Pop-in dziecięca koszulka z filtrem UV Hummingbird
71 zł 69 zł

Dziecięca koszulka Hummingbird z filtrem UV od Pop-in to świetne rozwiązanie, aby uchronić dziecko przed poparzeniem słonecznym bez stałego dostępu do balsamu do opalania. Koszulka ma zapięcie na napy, a dzięki przedłużeniu z tyłu szyi łatwo i szybko ją założyć.

Pop-in dziecięca czapka z daszkiem z ochroną UV 50 Hummingbird
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Doskonała, dziecięca czapka z kołnierzem Hummingbird marki Pop-in chroni głowę i kark malucha przed poparzeniem słonecznym. Gumka z tyłu dopasowuje się do głowy, dzięki czemu czapka nie spada podczas zabawy. Daszek jest wystarczająco duży i chroni twarz dziecka.

Pop-in mały zestaw NEW GEN V2 bright 2016
491 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mały zestaw Pop-in NEW GEN V2 Bright to pieluszki „wszystko w jednym“ dla najprostszego przebierania. Rozmiar regulowany za pomocą trzech rzędów zatrzasków. Zestaw zawiera: 5 sztuk pieluch Pop-in NEW GEN V2 + pielucha nocna Pop-in. Idealny zestaw do wypróbowania – pieluszki na jeden dzień.

Pop-in dziecięca czapka z daszkiem z ochroną UV 50 Manta Ray
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Doskonała, dziecięca czapka z kołnierzem Manta Ray marki Pop-in chroni głowę i kark malucha przed poparzeniem słonecznym. Gumka z tyłu dopasowuje się do głowy, dzięki czemu czapka nie spada podczas zabawy. Daszek jest wystarczająco duży i chroni twarz dziecka.

Pop-in Dziecięcy kombinezon z kostiumem kąpielowym Hummingbird
99 zł

Dziecięcy kombinezon z kostiumem kąpielowym Hummingbird od marki Pop-in to świetne rozwiązanie, aby uchronić dziecko przed poparzeniem słonecznym bez stałego dostępu do balsamu do opalania. W kombinezonie z długimi rękawami Twoje dziecko będzie szczęśliwe nawet w chłodniejszym morzu.

Pop-in Dziecięcy kombinezon z kostiumem kąpielowym Manta Ray
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy kombinezon z kostiumem kąpielowym Manta Ray od marki Pop-in to świetne rozwiązanie, aby uchronić dziecko przed poparzeniem słonecznym bez stałego dostępu do balsamu do opalania. W kombinezonie z długimi rękawami Twoje dziecko będzie szczęśliwe nawet w chłodniejszym morzu.

Pop-in dziecięcy kostium chroniący przed słońcem Hummingbird
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kostium dziecięcy Hummingbird marki Pop-in to świetne rozwiązanie chroniące Twoje dziecko przed poparzeniem słonecznym. Dzięki filtrowi UV nie musisz już stale smarować dzieci filtrem przeciwsłonecznym. Świetny kombinezon jest łatwy i szybki do założenia. Częścią kostiumu jest również stylowa czapka z daszkiem.

Pop-in dziecięcy kostium chroniący przed słońcem Manta Ray
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kostium dziecięcy Manta Ray marki Pop-in to świetne rozwiązanie chroniące Twoje dziecko przed poparzeniem słonecznym. Dzięki filtrowi UV nie musisz już stale smarować dzieci filtrem przeciwsłonecznym. Świetny kombinezon jest łatwy i szybki do założenia. Częścią kostiumu jest również stylowa czapka z daszkiem.

Pop-in Kombinezon dziecięcy Hummingbird
109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy kombinezon od marki Pop-in to świetne rozwiązanie, aby uchronić dziecko przed poparzeniem słonecznym bez stałego dostępu do balsamu do opalania. W kombinezonie z długimi rękawami Twoje dziecko będzie szczęśliwe nawet w chłodniejszym morzu.

