Bee OB16AM151
965 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarek Olivia Burton na pierwszy rzut oka ogląda wszystkie panie, które uwielbiają ponadczasowe akcesoria. Ich twarz pokryta jest ciemną perłą, która odtwarza wszystkie kolory w słońcu. Pokochasz także pszczołę na pozycji 12.

Olivia Burton White Dial OB16BD97
529 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Olivia Burton zegarki marki są w stanie pożyczać jej noszenia dobrą dawkę elegancji i kobiecości. Kawałek gromadzenia Biała tarcza nie jest wyjątkiem. Jak sama nazwa wskazuje, zegarek, najbardziej widoczną cechą jest charakterystyczny biały twarz, która jest ozdobiona różowego złota rąk i indeksów.