Outdoorchef foremka aluminiowa Forest
23 zł

Jednorazowa foremka aluminiowa Outdoorchef idealnie sprawdzi się do do różnego rodzaju wypieków i pakowania wyrobów cukierniczych. Może być podgrzewana w piekarnikach i kuchenkach mikrofalowych. Folia nie wpływa na smak ani zapach przygotowanych potraw.

Outdoorchef forma na muffiny
139 zł

Mała forma na muffiny marki Outdoorchef idealnie sprawdzi się do upieczenia pysznego deseru. Elastyczna i trwała, wykonana z wysokiej jakości silikonu odpornego na ciepło, znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

Outdoorchef nóż obrotowy do pizzy
57 zł

Obrotowy nóż do pizzy marki Outdoorchef wyposażony w ergonomiczny miękki uchwyt, to doskonałe narzędzie do szybkiego i łatwego podzielenia posiłku. Dodatkowo ostrza są wymienne i łatwe do czyszczenia. Nóż z pewnością świetnie sprawdzi się w każdej kuchni.

Outdoorchef pokrowiec na grill Ascona, Classic 570
294 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pokrowiec na grill marki Outdoorchef dedykowany jest do modeli Ascona 570 G oraz Classic 570 C. Wykonany z wytrzymałego poliestru ochroni grill przed kurzem, pyłem oraz promieniowaniem UV.

Outdoorchef zestaw do grilla (łopatka i szczypce)
132 zł 99 zł

Podstawowy zesatw do grillowania marki OutdoorChef składa się z poręcznych szczypiec oraz łopatki z rękojeścią z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Oba dodatki do grilla zostały wykonane ze stali nierdzewnej.

Outdoorchef zestaw Gourmet M
258 zł

Zestaw Gourmet 480 / 570 marki Outdoorchef został wykonany ze stali z emaliowaną powierzchnią ceramiczną. Może być stosowany oddzielnie i razem, na przykład do pieczenia, ale także do grillowania / gotowania na parze. Gwarantowane podniesienie poziomu grilla.