Orion łyżka dziecięca BEAR, stal nierdzewna
8 zł

Raty 10x0 %

Łyżka dla dzieci z dekoracyjnym motywem niedźwiadka, która jest przystosowane do małych dłoni. Łyżka dziecięca BEAR od marki Orion została wykonana ze stali nierdzewnej. Może być myta w zmywarce do naczyń.

Orion łyżka dziecięca ŻYRAFA, stal nierdzewna
9 zł

Raty 10x0 %

Stalowa łyżka dla dzieci ŻYRAFA od marki Orion umili każdy posiłek Twojego maluszka. Kształt dostosowany do dziecięcej ręki sprawia, że łyżkę trzyma się przyjemnie i wygodnie.

Orion łyżka dziecięca BOY, stal nierdzewna
9 zł

Raty 10x0 %

Stalowa łyżka dla dzieci BOY od marki Orion z kolorowymi samolotami to doskonały sposób, aby umilić posiłek każdego chłopca. Specjalnie dostosowany kształt sprawia, że łyżka dobrze leży w dziecięcej dłoni.

Orion słomka papierowa do napojów 19,5 cm 50 szt.
11 zł 0,22 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ratujmy naturę od plastikowych słomek, używając papierowych, które rozkładają się łatwiej i szybciej. Marka Orion, która je stworzyła, chce przyczynić się do ograniczenia szkodliwych odpadów. Te słomki do picia nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk

Orion dozownik do mydła MARBLE 0,45 l
13 zł

Raty 10x0 %

Dozownik do mydła lub na detergent do mycia naczyń marki Orion będzie wyglądać świetnie na umywalce. Z pewnością docenisz połączenie funkcjonalnościnowoczesnego designu w swojej łazience i kuchni.

Orion słomka do picia bambusowa 20 cm 4 szt. + szczotka
13 zł 3,25 Zł/szt

Raty 10x0 %

Słomka bambusowa wielokrotnego użytku chroni przyrodę przed odpadami z jednorazowych plastikowych słomek. Marka Orion, która je stworzyła, chce przyczynić się do ograniczenia szkodliwych odpadów. Te słomki do picia nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji. Zestaw zawiera 4 słomki i szczotkę do ich czyszczenia.

Orion formy do lodu UH 18 szt.
14 zł

Raty 10x0 %

Formy do kostek lodu od marki Orion nie tylko schłodzą każdy napój, ale też zapobiegną rozcieńczeniu go przez rozpuszczony lód. Forma umożliwia zrobienie 18 kostek lodu na raz.

Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832336
14 zł

Raty 10x0 %

Granulat marki Orion skutecznie pochłania wilgoć z powietrza, która jest następnie „zamykana” w plastikowym pojemniku pochłaniającym. Twój pokój zostanie pozbawiony nadmiaru wilgoci.

Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832356 TABLETKA, 300 g
14 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wkład do pochłaniacza wilgoci Tabletka 300 g od marki Orion pasuje nie tylko do pochłaniacza 832356, ale także do innych dostępnych na rynku modeli. Gdy powietrze przez niego przepływa, tabletka stopniowo maleje. Używaj go w łazience, garażu, domku i wszędzie tam, gdzie występują problemy z dużą wilgotnością.

Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832336 TABLETKA
15 zł

Raty 10x0 %

Wkład do pochłaniacza wilgoci Tabletka od marki Orion pasuje nie tylko do pochłaniacza 832356, ale także do innych, dostępnych na rynku modeli. Gdy powietrze przez niego przepływa, tabletka stopniowo maleje. Używaj go w łazience, garażu, domku i wszędzie tam, gdzie występują problemy z dużą wilgotnością.

Orion wieko do pasteryzacji UH/83
16 zł

Raty 10x0 %

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o średnicy szyi 83 mm. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.

Orion chromowany ruszt do grillowania, 24x16,5 cm
16 zł

Raty 10x0 %

Ruszt wykonany z chromowanej stali od marki Orion umożliwia przygotowanie pieczeni tak, aby nie leżała bezpośrednio na podłożu i piekła się do perfekcyjnego efektu. Może być stosowany w naczyniach o różnych rozmiarach, ale najlepiej sprawdza się w naczyniu Grande.

Orion wieko do pasteryzacji UH/83/68
16 zł

Raty 10x0 %

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o dwóch różnych rozmiarach. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.

Orion formy do lodu UH cytryny 20 szt.
16 zł

Raty 10x0 %

Formy do kostek lodu od marki Orion nie tylko schłodzą każdy napój, ale też zapobiegną rozcieńczeniu go przez rozpuszczony lód. Urocze formy w kształcie ćwiartek cytryny przyniosą radość nie tylko dzieciom, bo wszyscy ucieszą się z zimnego napoju. Zestaw 20 sztuk.

