Pixie Crew plecak kreatywny Minecraft zielono-brązowy
219 zł

Dwukomorowy plecak dla uczniów w zielonym kolorze z designem zainspirowanym światowej sławy grą online Minecraft. Plecak z silikonowym panelem, umożliwiającym tworzenie własnych motywów. Ma wyściełany, oddychający panel tylny oraz wyściełane paski naramienne. Posiada również kieszeń na laptopa. W cenie 200 pikseli oraz broszura kreatywnych pomysłów, dołączone do każdego plecaka.

Pixie Crew kreatywny plecak dziecięcy Minecraft, zielono - brązowy
95 zł 85 zł

Plecak dla dzieci z unikalnym motywem Minecraftsilikonową powierzchnią do kreatywnego tworzenia własnych motywów i grafiki. Miękki tył zapewnia wygodne użytkowanie. Paski są wyściełane i regulowane. Wewnątrz plecaka jest wystarczająco dużo miejsca na zabawki, pudełko z przekąskami i inne rzeczy, których dzieci potrzebują na wycieczkę lub do przedszkola, oraz kieszeń na rzep na drobiazgi. Zewnętrzna kieszeń jest idealna na rzeczy, które maluchy pragną zawsze mieć pod ręką. Do każdego plecaka dołączone jest 200 małych pikseli oraz broszura z pomysłami na ozdobienie plecaka.

Pixie Crew tornister szkolny - Jednorożec
275 zł 269 zł

Unikalny pikselowy plecak szkolny jest przeznaczony dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej, o wzroście 120 cm. Tornister ma ergonomiczne wyściełany tył z wentylacją i przesuwany system pleców, aby optymalnie dopasować paski do wzrostu dziecka. Tornister ma dwie oddzielnie zamykane przegrody. Unikalny silikonowy panel kreatywny PIXIE CREW TM w kolorze różowym jest umieszczony na przedniej klapie tornistra. Każdy plecak zawiera też paczkę z około 65 małymi pikselami PIXIES i minigalerię inspiracji.

Pixie Crew piórnik szkolny Minecraft, szaro - niebieski
85 zł 75 zł

Piórnik szkolny w stylu Minecraft z panelem silikonowym. Piórnik wykonany jest z poliestru, można zamknąć go zamkiem błyskawicznym. Duża przestrzeń wewnętrzna do przechowywania wszystkich przyborów szkolnych. Przestrzeń wewnętrzna jest podzielona klapką.

Pixie Crew tornister szkolny Minecraft szaro-niebieski
275 zł

Unikalny pikselowy plecak szkolny jest przeznaczony dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej, o wzroście 120 cm. Tornister ma ergonomiczne wyściełany tył z wentylacją i przesuwany system pleców, aby optymalnie dopasować paski do wzrostu dziecka. Tornister ma dwie oddzielnie zamykane przegrody. Unikalny silikonowy panel kreatywny PIXIE CREW TM jest umieszczony na przedniej klapie tornistra. Każdy plecak zawiera też paczkę z około 65 małymi pikselami PIXIES i minigalerię inspiracji.

Pixie Crew piórnik szkolny, kolorowa kratka
85 zł

Piórnik szkolny w stylu Minecraft z panelem silikonowym. Piórnik wykonany jest z poliestru, można zamknąć go zamkiem błyskawicznym. Duża przestrzeń wewnętrzna do przechowywania wszystkich przyborów szkolnych. Przestrzeń wewnętrzna jest podzielona klapką. .

Pixie Crew etui kreatywne Xl, zielony
100 zł 89 zł

Wielofunkcyjny duży futerał przeznaczony nie tylko na przybory szkolne. Futerał wykonany jest z połączenia silikonu i praktycznego poliestru, który chroni zawartość piórnika w przypadku uderzeń i upadków. Etui jest zapinane na zamek. Na silikonowym panelu możesz tworzyć obrazy i banery z pikseli. Każdego dnia nowy wygląd! Bezpłatny pakiet około 65 sztuk różnych małych PIXIES (pikseli).

