PLUM huśtawka metalowa 2w1
335 zł
Darmowa dostawa

Huśtawka 2 w 1 będzie rosnąć razem z Twoim dzieckiem. Posiada dwa siedziska, które można wymieniać w miarę dorastania dzieci. To idealna huśtawka do Twojego ogrodu!

PLUM drabinka ogrodowa, 180 x 190 x 90 cm
505 zł
Darmowa dostawa

Wspinaj się, balansuj i ciesz się zdrową zabawą na geometrycznej drabince. Drabinka do wspinania Plum nadaje się do każdego ogrodu. Dzieci będą się dobrze bawić, doskonaląc swoje umiejętności. Drabinka ma na celu budowanie umiejętności poznawczych i motorycznych poprzez zabawę i gry. Metalowa drabinka do zabawy jest zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi i bardzo wytrzymała.

PLUM huśtawka metalowa dla dzieci 2w1 210 x 178 x 183 cm-24%
527 zł 400 zł
Darmowa dostawa

Zestaw metalowej huśtawki dla dzieci 2w1 jest idealny do zabawy na świeżym powietrzu przez cały rok. Metalowa huśtawka posiada 1 siedzisko z tworzywa sztucznego, zawieszone na linie, oraz jedną, metalową huśtawkę z dwoma siedziskami, którą można dopasować do wzrostu dziecka.

PLUM domek ogrodowy dla dzieci z placem zabaw
1 165 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Domek ogrodowy z placem zabaw Plum® został stworzony do zabawy i przygód na świeżym powietrzu. Drabinka, ścianka wspinaczkowa i siatka tworzą dolną część domku. Pustą przestrzeń na dole można wykorzystać jako bramkę do piłki nożnej. Górna część konstrukcji została wyposażona w platformę do zabawy z daszkiem z tkaniny.

PLUM huśtawka okrągła z metalową konstrukcją i dyszą do wytwarzania mgiełki
898 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Podłącz huśtawkę dla dzieci Plum® z metalową konstrukcją i dyszą do wytwarzania mgiełki do węża ogrodowego i ciesz się orzeźwiającą zabawą w gorące letnie dni. Wyjątkowo wysoka rama stalowa o wymiarach 2,18 m gwarantuje stabilność i jest wykonana z malowanej proszkowo stali, ocynkowanej wewnątrz i na zewnątrz, co zapewnia trwałą ochronę przed rdzą.

PLUM ogrodowy plac zabaw ze zjeżdżalnią o długości 1,2 m
1 129 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Ogrodowy plac zabaw ze zjeżdżalnią Plum® umożliwia dzieciom zabawę na świeżym powietrzu przez cały rok. Dzieci mogą się na nim wspinać, huśtać, wieszać do góry nogami, używać go do poprawy koordynacji, zręczności i siły. Konstrukcja posiada drewnianą platformę i błękitnoniebieską zjeżdżalnię o długości 120 cm.

PLUM stoliki drewniane do ​​zabawy 2w1
532 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Drewniane stoliki na piasek i wodę Plum® świetnie nadają się do letniej zabawy dzieci w każdym ogrodzie. Stoliki mogą być wypełnione piaskiem i wodą i sprzyjają zabawie sensorycznej. Zostały wykonane z mocnej jodły chińskiej i będą służyć przez lata zabawy na świeżym powietrzu.

PLUM Zjeżdżalnia dla dzieci
396 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Zjeżdżalnia dla dzieci Haumea Plum® z metalową konstrukcją to doskonały dodatek do zabawy dla małych dzieci. Stalowa rama wykonana jest z malowanej proszkowo stali ocynkowanej od wewnątrz i na zewnątrz, co zapewnia trwałą ochronę przed rdzą. Zjeżdżalnia zapewnia dzieciom aktywność, a wspinanie się i zjeżdżanie bawi je przez wiele godzin.

PLUM zestaw trzech huśtawek o metalowej konstrukcji
581 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Zestaw trzech huśtawek z metalową konstrukcją Plum® Jupiter jest idealny do całorocznej rozrywki na świeżym powietrzu. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo dla dodatkowej ochrony przed rdzą. Siedziska z tworzywa sztucznego są zawieszone na regulowanych linach, więc można ustawić je w zależności od wzrostu dziecka. To idealna huśtawka do Twojego ogrodu!

PLUM huśtawka dziecięca z metalową konstrukcją i dyszą do wytwarzania mgiełki
608 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Podłącz huśtawkę dla dzieci Plum® z metalową konstrukcją i dyszą do wytwarzania mgiełki do węża ogrodowego i ciesz się orzeźwiającą zabawą w gorące letnie dni. Wyjątkowo wysoka rama stalowa o wymiarach 2,15 m gwarantuje stabilność i jest wykonana z malowanej proszkowo stali, ocynkowanej wewnątrz i na zewnątrz, co zapewnia trwałą ochronę przed rdzą.

PLUM huśtawka wahadłowa 171 x 55 x 47 cm
182 zł

Tej huśtawki nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie! Huśtawka z klasycznym ruchem w górę i w dół również obraca się dookoła. Dzięki wyważeniu huśtawki mogą z niej korzystać także dzieci o różnej wadze.

PLUM Huśtawka
351 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Huśtawka dwuosobowa z metalową konstrukcją od marki Plum® jest idealna do całorocznej zabawy na świeżym powietrzu. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo dla dodatkowej ochrony przed rdzą. Plastikowe siedziska zawieszone są na regulowanych linkach można je ustawić w zależności od wzrostu dziecka. To idealna huśtawka do przydomowego ogrodu!

PLUM Drewniany stół piknikowy z krzesłami-18%
366 zł 299 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Drewniany, okrągły stół piknikowy z krzesłami Plum® jest idealny na imprezy i gry planszowe. Przy stole zmieści się czworo dzieci, które siedzą na kolorowych krzesełkach i mogą zjeść przekąski lub wspólnie przygotować herbatę.

PLUM huśtawka dziecięca z metalową konstrukcją
256 zł

Nowość

Dziecięca metalowa huśtawka PLUM® jest idealna do całorocznej zabawy na świeżym powietrzu. Rama wykonana jest ze stali malowanej proszkowo dla dodatkowej ochrony przed korozją. Plastikowe siedzisko zawieszone na linkach można regulować w zależności od wzrostu dziecka. To idealna huśtawka do Twojego ogrodu!

PLUM piaskownica drewniana z daszkiem
466 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Drewniana piaskownica Plum® jest wyposażona w regulowany dach i ławki do siedzenia. Dach chroni dzieci przed słońcem, a także służy jako osłona chroniąca piasek przed różnymi zanieczyszczeniami. Piaskownica nadaje się do każdego ogrodu i zapewni dzieciom rozrywkę na długie godziny.

PLUM Trampolina dla dzieci z dźwiękami dżungli
332 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Dziecięca trampolina z dźwiękami dżungli jest idealna dla dzieci od 18 miesiąca życia. Żółty kolor ze zdjęciami zwierząt z dżungli jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Trampolina została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego jest wyposażona w miękką rączkę, która pomaga zachować stabilność i równowagę podczas skakania.

PLUM Trampolina dla dzieci z dźwiękami oceanu
332 zł
Darmowa dostawa

Nowość

Dziecięca trampolina z dźwiękami oceanu jest idealna dla dzieci od 18 miesiąca życia. Niebieski kolor ze zdjęciami zwierząt z oceanu jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Trampolina została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie dzieci, dlatego jest wyposażona w miękką rączkę, która pomaga zachować stabilność i równowagę podczas skakania.