Pop-in koszulka dziecięca z filtrem UV Manta Ray
71 zł 69 zł

Dziecięca koszulka Manta Ray z filtrem UV od marki Pop-in, to świetne rozwiązanie, aby chronić dziecko przed poparzeniem słonecznym bez używania balsamu do opalania. Koszulka ma zapięcie na zatrzaski, a dzięki przedłużeniu z tyłu szyi szybko i łatwo się ją zakłada.

Pop-in NEW GEN V2 All Popper bamboo
96 zł

Pop-in NEW GEN V2 to pieluszka „wszystko w jednym“ dla najprostszego przebierania. Jeden rozmiar od urodzenia, aż do rozpoczęcia użytkowania nocnika 3–15 kg Wielkość jest regulowana za pomocą trzech zatrzasków.

Pop-in pielucha do pływania
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pielucha Pop-in ze wzorem żółwia do pływania dla niemowląt i małych dzieci. Wykonana z wodoodpornego materiału, który jest bardziej miękki i elastyczny niż tradycyjnie używany neopren. Majtki i pasek ze specjalnymi, uszczelniającymi gumkami zapewniają, że każdy wypadek pozostanie w środku.

Pop-in pielucha do pływania, Whale
49 zł

Pielucha Pop-in ze wzorem wieloryba do pływania dla niemowląt i małych dzieci. Wykonana z wodoodpornego materiału, który jest bardziej miękki i elastyczny niż tradycyjnie używany neopren. Majtki i pasek ze specjalnymi, uszczelniającymi gumkami zapewniają, że każdy wypadek pozostanie w środku.

Pop-in pieluchy oddzielające, 160 szt.
30 zł

Pieluchy oddzielające Pop-in, 160 szt., są biodegradowalne. Służą do łatwiejszego usuwania zanieczyszczeń z pieluchy. Po użyciu wyrzucić do odpadów nadających się do kompostowania. Wkłada się je między pieluszkę, a pupę niemowlaka.

Pop-in pieluszka
49 zł

Pieluszka na noc Pop-in wykonana z szybko schnącego materiału. Charakteryzuje się szybką absorpcją wody. Jednoczęściowy krój, wygląda jak prawdziwe majtki. Chłonie wilgoć.

Pop-in pieluszka dla noworodków
48 zł

Pieluszka Pop-in dla noworodków (2–5,5 kg). Specjalnie ukształtowana, przednia część, odpowiednia dla noworodka. Szczuplejsze i lepiej dopasowane do częstego, niezbyt intensywnego oddawania moczu, gdy przebieranie osiąga częstotliwość do 10 razy dziennie.

Pop-in pieluszka do stroju kąpielowego
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pieluszka do stroju kąpielowego Pop-in doskonale nadaje się dla łatwiejszej konserwacji strojów kąpielowych. Dostępna jest w rozmiarach S/M do strojów S,M i L/XL do strojów L,XL.

Pop-in pieluszka na noc, Crocodile
62 zł

Pieluszka na noc Pop-in wykonana z szybko schnącego materiału. Charakteryzuje się szybką absorpcją wody. Nadaje się na noc i posiada dodatkową kieszeń na warstwę chłonną. Chłonie wilgoć.

Pop-in pieluszka na noc, Flamingo
62 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pieluszka na noc Pop-in wykonana z szybko schnącego materiału. Charakteryzuje się szybką absorpcją wody. Nadaje się na noc i posiada dodatkową kieszeń na warstwę chłonną. Chłonie wilgoć.

Pop-in pieluszka nocna NEW GEN, 3 szt.
64 zł

Pieluszka nocna do zwiększenia chłonności Pop-in. Jest wkładana do pieluchy Pop-in swobodnie, lub może zostać wklejona. Panel środkowy z polaremwarstwą bambusową.