Pixie Crew kreatywny plecak dziecięcy Minecraft, szaro - niebieski
95 zł 85 zł

Plecak dla dzieci z unikalnym motywem Minecraftsilikonową powierzchnią do kreatywnego tworzenia własnych motywów i grafiki. Miękki tył zapewnia wygodne użytkowanie. Paski są wyściełane i regulowane. Wewnątrz plecaka jest wystarczająco dużo miejsca na zabawki, pudełko z przekąskami i inne rzeczy, których dzieci potrzebują na wycieczkę lub do przedszkola, oraz kieszeń na rzep na drobiazgi. Zewnętrzna kieszeń jest idealna na rzeczy, które maluchy pragną zawsze mieć pod ręką.

Pixie Crew plecak/worek Minecraft zielono-brązowy
45 zł

Prosty plecak/worek wykonany w 100% z poliestru. Jest wyjątkowo popularny wśród dzieci, nastolatków i młodzieży. Jest idealny do kapci, na siłownię, do pracy lub na rower. Bezpłatny pakiet około 55 małych pikseli z obrazkami i mini galeria dla inspiracji.

Pixie Crew plecak Minecraft zielony
137 zł

Praktyczny plecak w projekcie Minecraft do codziennego użytku z unikalną, silikonową płytką do tworzenia ciekawych motywów. Plecak jest odpowiedni dla dzieci do szkoły podstawowej lub podczas czasu wolnego. Wewnętrzna przestrzeń odpowiada rozmiarowi formatu A4. Boczne kieszenie pomieszczą napój lub podręczne drobiazgi dzieci.

Pixie Crew plecak szkolny Minecraft szaro-niebieski
137 zł

Praktyczny plecak w projekcie Minecraft do codziennego użytku z unikalną, silikonową płytką do tworzenia ciekawych motywów. Plecak jest odpowiedni dla dzieci do szkoły podstawowej lub podczas czasu wolnego. Wewnętrzna przestrzeń odpowiada rozmiarowi formatu A4. Boczne kieszenie pomieszczą napój lub podręczne drobiazgi dzieci. .

Pixie Crew tornister szkolny czerwony w białe kropki
275 zł 269 zł

Unikalny pikselowy plecak szkolny jest przeznaczony dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej, o wzroście 120 cm. Tornister ma ergonomiczne wyściełany tył z wentylacją i przesuwany system pleców, aby optymalnie dopasować paski do wzrostu dziecka. Tornister ma dwie oddzielnie zamykane przegrody. Unikalny silikonowy panel kreatywny PIXIE CREW TM jest umieszczony na przedniej klapie tornistra. Każdy plecak zawiera też paczkę z około 65 małymi pikselami PIXIES i minigalerię inspiracji.

Pixie Crew plecak Minecraft zielono-brązowy
129 zł 125 zł

Praktyczny plecak przeznaczony do codziennego użytku. Oferuje dużą ilość miejsca na dokumenty w formacie A4 i przedmioty codziennego użytku. Plecak jest wykonany z materiału poliestrowego i silikonu, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Paski są wyściełane i regulowane. Bezpłatny pakiet około 55 małych pikseli z obrazkami i mini galeria dla inspiracji.

Pixie Crew Okrągły silikonowy piórnik, szary
56 zł

Okrągły piórnik z silikonowym panelem do kreatywnego tworzenia własnych motywów i grafik. Piórnik posiada mnóstwo miejsca na małe rzeczy, które musisz mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów są w każdym zestawie.

Pixie Crew duży piórnik, czarny z literami
65 zł 56 zł

Wielofunkcyjny, pikselowy piórnik/pojemnik z panelem silikonowym, nie tylko na przybory szkolne. W piórniki jest mnóstwo miejsca na długopisy, ołówki i inne przybory szkolne lub małe rzeczy, które trzeba mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny.

Pixie Crew Plecak szkolny, purpurowy w litery
176 zł

Dwukomorowy plecak szkolny z silikonowym panelem umożliwia tworzenie własnych motywów. Posiada wyściełany i oddychający panel tylny oraz wyściełane szelki. W środku znajduje się także kieszeń na laptopa. Darmowe 200 pikseli i broszura z inspiracjami na wzory jest częścią każdego zestawu.

