Paradiso piaskownica z pokrywą Królik - żółta
233 zł 199 zł

Plastikowa piaskownica w kształcie królika będzie idealnym uzupełnieniem Waszego ogrodu. Żółty kolor pięknie skomponuje się z zielenią ogrodu, a Twoje dzieci pokochają piaskownicę.

Paradiso Bujak gąsienica
83 zł 75 zł

Bujak gąsienica marki Paradiso zagwarantuje niezapomnianą zabawę dla najmłodszych. Huśtawka posiada wygodne uchwyty dostosowane do małych rączek dzieci. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Paradiso Piaskownica z pokrywą Sunflower
160 zł 152 zł

Piaskownica z pokrywą Sunflower marki PARADISO to piaskownica która kształtem przypomina słonecznik. Pokrywa chroni przed deszczem i szkodnikami. Wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Kształt i charakterystyka koloru zachęci do zabawy na świeżym powietrzu każdego malucha.

Paradiso piaskownica żółw z pokrywą
233 zł 199 zł

Piaskownica z tworzywa sztucznego w kształcie żółwia, może być również używana jako basen. Ma dwa miejsca do siedzenia. W zestawie jest pokrywa, która chroni piasek przed deszczem niczym pancerz.

Paradiso Zjeżdżalnia słoń
375 zł

Niesamowita, duża zjeżdżalnia Paradiso jest idealna do dziecięcych zabaw w ogrodzie. Kształtem przypomina słonia, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego malucha. Zjeżdżalnia jest odpowiednia dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Paradiso piaskownica żaba z pokrywą
233 zł 199 zł

Wielofunkcyjna piaskownica z tworzywa sztucznego w kształcie żaby. Piaskownica może być również używana jako basen. Wewnątrz znajdują się dwa siedziska dla dzieci. Zestaw zawiera pokrywę w postaci główy żaby, która chroni piasek przed deszczem i brudem.

Paradiso Piaskownica z basenem - składany krab
79 zł 77 zł

Piaskownica składany krab marki Paradiso idealnie nadaje się do zabaw w ogrodzie. Wykonana jest z tworzywa sztucznego i przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. W zestawie znajduje sie pokrywa, która może też służyć jako druga piaskownica lub basen.

Paradiso niebieski namiot z 50 kulkami
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niebieski namiot marki Paradiso z pięknym wzorem podwodnego świata, został wyposażony w 50 kulek. Namiot można łatwo zdemontować i przechowywać. Dzięki specjalnemu uchwytowi na pokrywie, przenoszenie namiotu nie stanowi problemu. Dzięki 30+ ochrone przeciwsłonecznej jest idealnym dodatkiem na plażę.

Paradiso Zjeżdżalnia Dino
143 zł 119 zł

Wspaniała zjeżdżalnia Dino sprawi, że Twoje pociechy nie będą chciały skończyć zabawy w ogrodzie. Posiada trwałą i stabilną konstrukcję. Dodatkowo motyw dinozaura uatrakcyjni zabawę i przeniesie malucha w **beztroską, barwną krainę **.

Paradiso Piaskownica muszelka
69 zł

Piaskownica marki Paradiso składa się z 2 elementów w kształcie muszli. Jeden z nich może być stosowany jako pokrywa lub dodatkowa piaskownica. Wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Dzieci mogą wygodnie usiąść na jej brzegach.

Paradiso Kosiarka do trawy
54 zł

Nowość

Kosiarka dla małych pomocników w ogrodzie. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Dzięki tej kosiarce dzieci będą się dobrze bawić przez wiele godzin. Kosiarka jest wyposażona w dźwignie rozrusznika takie jak prawdziwe.

Paradiso namiot z piaskownicą w kształcie muszli
187 zł

Nowość

Dziecięcy namiot z muszlą, która może służyć jako piaskownica lub basen, przyniesie radość każdemu maluchowi. Namiot ma piękny nadruk, który rozwinie wyobraźnię oraz pragnienie wiedzy dziecka. Namot i piaskownica mogą być używane osobno, w domu oraz w ogrodzie.

Paradiso stół piknikowy z parasolem
295 zł

Stół piknikowy z parasolem upiększy każdy ogród. Przy stole dzieci mogą jeść, bawić się lub malować. Stół marki Paradiso jest odpowiedni dla 4 dzieci. Parasol jest idealny do bezpośredniej ochrony przeciwsłonecznej. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.