PalPlay Domek do zabaw HAPPY House
455 zł 439 zł

Raty 10x0 %

Domek do zabaw House of FUN marki MARIANPLAST to wyjątkowa zabawka dla chłopców i dziewczynek. Dopracowane detale, takie jak zewnętrzny kran, czy otwór na listy, niewątpliwie pobudzają wyobraźnię i czynią zabawę jeszcze bardziej fascynującą.

PalPlay Domek ogrodowy Fairy House
399 zł 283 zł

Raty 10x0 %

Przestronny domek-teatrzyk, to domek z okiennicami i małymi drzwiczkami. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. Doskonały zarówno do pomieszczeń zamkniętych jak i na podwórko.

PalPlay Zjeżdżalnia na wieży
395 zł

Raty 10x0 %

Zjeżdżalnia na wieży to doskonała ogrodowa zabawka dla Twoich dzieci. Wdrapuj się na górę, aby pomknąć potem w dół zjeżdżalnią. Pod spodem znajduje się tajna kryjówka z której można wymykać się na misje specjalne.

PalPlay Domek Benetton
299 zł

Raty 10x0 %

Domek Benetton marki Marian Plast posiada 2 boczne okna, 1 tylne z otwieranymi okiennicami oraz otwierane drzwi. Dzięki swoim rozmiarom doskonale sprawdzi się w małym pokoju i ogrodzie. W tym ślicznym, kolorowym domku Twoje dziecko przeżyje wiele radosnych chwil.

PalPlay Domek zabaw Happy House
449 zł

Raty 10x0 %

Domek zabaw Happy House to wyjątkowe miejsce zabaw dla dzieci. Dopracowane detale, takie jak zewnętrzny kran, czy otwór na listy, niewątpliwie pobudzają wyobraźnię i czynią zabawę jeszcze bardziej fascynującą.

PalPlay Zjeżdżalnia KAKADU
129 zł 125 zł

Raty 10x0 %

Zjeżdżalnia KAKADU sprawi, że Twoje pociechy nie będą chciały kończyć zabawy w ogrodzie. Sympatyczna zjeżdżalnia o kształcie egzotycznego ptaka zapewni Twoim dzieciom dodkonałą rozrywkę. Wchodź po drabince i zjeżdżaj dowoli!

PalPlay Składana ślizgawka 120 cm
111 zł 99 zł

Raty 10x0 %

Składana ślizgawka 120 cm w kolorze czerwono-fioletowym. Ślizgawkę można rozłożyć zarówno w domu jak również w ogrodzie, aby urozmaicić zabawy w piaskownicy! Długość ślizgawki: 120 cm!

PalPlay Wózek na zabawki, zielony
39 zł

Raty 10x0 %

Wózek do transportu zabawek lub małych narzędzi ogrodowych. To świetny dodatek, który idealnie nada się do zabawy w ogrodzie. Produkt najwyższej jakości, wykonany z wytrzymałego tworzywa. Dodatkowo wózek posiada praktyczną rączkę do trzymania podczas transportu rzeczy.

PalPlay Huśtawka skuter zielona
55 zł

Raty 10x0 %

Huśtawka skuter to wspaniała zabawa dla każdego malucha, którą można używać w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Dostarczy wiele radości. Doskonale sprawdzi się w deszczowe dni jako domowa atrakcja.

PalPlay Stolik 2w1

PalPlay Stolik 2w1

Ocena: 4,8
160 zł

Raty 10x0 %

Stolik 2w1 ** może być zarówno doskonałym mebelkiem ogrodowym, jak i piaskownicą. Oryginalny kształt i **bogata kolorystyka pobudzają wyobraźnię, a wysoka jakość wykonana zapewni wiele lat uciechy dla każdego dziecka.

PalPlay Zjeżdzalnia junior 120 cm
135 zł 119 zł

Raty 10x0 %

Zjeżdzalnia junior marki Marianplast w kolorze czerwonym i niebieskim. Idealnie nadają się do pokoju zabaw jak i do ogrodu. Długość ślizgawki wynosi 120 cm.

PalPlay Niebieski wózek na zabawki
39 zł

Raty 10x0 %

Wózek na zabawki odznacza się bogatą kolorystyką i wysoką jakością wykonania. Niewielka waga i wygodny uchwyt sprawiają, że prowadzenie wózka jest niezwykle łatwe, a duża pojemność ułatwi pozbieranie wszystkich zabawek.

PalPlay nocnik dla dziecka
39 zł

Raty 10x0 %

Nocnik dla dziecka marki Trigano to idealny towarzysz podczas pierwszych kroków samodzielnego korzystania z toalety. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży. Wielką zaletą jest poręczne otwieranie i chwytanie nocnika oraz jego łatwa obsługa.

PalPlay Bujak Jet Ski
53 zł

Raty 10x0 %

Bujak Skuter dostarczy Twojemu dziecku wiele chwil radości. Ergonomiczne siedzisko zapewni komfort i beztroskę zabawy. Na tym czerwonym skuterze każdy maluch odbędzie wiele niezapomnianych podróży.

PalPlay Ławeczka ze schowkiem
115 zł 110 zł

Raty 10x0 %

Ławeczka ze schowkiem to idealne połączenie, które zachwyci każde dziecko! Dzięki dużej pojemności pozwoli przechować ulubione zabawki, by zawsze były pod ręką.

PalPlay Domek do zabawy + oświetlenie - Benaton
565 zł

Raty 10x0 %

Dziecięcy domek z tworzywa sztucznego o wymiarach podłogi 140 × 111 cm i wysokości 115 cm. Nowością jest możliwość „oświetlenia” domku, co pozwala na zabawę w nim także w porze wieczornej. Zachwyci wszystkie dzieci swoimi zaletami.

PalPlay Domek do zabawy + oświetlenie - MCZ
565 zł

Raty 10x0 %

Dziecięcy domek z tworzywa sztucznego o wymiarach podłogi 140 × 111 cm i wysokości 115 cm. Nowością jest możliwość „oświetlenia” domku, co pozwala na zabawę w nim także w porze wieczornej. Zachwyci wszystkie dzieci swoimi zaletami.

PalPlay Piaskownica basenik serce
59 zł

Raty 10x0 %

Piaskownica, basenik w kształcie serca marki Marian Plast z pewnością zapewni świetną zabawę Twojemu dziecku, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.

PalPlay Piaskownica z plandeką
123 zł

Raty 10x0 %

Piaskownica z plandeką Marian Plast cechuje się wysoką jakością wykonania i naturalnymi kolorami, które nie blakną po czasie. W ciepłe dni można łatwo przekształcić piaskownicę w niewielki, bezpieczny basen. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.