Pixie Crew Plecak dziecięcy z motywem dinozaurów, z pikselami
103 zł

Plecak dziecięcy z unikalnym motywem dinozaurów i silikonowym panelem do tworzenia motywów i grafik. Miękkie plecy zapewniają wygodę noszenia, a szelki są wyściełane i regulowane. Wewnątrz znajduje się mała kieszeń na rzepy na potrzebne drobiazgi. Kieszeń na zewnątrz jest idealna na wszystko, co warto mieć pod ręką. Bezpłatnych 200 małych pikseli oraz broszura z kreatywnymi pomysłami są częścią każdego zestawu.

Pixie Crew piórnik owalny Minecraft zielony
69 zł 59 zł

Uniwersalny, owalny piórnik/etui przeznaczony nie tylko na przybory szkolne. Został wykonany głównie z silikonu, boki są z praktycznego poliestru. Piórnik zapinany jest na zamek błyskawiczny, oferuje wystarczająco dużo miejsca na drobiazgi, które warto mieć pod ręką. Do piórnika dołączono 100 małych pikseli gratis.

Pixie Crew Piórnik szkolny czerwony w białe kropki
79 zł 69 zł

Jednopiętrowy piórnik szkolny z klapą wyposażony jest w szesnaście klasycznych uchwytów na długopisy, kredki lub markery oraz cztery szersze uchwyty na linijkę, kompas lub nożyczki. Na całej szerokości klapy znajduje się kieszeń z przezroczystej folii, która jest doskonałym miejscem na tygodniowy plan zajęć. Unikalny silikonowy kreatywny panel TM jest umieszczony z przodu.

Pixie Crew Duży piórnik Minecraft szaro-niebieski
60 zł 55 zł

Wielofunkcyjny, pikselowy piórnik/pojemnik z panelem silikonowym, nie tylko na przybory szkolne. W piórniku jest mnóstwo miejsca na długopisy, ołówki i inne przybory szkolne lub małe rzeczy, które trzeba mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny.

Pixie Crew plecak/worek Jednorożec
42 zł 39 zł

Prosty worek zwany także Gymsack wykonany został w 100% z poliestru i jest bardzo popularny wśród dzieci i młodzieży. Jest idealny na kapcie, siłownię, do pracy lub na rower. Z przodu znajduje się wyjątkowy, silikonowy panel kreatywny Pixie Crew TM.

Pixie Crew piórnik szkolny, fukcja
58 zł 55 zł

Kolorowy piórnik szkolny Pixie Crewsilikonową płytką o wymiarach 24 × 16 pikseli. Wykonany z poliestru i zapinany na zamek błyskawiczny. Wyposażony jest w dużą przestrzeń wewnętrzną do przechowywania wszystkich pomocy szkolnych. Darmowe 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów zawarta w każdym piórniku.

Pixie Crew Piónik do szkoły, turkusowy
49 zł 43 zł

Uniwersalny piórnik/etui z silikonowym panelem. Nadaje się nie tylko do przyborów szkolnych. Piórnik z „wypustkami“ dla pikseli, które pozwalają na tworzenie niestandardowych motywów graficznych. Wewnątrz etui znajduje się dużo miejsca na długopis, ołówek i inne artykuły szkolne lub małe przedmioty. Zapinany jest na zamek błyskawiczny na wierzchu. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów dla każdego w zestawie.

Pixie Crew Piónik do szkoły, szary
50 zł

Uniwersalny piórnik/etui z silikonowym panelem. Nadaje się nie tylko do przyborów szkolnych. Piórnik z „wypustkami“ dla pikseli, które pozwalają na tworzenie niestandardowych motywów graficznych. Wewnątrz etui znajduje się dużo miejsca na długopis, ołówek i inne artykuły szkolne lub małe przedmioty. Zapinany jest na zamek błyskawiczny na wierzchu. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów dla każdego w zestawie.