Orion formy do lodu UH owoce 20 szt.
16 zł

Raty 10x0 %

Formy do kostek lodu od marki Orion nie tylko schłodzą każdy napój, ale też zapobiegną rozcieńczeniu go przez rozpuszczony lód. Wesołe kolory i kształty przyniosą radość nie tylko dzieciom, bo wszyscy ucieszą się z zimnego napoju. Zestaw 20 sztuk.

Orion formy do lodu UH serca 20 szt.
16 zł

Raty 10x0 %

Formy do kostek lodu od marki Orion nie tylko schłodzą każdy napój, ale też zapobiegną rozcieńczeniu go przez rozpuszczony lód. Urocze formy w kształcie serduszek o różnych kolorach przyniosą radość nie tylko dzieciom, bo wszyscy ucieszą się z zimnego napoju. Zestaw 20 sztuk.

Orion silikonowy pędzel do grillowania
16 zł

Raty 10x0 %

Silikonowy pędzel do grillowania z uchem do zawieszenia, dzięki odpowiedniej długości sprawdzi się podczas grillowania. Pędzel marki Orion jest odpowiedni do mycia w zmywarce.

Orion Szklana pokrywa Średnica 14 cm, uchwyt ze stali nierdzewnej
16 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pokrywa marki Orion z metalowym uchwytem stanie się praktycznym pomocnikiem domowym. Pokrywa o średnicy 14 cm wykonana jest z połączenia szkła i stali nierdzewnej z odpowietrznikiem dla bezpiecznego odprowadzania wytwarzanej pary. Ponadto może wytrzymać temperatury do 200 ° C, dzięki czemu nadaje się do stosowania w piekarniku. Przyspieszy przygotowywanie posiłków.

Orion kule do prania, 2 szt.
16 zł 8,00 Zł/szt

Raty 10x0 %

Kule do prania marki Orion zapewniają znaczne zmiękczenie tkanin, bez użycia chemikaliów. Podczas prania nie trzeba już dodawać żadnych środków zmiękczających, kule zmiękczają tkaniny i wygładzają zagniecenia. Obie kule włóż do pralki razem z praniem.

Orion wkład do pochłaniacza wilgoci 832336 TABLETKA, lawendowy
16 zł

Raty 10x0 %

Wkład do pochłaniacza wilgoci Tabletka o zapachu lawendowym od marki Orion pasuje nie tylko do pochłaniacza 832336, ale także do innych, dostępnych na rynku modeli. Gdy powietrze przez niego przepływa, tabletka stopniowo maleje. Używaj go w łazience, garażu, domku i wszędzie tam, gdzie występują problemy z dużą wilgotnością.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej 26 KIT
17 zł

Raty 10x0 %

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Trzepaczka wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Jej wymiary wynoszą: 26 cm długości, średnica 5 cm.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej / silikonu
17 zł

Raty 10x0 %

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Trzepaczka wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej i silikonu. Jej wymiary wynoszą: 25 cm długości, średnica 7 cm.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej z kulkami 20cm
17 zł

Raty 10x0 %

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Dolna część zawiera dwie kulki, które poprawiają wyniki ubijania. Wymiary trzepaczki: 20 cm długości, średnica 5 cm. Wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Orion szczypce do wyciągania słoików
17 zł

Raty 10x0 %

Konieczność podczas konserwacji żywności to szczypce, aby zapobiec poparzeniu się podczas wyciągania słoików. Te od marki Orion mają antypoślizgową warstwę, więc słoik nie wyślizgnie się podczas wyciągania. Wykonane są ze stali nierdzewnej, uchwyt jest plastikowy.

Orion łyżka dziecięca MIMI, stal nierdzewna
17 zł

Raty 10x0 %

Stalowa łyżka dla dzieci MIMI od marki Orion ozdobiona grawerowanym zwierzątkiem, wyczaruje Twoim dzieciom uśmiech na twarzach podczas codziennego posiłku.

Orion widelec do grillowania
18 zł

Raty 10x0 %

Widelec do grillowania marki Orion może być użytkowany podczas grillowania lub pieczenia. Dzięki odpowiedniej długości umożliwia łatwą pracę, a zapobiegając przypadkowemu poparzeniu rąk.

Orion nóż do grillowania
18 zł

Raty 10x0 %

Nóż do grillowania marki Orion może być użytkowany podczas grillowania lub pieczenia. Dzięki odpowiedniej długości umożliwia łatwą pracę, a zapobiegając przypadkowemu poparzeniu rąk.

