PacaPod torba termiczna - mapa mono
96 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylową torbę termiczną marki PacaPod można łatwo otworzyć, dzięki praktycznemu systemowi zamków. Torba termiczna może pomieścić do 4 butelek dla niemowląt. W normalnych warunkach utrzymuje napoje w pożądanej temperaturze do 3 godzin.

PacaPod FIRENZE PACK - torba i plecak do przewijania
845 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancka i stylowa torba oraz plecak FIRENZE PACK od PacaPod jest przeznaczona dla wszystkich rodziców, którzy chcą odkrywać świat ze swoimi dziećmi. W podróży posłuży jako torba do przewijania lub klasyczny plecak. W plecaku znajdziesz wiele wewnętrznych kieszeni do łatwego, przejrzystego uporządkowania rzeczy osobistych oraz dwie wyjmowane torby. Może być używany w drodze do pracy, na trening, lub gdziekolwiek się wybierasz.

PacaPod plecak dla mam FREEDOM złoty
184 zł

Plecak dla matek o pojemności 5 l. Zawiera 3 małe kieszenie do podziału przechowywanych drobiazgów. Podszewka z mikropolaru do podatnych na zarysowania rzeczy, takich jak telefon lub okulary. PacaPod FREEDOM w kolorze złotym to stylowy dodatek do spacerów z dzieckiem i podczas spotkań z przyjaciółmi.

PacaPod torba do przewijania LORETO luksusowa, skórzana szara
1 795 zł
Darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba dla matek zawierająca przewijak i podkładkę. Wewnętrzne kieszenie na potrzebne rzeczy rodziców. Posiada paski naramienne do noszenia na plecach. Pojemność 29 l i akcesoria 12 l. Wykonano z solidnej skóry. PacaPod LORETO w kolorze szarym to stylowy dodatek do spacerów z dzieckiem i podczas spotkań z przyjaciółmi.

PacaPod ROCKHAM - plecak do przewijania
565 zł

Eleganckistylowy plecak Rockham od PacaPod jest przeznaczony dla wszystkich rodziców, którzy chcą odkrywać świat ze swoimi dziećmi. W podróży posłuży jako torba do przewijania lub klasyczny plecak. W plecaku znajdziesz wiele wewnętrznych kieszeni do łatwego, przejrzystego uporządkowania rzeczy osobistych oraz dwie wyjmowane torby. Może być używany w drodze do pracy, na trening, lub gdziekolwiek się wybierasz.

PacaPod Termoopakowanie
89 zł 85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Eleganckie i stylowe termoopakowanie PacaPod docenią zarówno aktywni rodzice jak i mali podróżnicy. Termoopakowanie pomieści do 4 butelek dla niemowląt, a napoje będą utrzymywać wymaganą temperaturę do 3 godzin. Dzięki klipsowi można łatwo przypiąć je do uchwytu wózka, by stale było pod ręką.

PacaPod organizer do przewijania
100 zł

Elegancki i stylowy organizer do przewijania PacaPod będzie zawsze pod ręką, zarówno w domu jak i w podróży. Jest lekki, bardzo kompaktowy, a za pomocą sprzączki można go zawiesić np. na łóżeczku lub uchwycie wózka. Wewnątrz znajdują się kieszonki na pieluchy, chusteczki do czyszczenia i inne, niezbędne przedmioty.

PacaPod organizer do przewijania - szary
103 zł 100 zł

Elegancki organizer do przewijania marki PacaPod łatwo przymocowuje się do rączki wózka, dzięki praktycznemu klipsowi. Wewnątrz organizera znajdziesz kieszenie na pieluchy, chusteczki nawilżane i inne, niezbędne rzeczy. Jeśli nie potrzebujesz go od razu, możesz go łatwo złożyć, aby zajmował minimum miejsca.