Pixie Crew Plecak kreatywny Minecraft
185 zł

Dwukomorowy plecak szkolny z zieloną kostką nawiązuje do motywu kultowej gry Minecraft. Plecak z silikonowym panelem umożliwia tworzenie własnych konfiguracji. Posiada wyściełany, oddychający panel tylny oraz wyściełane szelki. W jego wnętrzu znajduje się także kieszeń na laptopa. Każdy zestaw zawiera 200 pikseli i kreatywną broszurę z pomysłami.

Pixie Crew plecak-worek Magiczne cekiny
63 zł 59 zł

Prosty worek zwany także Gymsack wykonany został w 100% z poliestru i jest bardzo popularny wśród dzieci i młodzieży. Jest idealny na kapcie, siłownię, do pracy lub na rower. Unikalny silikonowy panel kreatywny PIXIE CREW TM jest umieszczony na przedniej części i świeci w ciemnościach. Każdy plecak zawiera też paczkę z około 55 małymi pikselami PIXIES i minigalerię inspiracji.

Pixie Crew Portfel pikselowy Dino niebieski
56 zł

Kolorowy portfel wykonany z neoprenu z silikonowym panelem. Panel silikonowy o rozmiarze 15 × 15 pikseli na przedniej i tylnej stronie portfela, umożliwia wielokrotne przyklejanie i usuwanie pikseli o nazwie PIXIES. Panel Thorn pozwala na niekończącą się zabawę przez wiele, wiele dni. Niska waga i praktyczny materiał (neopren / silikon) pozwalają na niezwykle komfortowe użytkowanie. Kolor i oryginalność są szczególnie cenione przez dzieci i uczniów.

Pixie Crew Wielofunkcyjny piórnik Dino
55 zł

Wielofunkcyjny piórnik/etui z motywem Dino z silikonowym panelem. Nadaje się nie tylko do przyborów szkolnych. Piórnik z „wypustkami“ dla pikseli, które pozwalają na tworzenie niestandardowych motywów graficznych. Wewnątrz etui znajduje się dużo miejsca na długopis, ołówek i inne artykuły szkolne lub małe przedmioty. Zapinany jest na zamek błyskawiczny na wierzchu. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów dla każdego w zestawie.

Pixie Crew Kreatywny plecak szkolny - pióra
219 zł

Plecak szkolny ma dwie oddzielne zamykane, przestronne kieszenie z wyściełaną przestrzenią na notebooka o rozmiarze do 15 cali, zamykaną na rzep. Dla wygodnego użytkowania plecak ma ergonomiczne wyściełany tył z wentylacjąprzesuwany system pleców, aby optymalnie dopasować paski do wzrostu dziecka. Przód plecaka uzupełnia unikalny silikonowy panel kreatywny Pixie Crew, który świeci w ciemności. Każdy plecak zawiera też paczkę z około 69 małymi pikselami i minigalerię inspiracji.

Pixie Crew Okrągły silikonowy piórnik, turkusowy
56 zł

Okrągły piórnik z silikonowym panelem do kreatywnego tworzenia własnych motywów i grafik. Piórnik posiada mnóstwo miejsca na małe rzeczy, które musisz mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów są w każdym zestawie.

Pixie Crew Piónik do szkoły, fioletowy
51 zł 50 zł

Uniwersalny piórnik/etui z silikonowym panelem. Nadaje się nie tylko do przyborów szkolnych. Piórnik z „wypustkami“ dla pikseli, które pozwalają na tworzenie niestandardowych motywów graficznych. Wewnątrz etui znajduje się dużo miejsca na długopis, ołówek i inne artykuły szkolne lub małe przedmioty. Zapinany jest na zamek błyskawiczny na wierzchu. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów dla każdego w zestawie.

Pixie Crew Piónik do szkoły, niebieski
50 zł

Uniwersalny piórnik/etui z silikonowym panelem. Nadaje się nie tylko do przyborów szkolnych. Piórnik z „wypustkami“ dla pikseli, które pozwalają na tworzenie niestandardowych motywów graficznych. Wewnątrz etui znajduje się dużo miejsca na długopis, ołówek i inne artykuły szkolne lub małe przedmioty. Zapinany jest na zamek błyskawiczny na wierzchu. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów dla każdego w zestawie.

