Previosa zestaw ogrodowy 4
35 zł

Zestaw ogrodowy 4 Previosa praktyczny dla każdego ogrodnika. Doskonale sprawdzi się w utrzymaniu i pielęgnacji wszelkich roślin ogrodowych.

Previosa nożyce ogrodowe - 360 mm-12%
25 zł 22 zł

Promocja

Doskonałe nożyce ogrodowe o długości 360 mm, niezwykle trwałe i lekkie. Maksymalna średnica ich cięcia wynosi 50 mm.

Previosa stojak na opał (GL-30459)
89 zł

Stojak na opał marki Previosa to stabilny i wytrzymały dodatek, który zachwyci każdego posiadacza kominka. Duże rozmiary 74 × 35,5 × 46 cm pozwolą na przechowywanie wystarczającej ilości drewna, bez konieczności częstego uzupełniania.

Previosa bezdotykowy kosz na śmieci Stilo, 50 l
446 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duży kosz na odpady Stilo marki Previoza to 50-litrowy, bezdotykowy śmeitnik. Niezawodny czujnik podczerwieni automatycznie otwiera klapę tuż po wykryciu dłoni. Higieniczny śmietnik zasilany jest bateriami, więc można umieścić go praktycznie w każdym miejscu.

Previosa bezdotykowy kosz na śmieci Ponte, 30 l
380 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemny bezdotykowy kosz na śmieci Ponte marki Previosa z okrągłą podstawą, doskonale pasuje do każdej kuchni. Pokrywa otwiera się sama za pomocą czujnika podczerwieni, nawet jeśli masz pełne ręce. Został wykonany ze stali nierdzewnej i posiada 30-litrową objętość.

Previosa bezdotykowy kosz na śmieci Bravo, 30 l
380 zł

Funkcjonany kosz na śmieci Bravo marki Previosa otwiera się, gdy ręka jest umieszczona przy czujniku podczerwieni. Jeśli wystąpi potrzeba, aby pojemnik był dłużej otwarty, można go wygodnie obsługiwać za pomocą przycisków. Idealny szczególnie do kuchni, minimalizuje ilość bakterii.

Previosa zestaw ogrodowy 2
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw ogrodowy 2 marki Previosa to kompleksowo wyposażony pakiet akcesoriów niezbędnych każdemu ogrodnikowi. Świetnie sprawdzi się w utrzymaniu i pielęgnacji wszelkich roślin ogrodowych.

Previosa zestaw ogrodowy 3
85 zł

Zestaw ogrodowy 3 marki Previosa to kompleksowo wyposażony pakiet akcesoriów niezbędnych każdemu ogrodnikowi. Świetnie sprawdzi się w utrzymaniu i pielęgnacji wszelkich roślin ogrodowych.

Previosa myjka do okien z mikrofibry
59 zł

Praktyczna myjka do okien z mikrofibry, model *3227 w zielonym kolorze, jest doskonałym pomocnikiem w każdym domu. Jest wyposażona w uchwyt i wysokiej jakości mikrofibrę, aby zapewnić idealną czystość okien. Ciesz się błyskawicznym sprzątaniem, a potem długim odpoczynkiem.