1 produkt
Pro Kennex Torba Single Bag red
12x

Pro Kennex Torba Single Bag red

48 zł

Pro Kennex Single Bag to praktyczna torba na rakiety do squasha i badmintona. Została wyposażona w pojemną komorę główną oraz dużą kieszeń na przodzie, umożliwiając wygodne rozmieszczenie rzeczy niezbędnych do treningu. Model ten posiada specjalny uchwyt do noszenia w dłoni oraz regulowany pasek na ramię, który umożliwia świetne dopasowanie do wzrostu i potrzeb użytkownika. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania i atrakcyjna kolorystyka torby.

Dostarcza MALL

Firma zajmująca się projektowaniem i produkcją rakiet do squasha, badmintona, tenisa ziemnego i racquetball. Duży nacisk stawiany jest na wysoką jakość materiałów oraz precyzję wykonania. Marka skupia się na ciągłym rozwoju i polepszaniu technologii, które w nowoczesny sposób poprawiają jakość i komfort gry, umożliwiając osiąganie lepszych wyników sportowych.

Została założona w 1978 i słynie z innowacyjnych produktów, które są ewenementem w skali światowej – np. pierwszy grafitowy kij golfowy, wykonany z jednego kawałka w 1992 roku bądź wprowadzona w 1994 technologia **Pro Kennex Kinetic**, która zrewolucjonizowała rynek.

**Pro Kennex Kinetic** to rewolucyjna technologia, która tłumi wstrząsy powstające podczas uderzania piłki oraz skutecznie przeciwdziała urazom ramienia. Jej działanie opiera się na wiarygodnych badaniach, a ponadto zostało potwierdzone naukowo. Kolejne lata niosły za marką nowe udogodnienia i innowacje. Ciągły progres, kreatywność i chęć udoskonalania rakiet to fundamenty, na których opiera ona swoją filozofię.