Pixie Crew piórnik szkolny Dinosaurus, niebieski
76 zł 75 zł

Jednopiętrowy piórnik szkolny z klapą wyposażony jest w szesnaście klasycznych uchwytów na długopisy, kredki lub markery oraz cztery szersze uchwyty na linijkę, kompas lub nożyczki. Na całej szerokości klapy znajduje się kieszeń z przezroczystej folii, która jest doskonałym miejscem na tygodniowy plan zajęć. Unikalny silikonowy kreatywny panel TM jest umieszczony z przodu.

Pixie Crew plecaczek Teenage Tęczowe cekiny
111 zł 99 zł

Plecak do codziennego użytku, wykonany w 100% z materiału poliestrowego i silikonu, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Dla wygodnego użytkowania plecak jest wyposażony w wyściełane paski o regulowanej długości z klamrą na piersi i solidnym uchwytem do łatwego przenoszenia w dłoni. Miękko wyściełany tył zapewnia wygodne dopasowanie. Każdy plecak zawiera też paczkę z około 65 małymi pikselami PIXIES i minigalerię inspiracji.

Pixie Crew Szkolny plecak czerwony z białymi kropkami
299 zł

Plecak szkolny ma trzy oddzielne zamykane, przestronne kieszenie z wyściełaną przestrzenią na notebooka o rozmiarze do 15 cali, zamykaną na rzep. Dla wygodnego użytkowania plecak ma ergonomiczne wyściełany tył z wentylacjąprzesuwany system pleców, aby optymalnie dopasować paski do wzrostu dziecka. Przód plecaka uzupełnia unikalny silikonowy panel kreatywny Pixie Crew, który świeci w ciemności. -Każdy plecak zawiera też paczkę z około 65 małymi pikselami PIXIES i minigalerię inspiracji.

Pixie Crew duży piórnik Czarny z różowymi kropkami
65 zł 56 zł

Wielofunkcyjny, pikselowy piórnik/pojemnik z panelem silikonowym, nie tylko na przybory szkolne. W piórniki jest mnóstwo miejsca na długopisy, ołówki i inne przybory szkolne lub małe rzeczy, które trzeba mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny.

Pixie Crew kreatywne etui XL
100 zł 89 zł

Wielofunkcyjny duży futerał przeznaczony nie tylko na przybory szkolne. Futerał wykonany jest z połączenia silikonu i praktycznego poliestru, który chroni zawartość piórnika w przypadku uderzeń i upadków. Etui jest zapinane na zamek. Na silikonowym panelu możesz tworzyć obrazy i banery z pikseli. Każdego dnia nowy wygląd! Bezpłatny pakiet około 65 sztuk różnych małych PIXIES (pikseli).

Pixie Crew Okrągły silikonowy piórnik, fuksja
56 zł

Okrągły piórnik z silikonowym panelem do kreatywnego tworzenia własnych motywów i grafik. Piórnik posiada mnóstwo miejsca na małe rzeczy, które musisz mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów są w każdym zestawie.

Pixie Crew Okrągły silikonowy piórnik, niebieski
56 zł

Okrągły piórnik z silikonowym panelem do kreatywnego tworzenia własnych motywów i grafik. Piórnik posiada mnóstwo miejsca na małe rzeczy, które musisz mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów są w każdym zestawie.

Pixie Crew Piónik do szkoły, fuksja
50 zł

Uniwersalny piórnik/etui z silikonowym panelem. Nadaje się nie tylko do przyborów szkolnych. Piórnik z „wypustkami“ dla pikseli, które pozwalają na tworzenie niestandardowych motywów graficznych. Wewnątrz etui znajduje się dużo miejsca na długopis, ołówek i inne artykuły szkolne lub małe przedmioty. Zapinany jest na zamek błyskawiczny na wierzchu. DARMOWE 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów dla każdego w zestawie.

