23 produktów
Prada La Femme - woda perfumowana 50 ml

Prada La Femme - woda perfumowana

262 Kč

La Femme Prada to zapach dla kobiet, który jest właśnie dla tych, którzy nie mają określony związek. Mogą to być znajomi, przyjaciele, kochankowie, być może pochodzący ze sobą. Tylko niech życie pływaka. Ten zapach składa się z przypraw i miodu. Ponadto z panwią tuberozy, irysa i ylang-ylang.

Partner: Vivantis
Candy Florale - woda toaletowa 80 ml
1x

Prada Candy Florale - woda toaletowa

295 Kč

Prada Cukierki Florale jest ekscytujące, zmysłowy zapach pełen życia. Daniel Andrier perfum była inspirowana przez wyimaginowaną kwiat, który pachnie jak cukierki lub bukiet kwiatów, które stoją w celu przeciwdziałania lodziarnię we Włoszech.

Partner: Vivantis
Candy Kiss - woda perfumowana 50 ml
1x

Prada Candy Kiss - woda perfumowana

268 Kč

W 2016 roku wprowadził markę Prada zapach o nazwie Cukierki pocałunek. Ten zabawny, orientalny zapach waniliowy jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które kochają luksus i długotrwały zapach. Łączy w sobie dobrze z wyjątkiem piżma, wanilii i kwiatu pomarańczy. .

Partner: Vivantis
Prada Candy - woda perfumowana 50 ml

Prada Candy - woda perfumowana

262 Kč

Candy od pań Prady, orientalny zapach słodszy. Widziane przez kompozycję zapachową na wstępie eleganckim mieszaniny piżma, który jest w pełni miesza się z banknotów wanilii benzoiny. Słodki zapach karmelu zakończył na podstawie zapachu. Został on uruchomiony w 2011 roku. .

Partner: Vivantis
L`Homme - EDT 50 ml
1x

Prada L`Homme - EDT

254 Kč

Nowością dla mężczyzn na 2016 rok od marki Prada jest L´Homme Prada. Ten szyprowo-drzewny zapach jest męski, oryginalny i ponadczasowy. Łączy w sobie składniki takie jak paczula, drzewo cedrowe, fiołek, geranium, bursztyn, irys, neroli i pieprz.

Partner: Vivantis
Prada Prada Amber - EDP 50 ml

Prada Amber - EDP

307 Kč

Orientalno-drzewny zapach dla kobiet Prada . Ekskluzywny zapach, który zadowoli Cię, gdy tylko masz na to ochotę. Ciesz się wyjątkowym zapachem tej eleganckiej wody perfum i zostań królową wieczoru. Uruchomiony w 2004 roku. .

Partner: Vivantis
Prada Amber Pour Homme - EDT 100 ml

Prada Amber Pour Homme - EDT

348 Kč

Prada Amber Pour Homme to orientalny zapach dla mężczyzn. Głowa jest mandarynka, neroli, bergamotka i kardamon. serca składa się z piżma, wetiweru, geranium, mirry i kwiatu pomarańczy. Labdanum, skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, ambra i szafran łączą się w bazie.

Partner: Vivantis
-20%
Prada Prada Candy Gloss - EDT 50 ml

Prada Candy Gloss - EDT

204 Kč
163 Kč

Candy od pań Prady, orientalny zapach słodszy. Widziane przez kompozycję zapachową na wstępie eleganckim mieszaniny piżma, który jest w pełni miesza się z banknotów wanilii benzoiny. Słodki zapach karmelu zakończył na podstawie zapachu. Został on uruchomiony w 2011 roku.

Partner: Vivantis
-17%
Candy Sugar Pop - EDP 80 ml

Prada Candy Sugar Pop - EDP

310 Kč
255 Kč

Candy Sugar Pop to wyśmienity kwiatowy-owocowy dla kobiet. Głowa zawiera owoce i liście bergamotki, cytrusów i czerwonego jabłka. Możesz poczuć brzoskwiniowe i kwiatowe odcienie w swoim sercu. Kompozycję zamyka słodka kropka w postaci karmelu i wanilii. Uruchomiony w 2018 roku.

Partner: Vivantis
Prada Infusion De Fleur D`Oranger (2015) - EDP 100 ml

Prada Infusion De Fleur D`Oranger (2015) - EDP

347 Kč
338 Kč

Infusion De Fleur D ´ Orange r of 2015 to kwiatowy zapach dla kobiet. To innowacyjna wersja klasycznego Infusion De Fleur D´ Orange Zawiera tunezyjską esencję gorzkich kwiatów pomarańczy (neroli), kwiatu pomarańczy, tunezyjskiego kwiatu pomarańczy, indyjskiej tuberozy i jaśminu sambackiego.

Partner: Vivantis
-6%
Prada Infusion De Rose - Woda perfumowana 100 ml

Prada Infusion De Rose - Woda perfumowana

336 Kč
314 Kč

Połączenie bułgarskich i tureckich róż, zbieranych o świcie i wymieszanych z wodą neroli, mandarynką i galbanem, jest inspirowane starożytną odmianą róż ogrodowych. Zapach zawiera wszystkie te składniki i to one tworzą to arcydzieło.

Partner: Vivantis