Pacific Baby Termobutelka Hot-Tot 200 ml
100 zł

Termobutelka Hot-Tot 200 ml marki Pacific Baby posiada oryginalną konstrukcję z kolorowym nadrukiem. Została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przeznaczona dla dzieci od urodzenia do wieku szkolnego. Jest przyjazna dla środowiska i łatwa w utrzymaniu w czystości.

Pacific Baby Stalowa Eko-butelka GoGrow 300 ml
72 zł

Stalowa Eko-butelka GoGrow 300 ml marki Pacific Baby ma bardzo prostą konstrukcję ze stali nierdzewnej. Został również wyposażona w antykolkowy smoczek odpowiedni dla niemowląt. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu i może być używana przez wiele lat.

Pacific Baby Bambusowe łyżeczki (4 szt.)
51 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bambusowe łyżeczki marki Pacific Baby zostały w 100% wykonane z naturalnego materiału. W całości nadają się do recyklingu. Są bardzo trwałe i bezpieczne. Ich żywotność wynosi około 24 miesięcy. To doskonałe rozwiąznie dla rodziców, którzy cenią ekonomiczne i przyjazne dla środowiska produkty.

Pacific Baby Bambusowe naczynia (duży zestaw)
70 zł

Bambusowe naczynia marki Pacific Baby zostały stworzone z myślą o zdrowiu dzieci. Zostały wykonane z naturalnego bambusa, przyjaznego dla środowiska. Zestaw zawiera 2 łyżeczki, kubek, miskę i głęboki talerz. Naczynia nadają się w 100% do recyklingu.

Pacific Baby Zestaw do butelki 3 in One
45 zł

Zestaw do butelki 3 in One marki Pacific Baby składa się z uchwytu z miękkim ustnikiem oraz ustnika do bidonu. Produkty przeznaczone są do termobutelek, co pozwoli na użytkowanie ich przez starsze dzieci. Artykuły nie zawierają BPA, ftalanów oraz PVC.

Pacific Baby Termoopakowanie chroniące butelkę
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Termoopakowanie chroniące butelkę marki Pacific Baby pozwoli na wydłużenie czasu utrzymania temperatury o 2 godziny. Wyposażone w wygodny uchwyt, który umożliwi przyczepienie do wózka, co jest bardzo przydatne podczas spacerów. Produkt jest lekki, poręczny i łatwy w użytkowaniu.

Pacific Baby Bambusowy głęboki talerz (2 szt.)
54 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bambusowy głęboki talerz marki Pacific Baby jest przyjazny dla zdrowai Twojego dziecka. Został wykonany z naturalnego bambusa, który nadaje się w 100% do recyklingu. Jest bardzo wytrzymały i trwały oraz produkowany w dużej mierze ręcznie. Opakowanie zawiera 2 sztuki talerzy.

Pacific Baby Plastikowa butelka wkład do zestawu All-in-One 2 szt.
50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowa butelka wkład do zestawu All-in-One 2 szt. marki Pacific Baby to butelka ze smoczkiem, która może być stosowana zarówno samodzielnie, jak i jako wkład do termobutelki Pacific Baby. Wykonana z bezpiecznego dla dzieci plastiku bez BPA.

Pacific Baby Stalowa Eko-butelka ze słomką GoGrow 300 ml
72 zł

Stalowa Eko-butelka ze słomką GoGrow 300 ml marki Pacific Baby to doskonałe rozwiązanie dla rodziców ceniących ekonomiczne i trwałe produkty. Ma prostą konstrukcję ze stali nierdzewnej z powłoką silikonową. Do zestawu dołączono nakrętkę ze słomką, przeznaczoną dla dzieci powyżej 1. roku życia.