Pixie Crew piórnik duży Tęczowe cekiny
63 zł 59 zł

Wielofunkcyjny duży piórnik przeznaczony nie tylko na przybory szkolne. Piórnik wykonany jest z połączenia silikonu i praktycznego poliestru, który chroni zawartość piórnika w przypadku uderzeń i upadków. Unikalny silikonowy panel kreatywny PIXIE CREW TM jest umieszczony na przedniej części piórnika. Każdy piórnik zawiera też paczkę z około 55 małymi pikselami PIXIES i minigalerię inspiracji.

Pixie Crew piórnik kreatywny, duży
52 zł 49 zł

Wielofunkcyjny, pikselowy piórnik/pojemnik z panelem silikonowym, nie tylko na przybory szkolne. W piórniku jest mnóstwo miejsca na długopisy, ołówki i inne przybory szkolne lub małe rzeczy, które trzeba mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny. Piórnik wykonany jest z połączenia silikonu i praktycznego neoprenu, który chroni zawartość piórnika w przypadku uderzeń i upadków.

Pixie Crew piórnik szkolny
50 zł 45 zł

Wielofunkcyjny, pikselowy piórnik/pojemnik z panelem silikonowym, nie tylko na przybory szkolne. W piórniki jest mnóstwo miejsca na długopisy, ołówki i inne przybory szkolne lub małe rzeczy, które trzeba mieć pod ręką. Zapinany jest na zamek błyskawiczny.

Pixie Crew Piórnik szkolny czerwony w białe kropki
70 zł 65 zł

Przestronny piórnik poliestrowy w połączeniu z silikonem docenią starsze dzieci w wieku szkolnym. Wewnątrz znajduje się kieszeń zapinana na zamek i klapa z dwunastoma klasycznymi uchwytami na ołówki i długopisy, które musisz mieć ułożone. Przestrzeń pod klapą pozwala następnie swobodnie umieścić dodatkowe artykuły papiernicze. Wypełnienie niezawodnie chroni zawartość piórnika w przypadku uderzeń i upadków. Unikalny silikonowy kreatywny panel TM jest umieszczony z przodu.

Pixie Crew piórnik szkolny Groszki
63 zł 59 zł

Kolorowy piórnik szkolny Pixie Crewsilikonową płytką o wymiarach 24 × 16 pikseli. Wykonany z poliestru i zapinany na zamek błyskawiczny. Wyposażony jest w dużą przestrzeń wewnętrzną do przechowywania wszystkich pomocy szkolnych. Darmowe 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów zawarta w każdym piórniku.

Pixie Crew piórnik szkolny Hello Kitty
65 zł

Kolorowy piórnik szkolny Pixie Crew Hello Kittysilikonową płytką o wymiarach 24 × 16 pikseli. Wykonany z poliestru i zapinany na zamek błyskawiczny. Wyposażony jest w dużą przestrzeń wewnętrzną do przechowywania wszystkich pomocy szkolnych. Darmowe 100 pikseli i broszura kreatywnych pomysłów zawarta w każdym piórniku.

Pixie Crew piórnik szkolny Jednorożec
69 zł 65 zł

Jednopiętrowy piórnik szkolny z klapą wyposażony jest w szesnaście klasycznych uchwytów na długopisy, kredki lub markery oraz cztery szersze uchwyty na linijkę, kompas lub nożyczki. Na całej szerokości klapy znajduje się kieszeń z przezroczystej folii, która jest doskonałym miejscem na tygodniowy plan zajęć. Unikalny silikonowy kreatywny panel TM jest umieszczony z przodu.

Pixie Crew Plecak czarno-czarny
129 zł

Praktyczny plecak do codziennego użytku z unikalną, silikonową płytką do tworzenia ciekawych motywów. Plecak jest odpowiedni dla dzieci do szkoły podstawowej lub podczas czasu wolnego. Wewnętrzna przestrzeń odpowiada rozmiarowi formatu A4. Boczne kieszenie pomieszczą napój lub podręczne drobiazgi dzieci. .