10 produktów
-21%
POLISPORT fotelik rowerowy Wallaby Deluxe
9x

POLISPORT fotelik rowerowy Wallaby Deluxe

430 zł
339 zł
Promocja

Dziecięcy fotelik rowerowy Polisport Wallaby Deluxe5 – punktowym pasem bezpieczeństwa i mocowaniem do okrągłej i owalnej rury siodełkowej o średnicy od 28 do 40 mm. Nośność: 22 kg.

Dostarcza MALL
-17%
POLISPORT fotelik rowerowy Bilby, czarny/szary
28x

POLISPORT fotelik rowerowy Bilby

254 zł
209 zł
Promocja

Fotelik rowerowy dla dziecka Polisport Bilby wyposażony jest w 5-punktowy pas bezpieczeństwa oraz zapewnia poziome przesunięcie siedzenia w 3 pozycjach, zależnie od wielkości dziecka i roweru. Idealnie sprawdzi się podczas wycieczek rowerowych, zapewniając dziecku wygodę i mnóstwo atrakcji.

Dostarcza MALL
-12%
POLISPORT fotelik rowerowy Koolah czarny/szary
36x

POLISPORT fotelik rowerowy Koolah

188 zł
165 zł
Promocja

Dziecięcy, samonośny fotelik rowerowy Polisport Koolah3-punktowymi pasami bezpieczeństwa i mocowaniem do okrągłej i owalnej rury podsiodłowej o średnicy od 28 do 40 mm. Do dyspozycji jest pozioma regulacja w 3 pozycjach.

Dostarcza MALL
-9%
POLISPORT fotelik rowerowy Boodie czarny/czerwony
47x

POLISPORT fotelik rowerowy Boodie

186 zł
168 zł
Promocja

Dziecięcy, samonośny fotelik rowerowy Polisport Boodie3-punktowymi pasami bezpieczeństwa i mocowaniem do okrągłej i owalnej rury podsiodłowej o średnicy od 28 do 40 mm. Maksymalne obciążenie wynosi 22 kg.

Dostarcza MALL
POLISPORT Bilby Junior przód (tylny uchwyt) silver
45x

POLISPORT Bilby Junior fotelik rowerowy (mocowanie tylne)

171 zł

Polisport Bilby Junior przedni (tylni uchwyt) to funkcjonalny fotelik rowerowy zaprojektowany dla dzieci od 8 do 36 miesiąca życia. Ulepszona ochrona boczna oraz 3-punktowy pas bezpieczeństwa dbają o malucha podczas jazy. Pozioma regulacja fotelika w 2 poziomach pozwala dostosować produkt do wieku dziecka.

Dostarcza MALL
POLISPORT fotelik rowerowy Bilby Junior (mocowanie z przodu) niebieski/pomarańczowy
40x

POLISPORT fotelik rowerowy Bilby Junior (mocowanie z przodu)

187 zł

Dziecięcy, samonośny fotelik rowerowy Polisport Bilby Junior3-punktowymi pasami bezpieczeństwa, mocowaniem do okrągłej i owalnej przedniej rury ramy o średnicy od 28 do 40 mm i nośnością 15 kg.

Dostarcza MALL
-14%
POLISPORT fotelik rowerowy Bilby RS, czarny/szary
15x

POLISPORT fotelik rowerowy Bilby RS

302 zł
259 zł
Promocja

Fotelik rowerowy dla dziecka Polisport Bilby RS wyposażony jest w 5-punktowy pas bezpieczeństwa oraz zapewnia poziome przesunięcie siedzenia w 3 pozycjach, zależnie od wielkości dziecka i roweru. Idealnie sprawdzi się podczas wycieczek rowerowych, zapewniając dziecku wygodę i mnóstwo atrakcji.

Dostarcza MALL
POLISPORT fotelik rowerowy Koolah 29" brązowy/zielony
43x

POLISPORT fotelik rowerowy Koolah 29"

213 zł

Dziecięcy, samonośny fotelik rowerowy Polisport Koolah 29"3-punktowymi pasami bezpieczeństwa, mocowaniem do siodełka i 29-calowych kół górskich. Do dyspozycji jest pozioma regulacja w 3 pozycjach.

Dostarcza MALL
-30%
POLISPORT zapasowy uchwyt do fotelika
12x

POLISPORT zapasowy uchwyt do fotelika

94 zł
65 zł

Polisport Zapasowy uchwyt do fotelików Bubbly Maxi, Guppy Maxi , Koollah, Bilby, Wallaroo, Boodie. Montaż na okrągłej i owalnej rurze podsiodłowej o średnicy od 28 do 40 mm. W zestawie klucz imbusowy do montażu.

Dostarcza MALL
-22%
POLISPORT zapasowy uchwyt do fotelika Wallaby
2x

POLISPORT zapasowy uchwyt do fotelika Wallaby

122 zł
94 zł

Polisport zapasowy uchwyt do fotelika Wallaby Deluxe. Montaż na okrągłej i owalnej rurze podsiodłowej o średnicy od 28 do 40 mm. W zestawie klucz imbusowy do montażu.

Dostarcza MALL