17 produktów
PIDILIDI Dziewczęca kurtka softshell 68 - 74 różowa
2x

PIDILIDI Dziewczęca kurtka softshell

169 zł

Dziewczęca kurtka softshellowa marki PIDILIDI. Wysokiej jakości krój z obszyciem wokół rękawów kaptura i części środkowej. Materiał składa się w 100 % z poliestru. Nieszablonowa kolorystyka na jesień i zimę. Dwie kieszenie z przodu

Dostarcza MALL
PIDILIDI kurtka softshell chłopięca 68 - 74 zielona

PIDILIDI kurtka softshell chłopięca

169 zł

Chłopięca kurtka softshell od marki PIDILIDI. Wysokiej jakości wykonanie z obszyciem wokół rękawów, kaptura i części środkowej. Materiał składa się w 100% z poliestru. Nieszablonowa kolorystyka na jesień i zimę. Dwie zamykane kieszenie w przedniej części.

Dostarcza MALL
PIDILIDI Chłopięca kamizelka outdoorowa 92 niebieska
2x

PIDILIDI Chłopięca kamizelka outdoorowa

139 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chłopięca kamizelka outdoorowa marki PIDILIDI. Wysokiej jakości konstrukcja z wyższym kołnierzem do niższych temperatur. Materiał składa się w 100 % z nylonu. Klasyczna kolorystyka na jesień i zimę. Para przednich kieszeni zapinanych na zamek błyskawiczny.

Dostarcza MALL
-43%
PIDILIDI kurtka chłopięca outdoorowa 86 zielona
3x

PIDILIDI Chłopięca kurtka outdoorowa

209 zł
119 zł
Promocja

Chłopięca kurtka outdoorowa marki PIDILIDI. Wysokiej jakości konstrukcja z wyższym kołnierzem i kapturem do niższych temperatur. Materiał składa się w 100 % z nylonu. Klasyczna kolorystyka na jesień i zimę. Ma dwie przednie kieszenie. Kontrastowe wykończenie.

Dostarcza MALL
PIDILIDI Spodnie zimowe chłopięce 80, niebieskie
3x

PIDILIDI Chłopięce zimowe spodnie

159 zł

Chłopięce zimowe spodnie od marki PIDILIDI. Zapewniają naprawdę wysoki komfort w zimne dni. Materiał składa się w 100 % z poliestru. Elastyczny pas z praktyczną kieszenią. Wzmocnione szwy w najbardziej obciążonych miejscach. Luźniejszy krój zapewniający swobodę ruchów.

Dostarcza MALL
PIDILIDI Dziewczęca kurtka softshell 110 różowa
1x

PIDILIDI Dziewczęca kurtka softshell

229 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziewczęca kurtka softshellowa od marki PIDILIDI. Wysokiej jakości krój z wyższym kołnierzem i kapturem na chłodniejsze dni. Materiał składa się w całości z poliestru. Klasyczny fason na jesień i zimę z ozdobnym emblematem na przodzie. Regulowane końce rękawów dla lepszego dopasowania.

Dostarcza MALL
PIDILIDI dziewczęce zimowe spodnie 80 różowe
4x

PIDILIDI Dziewczęce zimowe spodnie

159 zł

Dziewczęce zimowe spodnie od marki PIDILIDI. Zapewniają naprawdę wysoki komfort w zimne dni. Materiał składa się w 100 % z poliestru. Elastyczny pas z praktyczną kieszenią. Wzmocnione szwy w najbardziej obciążonych miejscach. Luźniejszy krój zapewniający swobodę ruchów.

Dostarcza MALL
PIDILIDI Dziewczęca kurtka 98 wielokolorowa
1x

PIDILIDI jesienna kurtka dziecięca

169 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziewczęca kurtka na jesień od marki PIDILIDI. Wysokiej jakości krój z obszyciem wokół rękawów i kapturem. Materiał kurtki to w 100% poliester. Wielobarwny design. Z przodu dwie zamykane kieszenie. Idealna odzież wierzchnia na listopadowe spacery.

Dostarcza MALL
PIDILIDI kamizelka chłopięca 110 niebieska
2x

PIDILIDI kamizelka chłopięca

99 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kamizelka chłopięca od marki PIDILIDI. Wysokiej jakości wykonanie z wyższym kołnierzem na niskie temperatury. Materiał składa się w 100% z poliestru. Klasyczny fason na jesień i zimę z ozdobnym emblematem z przodu. Dwie pojemne kieszenie na drobiazgi.

Dostarcza MALL
PIDILIDI kurtka chłopięca jesienna 92 zielona
3x

PIDILIDI Kurtka jesienna dla chłopca

169 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chłopięca kurtka jesienna od marki PIDILIDI. Wysokiej jakości krój z lamówkami wokół rękawów i kapturem. Materiał składa się w 100 % z poliestru. Wielokolorowy design Dwie kieszenie z przodu Idealna na listopadową pogodę.

Dostarcza MALL
PIDILIDI kurtka softshell chłopięca 104 żółta
1x

PIDILIDI kurtka softshell chłopięca

229 zł

Chłopięca kurtka softshell od marki PIDILIDI. Wysokiej jakości wykonanie z wyższym kołnierzem i kapturem na niskie temperatury. Materiał składa się w 100% z poliestru. Klasyczny fason na jesień i zimę z ozdobnym emblematem z przodu. Regulowane końce rękawów dla lepszego dopasowania.

Dostarcza MALL
-43%
PIDILIDI kurtka zimowa chłopięca 98 niebieska
10x

PIDILIDI kurtka zimowa chłopięca

229 zł
129 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chłopięca kurtka zimowa od Pidilidi jest wyposażona w praktyczny pas narciarski i podszewkę z mikrofibry. Docenisz również odpinany kaptur z zamkiem błyskawicznym, który jest zaciśnięty gumą, aby zapewnić prawidłową postawę.

Dostarcza MALL