Orion Szklana pokrywa Średnica 26 cm, uchwyt ze stali nierdzewnej
26 zł 18 zł

Raty 10x0 %

Pokrywa marki Orion z metalowym uchwytem stanie się praktycznym pomocnikiem domowym. Pokrywa o średnicy 26 cm wykonana jest z połączenia szkła i stali nierdzewnej z odpowietrznikiem dla bezpiecznego odprowadzania wytwarzanej pary. Ponadto może wytrzymać temperatury do 200 ° C, dzięki czemu nadaje się do stosowania w piekarniku. Przyspieszy przygotowywanie posiłków.

Orion łyżka dziecięca ze stali nierdzewnej SOWA
19 zł

Raty 10x0 %

Łyżka dla dzieci z kolorowym motywem sowy od marki Orion jest wykonana ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Kształt jest specjalnie przystosowany do dziecka. Można je myć w zmywarce, chociaż nie jest to zalecane ze względu na kolorowy dekor.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej z kulkami 26,5cm
19 zł

Raty 10x0 %

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Dolna część zawiera dwie kulki, które poprawiają wyniki ubijania. Wymiary trzepaczki: 26,5 cm długości, średnica 6 cm. Wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Orion chromowany ruszt do grillowania, 32x23 cm
19 zł

Raty 10x0 %

Ruszt wykonany z chromowanej stali od marki Orion umożliwia przygotowanie pieczeni tak, aby nie leżała bezpośrednio na podłożu i piekła się do perfekcyjnego efektu. Może być stosowany w naczyniach o różnych rozmiarach, ale najlepiej sprawdza się w naczyniu Grande.

Orion łyżka dziecięca AUTO, stal nierdzewna
19 zł

Raty 10x0 %

Łyżka dla dzieci z dekoracyjnym motywem samochodu, która jest przystosowana do małych dłoni. Łyżka dziecięca AUTO od marki Orion została wykonana ze stali nierdzewnej. Może być myta w zmywarce do naczyń, ale nie jest to zalecane ze względu na możliwość uszkodzenia kolorowego detalu.

Orion Szklana pokrywa Średnica 18 cm, uchwyt ze stali nierdzewnej
19 zł

Raty 10x0 %

Pokrywa marki Orion z metalowym uchwytem stanie się praktycznym pomocnikiem domowym. Pokrywa o średnicy 18 cm wykonana jest z połączenia szkła i stali nierdzewnej z odpowietrznikiem dla bezpiecznego odprowadzania wytwarzanej pary. Ponadto może wytrzymać temperatury do 200 ° C, dzięki czemu nadaje się do stosowania w piekarniku. Przyspieszy przygotowywanie posiłków.

Orion miska termiczna VENUS 0,6 l, UH/stal nierdzewna
24 zł 19 zł

Raty 10x0 %

Miska VENUS marki Orion o pojemności 0,6 l, przez długi czas utrzymuje żywność w pożądanej temperaturze. Posiada wnętrze ze stali nierdzewnej. Jest łatwa w użytkowaniu, aby ją zamknąć wystarczy przekręcić plastikowe termo wieko.

Orion snack box ZOO Żabka, 4 szt.
19 zł

Raty 10x0 %

Zestaw pudełek z motywem żabek, zachęci dzieci do codziennego śniadania poza domem. Różne rozmiary pozwalają na przechowywanie żywności w razie potrzeby. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa jest odpowiedni do zmywarkimikrofalówki. Zestaw zawiera 4 elementy

Orion snack box ZOO Tygrys, 4 szt.
19 zł

Raty 10x0 %

Zestaw pudełek z motywem tygrysa, zachęci dzieci do codziennego śniadania poza domem. Różne rozmiary pozwalają na przechowywanie żywności w razie potrzeby. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa jest odpowiedni do zmywarkimikrofalówki. Zestaw zawiera 4 elementy

Orion snack box ZOO Kotek, 4 szt.
19 zł

Raty 10x0 %

Zestaw pudełek z motywem kotka, zachęci dzieci do codziennego śniadania poza domem. Różne rozmiary pozwalają na przechowywanie żywności w razie potrzeby. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa jest odpowiedni do zmywarkimikrofalówki. Zestaw zawiera 4 elementy

Orion Rękawica kuchenna GRILL, bawełna
19 zł

Raty 10x0 %

Stylowa bawełniana rękawica z kolorowym nadrukiem. Za pomocą rękawicy Orion Grill możesz łatwo obsługiwać gorące dania podczas gotowania, pieczenia lub letniego grillowania. Można go myć w temperaturze do 30 ° C.

Orion słoik szklany z klamrą BELA serce 1 l
19 zł

Raty 10x0 %

Słoik BELA zamykany na klamrę, z ozdobą w formie serca, ze szkła, od marki Orion. Posiada silikonową uszczelkędrucianą klamrę. Odpowiedni do przechowywania warzyw i owoców.