6 produktów
-9%
Paradiso Bujak gąsienica
98x

Paradiso Bujak gąsienica

92 zł
83 zł

Bujak gąsienica marki Paradiso zagwarantuje niezapomnianą zabawę dla najmłodszych. Huśtawka posiada wygodne uchwyty dostosowane do małych rączek dzieci. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Dostarcza MALL
Paradiso Zjeżdżalnia Dino
122x

Paradiso Zjeżdżalnia Dino

180 zł

Wspaniała zjeżdżalnia Dino sprawi, że Twoje pociechy nie będą chciały skończyć zabawy w ogrodzie. Posiada trwałą i stabilną konstrukcję. Dodatkowo motyw dinozaura uatrakcyjni zabawę i przeniesie malucha w **beztroską, barwną krainę **.

Dostarcza MALL
Paradiso Piaskownica z basenem - składany krab
57x

Paradiso Piaskownica z basenem - składany krab

99 zł

Piaskownica składany krab marki Paradiso idealnie nadaje się do zabaw w ogrodzie. Wykonana jest z tworzywa sztucznego i przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. W zestawie znajduje sie pokrywa, która może też służyć jako druga piaskownica lub basen.

Dostarcza MALL
Paradiso Piaskownica / Basen muszelka, niebieska
525x

Paradiso Piaskownica muszelka

83 zł

Piaskownica marki Paradiso składa się z 2 elementów w kształcie muszli. Jeden z nich może być stosowany jako pokrywa lub dodatkowa piaskownica. Wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Dzieci mogą wygodnie usiąść na jej brzegach.

Dostarcza MALL
Paradiso namiot z piaskownicą w kształcie muszli niebieski
18x

Paradiso namiot z piaskownicą w kształcie muszli

187 zł

Dziecięcy namiot z muszlą, która może służyć jako piaskownica lub basen, przyniesie radość każdemu maluchowi. Namiot ma piękny nadruk, który rozwinie wyobraźnię oraz pragnienie wiedzy dziecka. Namot i piaskownica mogą być używane osobno, w domu oraz w ogrodzie.

Dostarcza MALL