ORION moździerz marmurowy, średnica 11,5 cm
51 zł 48 zł

Dla miłośników ziół i przypraw w kuchni, dostępny jest praktyczny moździerz o średnicy 11,5 cm od producenta Orion. Wykonany jest z marmuru, który będzie ozdobą Twojej kuchni. Pozwól, aby Twój dom zapachniał ziołami podczas przygotowywania domowego pesto lub dobrego mięsa.

ORION moździerz porcelanowy, średnica 12 cm czarny
30 zł

Dla miłośników ziół i przypraw w kuchni, dostępny jest praktyczny moździerz o średnicy 12 cm i w kolorze czarnym, od producenta Orion. Wykonany jest z czarnej porcelany, którą można myć w zmywarce. Pozwól, aby Twój dom zapachniał ziołami podczas przygotowywania domowego pesto lub dobrego mięsa.

ORION garnek GRANDE COPPER 6,1 l
136 zł 133 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny garnek GRANDE COPPER 6,1 l ze szklaną pokrywką od marki Orion, jest idealnym pomocnikiem do przygotowania zupy i innych potraw. Wykonany jest z emalii z wewnętrzną warstwą nieprzywierającą. W komplecie znajduje się szklana pokrywa z praktycznym otworem na parę. Zaletą jest możliwość mycia w zmywarce.

ORION moździerz kamionkowy, średnica 9 cm
24 zł 18 zł

Dla miłośników ziół i przypraw w kuchni, dostępny jest praktyczny moździerz o średnicy 9 cm od producenta Orion. Jest wykonany z kamionki i uzupełniony praktycznym dzióbkiem. Pozwól, aby Twój dom zapachniał ziołami podczas przygotowywania domowego pesto lub dobrego mięsa.

ORION Czajnik GRANDE COPPER 3,7 l
130 zł

Miłośników herbaty z pewnością zainteresuje designerski czajniczek emaliowany GRANDE COPPER 3,7 l od marki Orion. Czajnik wyposażony jest w pokrywkę z gwizdkiem, która informuje, że gotująca się woda jest gotowa. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym do płyt indukcyjnych Możliwość mycia w zmywarce.

ORION deska do krojenia/serwowania, akacjowa WOODEN 49x19 cm
44 zł

Pomocnikiem każdego kucharza w kuchni jest drewniana deska do krojenia. Orion oferuje akacjową deskę do krojenia i serwowania WOODEN o wymiarach 49×19 cm. Dzięki pięknej fakturze drewna, każdy element jest oryginalny, w tym praktyczne oczko do powieszenia deski. Można jej używać nie tylko do przygotowywania ulubionych posiłków, ale również znajdzie zastosowanie przy ich serwowaniu.

ORION deska do krojenia z drewna tekowego, z uchwytem 59×20 cm
58 zł 39 zł

Pomocnikiem każdego kucharza w kuchni jest drewniana deska do krojenia. Orion oferuje deskę do krojenia z drewna tekowego o wymiarach 59×20 cm. Dzięki pięknej fakturze drewna, każdy element jest oryginalny, w tym praktyczne oczko do powieszenia deski. Można jej używać nie tylko do przygotowywania ulubionych posiłków, ale również znajdzie zastosowanie przy ich serwowaniu.

ORION garnek emaliowany GRANDE COPPER 2,8 l
119 zł 115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny garnek GRANDE COPPER 2,8 l ze szklaną pokrywką od marki Orion, jest idealnym pomocnikiem do przygotowania zupy i innych potraw. Wykonany jest z emalii z wewnętrzną warstwą nieprzywierającą. W komplecie znajduje się szklana pokrywa z praktycznym otworem na parę. Zaletą jest możliwość mycia w zmywarce.

ORION garnek emaliowany GRANDE COPPER 4,5 l
135 zł

Praktyczny garnek GRANDE COPPER 4,5 l ze szklaną pokrywką od marki Orion, jest idealnym pomocnikiem do przygotowania zupy i innych potraw. Wykonany jest z emalii z wewnętrzną warstwą nieprzywierającą. W komplecie znajduje się szklana pokrywa z praktycznym otworem na parę. Zaletą jest możliwość mycia w zmywarce.

ORION garnek GRANDE COPPER 2,1 l
95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny garnek GRANDE COPPER 2,1 l ze szklaną pokrywką od marki Orion, jest idealnym pomocnikiem do przygotowania zupy i innych potraw. Wykonany jest z emalii z wewnętrzną warstwą nieprzywierającą. W komplecie znajduje się szklana pokrywa z praktycznym otworem na parę. Zaletą jest możliwość mycia w zmywarce.

