PacaPod torba termiczna - mapa mono
83 zł

Nowość

Stylową torbę termiczną marki PacaPod można łatwo otworzyć, dzięki praktycznemu systemowi zamków. Torba termiczna może pomieścić do 4 butelek dla niemowląt. W normalnych warunkach utrzymuje napoje w pożądanej temperaturze do 3 godzin.

PacaPod organizer do przewijania - szary
92 zł

Nowość

Elegancki organizer do przewijania marki PacaPod łatwo przymocowuje się do rączki wózka, dzięki praktycznemu klipsowi. Wewnątrz organizera znajdziesz kieszenie na pieluchy, chusteczki nawilżane i inne, niezbędne rzeczy. Jeśli nie potrzebujesz go od razu, możesz go łatwo złożyć, aby zajmował minimum miejsca.

PacaPod plecak dla mam FREEDOM atramentowe kropki
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plecak dla matek o pojemności 5 l. Zawiera 3 małe kieszenie do podziału przechowywanych drobiazgów. Podszewka z mikropolaru do podatnych na zarysowania rzeczy, takich jak telefon lub okulary. PacaPod FREEDOM w atramentowe kropki jest stylowym dodatkiem na spacery z dzieckiem.

PacaPod plecak dla mam FREEDOM złoty
169 zł

Plecak dla matek o pojemności 5 l. Zawiera 3 małe kieszenie do podziału przechowywanych drobiazgów. Podszewka z mikropolaru do podatnych na zarysowania rzeczy, takich jak telefon lub okulary. PacaPod FREEDOM w kolorze złotym to stylowy dodatek do spacerów z dzieckiem i podczas spotkań z przyjaciółmi.

PacaPod Plecak do przewijania HARTLAND
519 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plecak do przewijania HARTLAND ** to designerskie rozwiązanie o wielu zastosowaniach. W mgnieniu oka może zmienić się w modną **torbę do przewijania. Dzięki temu plecak pasuje do każdego stylu ubioru. Wykonany z wysokiej jakości skóry

PacaPod plecak do przewijania HARTLAND navy
539 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plecak dla matek zawierający przewijak i podkładkę. Integralną cechą jest regulowany pasek do noszenia na ramieniu. Pojemność 26 l i akcesoria 8 l. Wykonano z solidnej skóry. PacaPod HARTLAND w kolorze navy to stylowy dodatek do spacerów z dzieckiem i podczas spotkań z przyjaciółmi.

PacaPod plecak do przewijania HARTLAND skórzany, ciemnoszary
1 169 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plecak dla matek zawierający przewijak i podkładkę. Integralną cechą jest regulowany pasek do noszenia na ramieniu. Pojemność 26 l i akcesoria 8 l. Wykonano z solidnej skóry. PacaPod HARTLAND w kolorze ciemnoszarym to stylowy dodatek do spacerów z dzieckiem i podczas spotkań z przyjaciółmi.

PacaPod przewijak dla niemowląt CROYDE atramentowe kropki
709 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przestronna torba do przewijania z paskiem na ramię i 3 wewnętrznymi organizerami. Zawiera termo-torbę oraz torbę podróżną z przezroczystego materiału. Posiada karabinek na wózek PacaPod CROYDE ma pojemność 26 l i organizery 12 l.

PacaPod torba do przewijania LORETO luksusowa, skórzana szara
1 659 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba dla matek zawierająca przewijak i podkładkę. Wewnętrzne kieszenie na potrzebne rzeczy rodziców. Posiada paski naramienne do noszenia na plecach. Pojemność 29 l i akcesoria 12 l. Wykonano z solidnej skóry. PacaPod LORETO w kolorze szarym to stylowy dodatek do spacerów z dzieckiem i podczas spotkań z przyjaciółmi.

PacaPod torba do przewijania SAUNTON szkielet ryby
499 zł

Torba do przewijania z motywem szkieletu ryby. Poręczny organizer z karabińczykiem na klucze, kieszeń na telefon komórkowy. Posiada podkładkę do przewijania. Pojemność 20 l z dodatkowymi 8 l w postaci mniejszych torebek. Torba PacaPod SAUNTON waży zaledwie 1,2 kg.

PacaPod torba i plecak do przewijania CHILTERN jasny brąz
1 339 zł
+ darmowa dostawa

Skórzana torba do przewijania z paskiem na ramię. Torba 3 w 1 z kilkoma wewnętrznymi organizatorami. Zawiera schowek termiczny, który może być również używany jako plecak dziecięcy. Praktyczną częścią jest karabinek na wózek lub na torebkę na brudne pranie. PacaPod CHILTERN ma pojemność 22 l i organizery 10 l.

PacaPod Torba/plecak do przewijania Hasstings
449 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba/plecak do przewijania Hasstings to praktyczne rozwiązanie 2w1 przydatne podczas każdej podróży z dzieckiem jak i bez niego. Produkt utrzymany jest w modnym stylu vintage.