PalPlay Wózek na zabawki, zielony
39 zł

Wózek do transportu zabawek lub małych narzędzi ogrodowych. To świetny dodatek, który idealnie nada się do zabawy w ogrodzie. Produkt najwyższej jakości, wykonany z wytrzymałego tworzywa. Dodatkowo wózek posiada praktyczną rączkę do trzymania podczas transportu rzeczy.

PalPlay Domek do zabaw HAPPY House
455 zł 385 zł

Domek do zabaw House of FUN marki MARIANPLAST to wyjątkowa zabawka dla chłopców i dziewczynek. Dopracowane detale, takie jak zewnętrzny kran, czy otwór na listy, niewątpliwie pobudzają wyobraźnię i czynią zabawę jeszcze bardziej fascynującą.

PalPlay Domek Benetton
299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Domek Benetton marki Marian Plast posiada 2 boczne okna, 1 tylne z otwieranymi okiennicami oraz otwierane drzwi. Dzięki swoim rozmiarom doskonale sprawdzi się w małym pokoju i ogrodzie. W tym ślicznym, kolorowym domku Twoje dziecko przeżyje wiele radosnych chwil.

PalPlay Zjeżdżalnia na wieży
395 zł

Zjeżdżalnia na wieży to doskonała ogrodowa zabawka dla Twoich dzieci. Wdrapuj się na górę, aby pomknąć potem w dół zjeżdżalnią. Pod spodem znajduje się tajna kryjówka z której można wymykać się na misje specjalne.

PalPlay Stolik 2w1

PalPlay Stolik 2w1

Ocena: 4,5
160 zł

Stolik 2w1 ** może być zarówno doskonałym mebelkiem ogrodowym, jak i piaskownicą. Oryginalny kształt i **bogata kolorystyka pobudzają wyobraźnię, a wysoka jakość wykonana zapewni wiele lat uciechy dla każdego dziecka.

PalPlay Zjeżdzalnia junior 120 cm
135 zł 132 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zjeżdzalnia junior marki Marianplast w kolorze czerwonym i niebieskim. Idealnie nadają się do pokoju zabaw jak i do ogrodu. Długość ślizgawki wynosi 120 cm.

PalPlay Zjeżdżalnia KAKADU
140 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zjeżdżalnia KAKADU sprawi, że Twoje pociechy nie będą chciały kończyć zabawy w ogrodzie. Sympatyczna zjeżdżalnia o kształcie egzotycznego ptaka zapewni Twoim dzieciom dodkonałą rozrywkę. Wchodź po drabince i zjeżdżaj dowoli!

PalPlay Bujak Jet Ski
65 zł

Bujak Skuter dostarczy Twojemu dziecku wiele chwil radości. Ergonomiczne siedzisko zapewni komfort i beztroskę zabawy. Na tym czerwonym skuterze każdy maluch odbędzie wiele niezapomnianych podróży.

PalPlay Niebieski wózek na zabawki
39 zł

Wózek na zabawki odznacza się bogatą kolorystyką i wysoką jakością wykonania. Niewielka waga i wygodny uchwyt sprawiają, że prowadzenie wózka jest niezwykle łatwe, a duża pojemność ułatwi pozbieranie wszystkich zabawek.

PalPlay Piaskownica basenik serce
59 zł 54 zł

Piaskownica, basenik w kształcie serca marki Marian Plast z pewnością zapewni świetną zabawę Twojemu dziecku, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.

PalPlay Piaskownica z plandeką
123 zł

Piaskownica z plandeką Marian Plast cechuje się wysoką jakością wykonania i naturalnymi kolorami, które nie blakną po czasie. W ciepłe dni można łatwo przekształcić piaskownicę w niewielki, bezpieczny basen. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.

PalPlay Składana ślizgawka 120 cm
111 zł 109 zł

Składana ślizgawka 120 cm w kolorze czerwono-fioletowym. Ślizgawkę można rozłożyć zarówno w domu jak również w ogrodzie, aby urozmaicić zabawy w piaskownicy! Długość ślizgawki: 120 cm!

PalPlay nocnik dla dziecka
39 zł

Nocnik dla dziecka marki Trigano to idealny towarzysz podczas pierwszych kroków samodzielnego korzystania z toalety. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży. Wielką zaletą jest poręczne otwieranie i chwytanie nocnika oraz jego łatwa obsługa.

PalPlay Ławeczka ze schowkiem
115 zł 110 zł

Ławeczka ze schowkiem to idealne połączenie, które zachwyci każde dziecko! Dzięki dużej pojemności pozwoli przechować ulubione zabawki, by zawsze były pod ręką.