ORION garnek GRANDE COPPER 2,8 l
109 zł 106 zł

Praktyczny garnek GRANDE COPPER 2,8 l ze szklaną pokrywką od marki Orion, jest idealnym pomocnikiem do przygotowania zupy i innych potraw. Wykonany jest z emalii z wewnętrzną warstwą nieprzywierającą. W komplecie znajduje się szklana pokrywa z praktycznym otworem na parę. Zaletą jest możliwość mycia w zmywarce.

ORION garnek GRANDE COPPER 3,6 l
119 zł 115 zł

Praktyczny garnek GRANDE COPPER 3,6 l ze szklaną pokrywką od marki Orion, jest idealnym pomocnikiem do przygotowania zupy i innych potraw. Wykonany jest z emalii z wewnętrzną warstwą nieprzywierającą. W komplecie znajduje się szklana pokrywa z praktycznym otworem na parę. Zaletą jest możliwość mycia w zmywarce.

ORION Kubek na mleko stal nierdzewna 0,15 l
22 zł 15 zł

Kubek na mleko ze stali nierdzewnej 0,15 l od marki Orion. Kubek jest uzupełniony praktycznym uchwytem i wykonany w całości ze stali nierdzewnej. Model doskonale sprawdza się do przygotowywania idealnej kawy. Możliwość mycia w zmywarce.

ORION moździerz żeliwny, średnica 10,5 cm
60 zł 50 zł

Dla miłośników ziół i przypraw w kuchni, dostępny jest praktyczny moździerz o średnicy 10,5 cm od producenta Orion. Wykonany jest z żeliwa, co wymaga szczególnej konserwacji. Pozwól, aby Twój dom zapachniał ziołami podczas przygotowywania domowego pesto lub dobrego mięsa.

ORION noże kuchenne stal nierdzewna WOODEN zestaw 5 szt.
119 zł 116 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczne noże kuchenne ze stali nierdzewnej WOODEN w zestawie 5 sztuk od producenta Orion, będą wspierać Twoją sztukę kulinarną. Noże wykonano ze stali nierdzewnej i posiadają ergonomiczny uchwyt. Zestaw zawiera 5 noży o różnych długościach i szerokościach, w tym jeden z ostrzem ząbkowanym. Ciesz się precyzyjnym i łatwym krojeniem.

ORION rondel GRANDE COPPER 1,4 l
127 zł 90 zł

Praktyczny rondel GRANDE COPPER 1,4 l ze szklaną pokrywką od marki Orion, jest idealnym pomocnikiem do przygotowania zupy i innych potraw. Wykonany jest z emalii z wewnętrzną warstwą nieprzywierającą. W komplecie znajduje się szklana pokrywa z praktycznym otworem na parę. Zaletą jest możliwość mycia w zmywarce.

ORION szklana pokrywa do szybkowaru
34 zł 32 zł

Praktyczna szklana pokrywa do szybkowaru o średnicy 19 cm od marki Orion pozwoli CI zmienić szybkowar w klasyczny garnek do gotowania. Wykonana jest z połączenia stali nierdzewnej i szkła, uzupełniona praktycznym otworem dla ujścia. Może wytrzymać temperatury do 150° C, dzięki czemu można stosować ją w piekarniku. Zaletą jest możliwość mycia pokrywy w zmywarce.

ORION szklana pokrywa GRANDE uchwyt ze stali nierdzewnej
46 zł 40 zł

Praktyczna szklana pokrywa Grande ze stalowym uchwytem od marki Orion nadaje się do kwadratowej patelni grillowej. Wykonana jest z połączenia stali nierdzewnej i szkła, uzupełniona praktycznym otworem dla ujścia. Może wytrzymać temperatury do 160° C, dzięki czemu można stosować ją w piekarniku. Zaletą jest możliwość mycia pokrywy w zmywarce.

ORION Termos 0,4 l SAMOCHODY
43 zł 39 zł

Praktyczny termos w kształcie puszki o pojemności 0,4 l z motywem SAMOCHODÓW od producenta Orion zadba o odpowiedni tryb picia dzieci. Napoje są ciepłe przez 12 godzin, a zimne – przez 8 godzin. Ponadto ma praktyczny system picia, a pokrywa jest wyposażona w uszczelkę. Teraz można wybrać się na wycieczkę.