Puller pomoc treningowa MICRO 12,5x1,5 cm zestaw 2 szt.
33 zł 31 zł

Pomoc treningowa jest odporna na zapachy i zabrudzenia. Wykonana jest z miękkiego materiału, który jest delikatny dla zębów i dziąseł psa. Idealna do przeciągania, aportowania i treningu skoków. Puller MICRO 12,5×1,5cm unosi się na wodzie.

Puller pomoc treningowa MAXI 30x7 cm 1 szt.
79 zł 78 zł

Pomoc treningowa jest odporna na zapachy i zabrudzenia. Wykonana jest z miękkiego materiału, który jest delikatny dla zębów i dziąseł psa. Idealna do przeciągania, aportowania i treningu skoków. Puller MAXI 30×7 cm 1 szt. unosi się na wodzie.

Puller torba na pomoc treningową BAG 31 cm
34 zł

Torba na pomoc treningową wykonana jest z nylonu i ma nieprzemakalną warstwę. Jest ściągana sznurkiem, aby nosić ją na plecach. Torba Puller jest odpowiednia dla każdego właściciela psa.

Puller pomoc treningowa MIDI 20x3 cm zestaw 2 szt.
65 zł 61 zł

Pomoc treningowa jest odporna na zapachy i zabrudzenia. Wykonana z miękkiego materiału, który jest delikatny dla zębów i dziąseł psa. Idealna do przeciągania, pobierania i treningu skoków. Puller MIDI 20×3 cm zestaw 2 szt. unosi się na wodzie.

Puller pomoc treningowa STANDARD 28x4 cm zestaw 2 szt.
77 zł

Pomoc treningowa jest odporna na zapachy i zabrudzenia. Wykonana jest z miękkiego materiału, który jest delikatny dla zębów i dziąseł psa. Idealna do przeciągania, aportowania i treningu skoków. Puller STANDARD 28×4 cm zestaw 2 szt. unosi się na wodzie.