Pop-in ręcznik kąpielowy z kapturem
148 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Obustronny ręcznik dziecięcy Pop-in z kapturem. Najpierw osusz dziecko stroną bambusową, a następnie owiń je aksamitną częścią. Kąpiąc swoje dziecko, możesz umieścić ręcznik na jego szyi jak fartuch, rozmiar 90 × 85 cm.

Pop-in śliniaczek (+6 miesięcy)
39 zł

Śliniaczek Pop-in z rękawami z nieprzepuszczalną warstwą oddychającą dla dzieci w wieku od 6 do 12 miesięcy. Wielkość obwodu szyi można regulować za pomocą zatrzasków. Warstwa od strony ciała wykonana jest z przyjemnego materiału. – w dolnej części można uformować „korytko“

Pop-in śliniaczek z rękawami (18-36 mies.), Rockets
60 zł

Śliniaczek z rękawami Pop-in (18–36 mies.) z nieprzepuszczalną warstwą oddychającą. Warstwa od strony ciała z przyjemnego mikropolaru, dodatkowe wiązanie. Odpowiedni do karmienia i malowania. Na dole kieszeń na okruszki, z małą kieszonką na drobiazgi.

Pop-in śliniaczek z rękawami (18-36 miesięcy)
60 zł

Śliniaczek pop-in z rękawami z nieprzepuszczalną warstwą oddychającą dla dzieci w wieku 18 – 36 miesięcy. Warstwa od strony ciała z przyjemnego materiału. W dolnej części kieszonka do chwytania żywności. Wodoszczelne wykończenie, małe zabrudzenia można zetrzeć, całość zaś bezpiecznie prać w pralce. Odpowiedni do karmienia i malowania.

Pop-in śliniaczek z rękawami (6-18 miesięcy)
64 zł

Śliniaczek pop-in z rękawami z nieprzepuszczalną warstwą oddychającą dla dzieci w wieku 6 – 18 miesięcy. Warstwa od strony ciała wykonana jest z przyjemnego materiału. W dolnej części znajduje się kieszonka do chwytania żywności. Śliniaczek ma wodoszczelne wykończenie. Małe zabrudzenia można zetrzeć, a całość bezpiecznie prać w pralce. Odpowiedni do karmienia.

Pop-in wkład do pieluszki NEW GEN, 3 szt.
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wkład do pieluszki, zwiększający chłonność Pop-in. Zestaw zawiera 3 sztuki. Materiał: 70% wiskoza bambusowa, 30% bawełna bio. Wkład do pieluszki, zwiększający chłonność Pop-in.

Pop-in wkładki do biustonosza, 3 pary
52 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wkładki do biustonosza Pop-in są wyjątkowo cienkie i posiadają nieprzepuszczalną, ale oddychającą warstwę. Anatomiczny krój uniemożliwia ruch wkładki lub przesunięcie się wokół krawędzi.

Pop-in zestaw naczyń Monster
129 zł

Zestaw naczyń Pop-in wykonany z włókna bambusowego. Zestaw zawiera głęboki talerz, miskę, kubek z silikonowym wykończeniem dla lepszego chwytu i śliniaczek. Podwójna ścianka sprawia, że naczynia są bardzo trwałe.

Pop-in zestaw pieluch NEWBORN
259 zł

Zestaw dla noworodka składający się z pieluch wielorazowych od małego noworodka, po pieluchy w jednym rozmiarze. Specjalnie ukształtowana, przednia część, odpowiednia dla noworodka. Odpowiednie dla dzieci od od 2 – 5,5 kg. Zestaw zawiera: 6× zewnętrzna pielucha, 10× dwustronna pieluszka chłonna.

Pop-in Dziecięcy kombinezon Manta Ray
108 zł

Dziecięcy kombinezon Manta Ray od marki Pop-in to świetne rozwiązanie, aby uchronić dziecko przed poparzeniem słonecznym bez stałego dostępu do balsamu do opalania. W kombinezonie z długimi rękawami Twoje dziecko będzie szczęśliwe nawet w chłodniejszym morzu.