PROVENCE garnek Gourmet 20x9,5 cm
127 zł 101 zł

Garnekodlewu aluminiowego ze szklaną pokrywką. Garnek Provence Gourmet 20×9,5 cm jest bardzo stabilny i nadaje się do wszystkich typów kuchenek – w tym indukcji. Powierzchnia garnka jest nieprzywierająca i reaguje na zmiany temperatury.

PROVENCE garnek Gourmet 24x11,5 cm
153 zł 126 zł

Garnekodlewu aluminiowego ze szklaną pokrywką. Garnek Provence Gourmet 24×11,5 cm jest bardzo stabilny i nadaje się do wszystkich typów kuchenek – w tym indukcji. Powierzchnia garnka jest nieprzywierająca i reaguje na zmiany temperatury.

PROVENCE patelnia Gourmet 24x5,5 cm
92 zł 73 zł

Patelnia z odlewu aluminiowego, który nagrzewa się równomiernie do krawędzi, a także utrzymuje ciepło. Patelnia Provence Gourmet 24×5,5 cm jest bardzo stabilna i nadaje się do wszystkich typów kuchenek – w tym indukcji. Nieprzywierająca powierzchnia reaguje na zmiany temperatury i nie przypala się.

PROVENCE patelnia Gourmet 26x6 cm-15%
79 zł 67 zł

Promocja

Patelnia z odlewu aluminiowego, który nagrzewa się równomiernie do krawędzi, a także utrzymuje ciepło. Patelnia Provence Gourmet 26×6 cm jest bardzo stabilna i nadaje się do wszystkich typów kuchenek – w tym indukcji. Nieprzywierająca powierzchnia reaguje na zmiany temperatury i nie przypala się.

PROVENCE patelnia Gourmet 28x6 cm
92 zł

Patelnia z odlewu aluminiowego, który nagrzewa się równomiernie do krawędzi, a także utrzymuje ciepło. Patelnia Provence Gourmet 28×6 cm jest bardzo stabilna i nadaje się do wszystkich typów kuchenek – w tym indukcji. Nieprzywierająca powierzchnia reaguje na zmiany temperatury i nie przypala się.

PROVENCE patelnia WOK Gourmet 28x8 cm
94 zł 92 zł

Patelnia wok z odlewu aluminiowego, który nagrzewa się równomiernie do krawędzi, a także utrzymuje ciepło. Patelnia WOK Provence Gourmet 28×8 cm jest bardzo stabilna i nadaje się do wszystkich typów kuchenek – w tym indukcji. Nieprzywierająca powierzchnia reaguje na zmiany temperatury i nie przypala się.

PROVENCE zestaw noży Gourmet 3 szt.
59 zł 56 zł

Zestaw nożyostrzem ze stali nierdzewnej i ergonomiczną rękojeścią. Zestaw noży Provence Gourmet 3 szt. zawiera nóż kuchenny, nóż uniwersalny i nóż do obierania. Noże są bardzo trwałełatwe w czyszczeniu.

PROVENCE zestaw noży Gourmet 5 szt.
68 zł 48 zł

Zestaw nożypowłoką antyadhezyjną i ergonomiczną rękojeścią. Zestaw noży Provence Gourmet 5 szt. obejmuje nóż kucharski, nóż uniwersalny, nóż do obierania, nóż do krojenia i nóż do pieczywa. Noże są bardzo trwałełatwe w czyszczeniu.