QUICK Sport piłka Bohemians Mini Classic
51 zł 45 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 0 wykonana jest z materiału L110. Jest szyta ręcznie z 3 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Bohemians Mini Classic będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Jacy rozmiar 1
39 zł

Ręcznie szyta piłka została wykonana z 3 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Jest przeznaczona głównie dla dzieci. Piłka QUICK Sport Jacy rozmiar 1 nadaje się do gry na trawie.

QUICK Sport piłka Zbrojovka Mini Classic
51 zł 45 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 0 wykonana jest z materiału L110. Jest szyta ręcznie z 3 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Zbrojovka Mini Classic będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Hakan rozmiar 3
66 zł

Ręcznie szyta piłka została wykonana z 4 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Jest przeznaczony głównie dla uczniów. Piłka QUICK Sport Hakan rozmiar 3 nadaje się do gry na trawie.

QUICK Sport piłka Bohemians 5 Classic
89 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Bohemians 5 Classic będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Bohemians 5 New
89 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Bohemians 5 New będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Chitsa rozmiar 4
77 zł

Ręcznie szyta piłka została wykonana z 4 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Jest przeznaczona głównie dla uczniów. Piłka QUICK Sport Chitsa rozmiar 4 nadaje się do gry na trawie.

QUICK Sport piłka Lemo 5
72 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Lemo 5 będzie idealnym prezentem dla każdego piłkarza.

QUICK Sport piłka Retro 5
240 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Retro 5 będzie idealnym prezentem dla każdego piłkarza.

QUICK Sport piłka Swift niskie odbicie
99 zł

Ręcznie szyta piłka została wykonana z 4 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Może być używana do halowej piłki nożnej. Piłka Swift QUICK Sport nadaje się do zabawy na zewnątrz i wewnątrz.

QUICK Sport piłka Takoda
85 zł

Piłka została wykonana z 4 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Można ją wykorzystać do gry w lidze uczniów. Piłka Takoda QUICK Sport nadaje się do zabawy na zewnątrz i wewnątrz.

QUICK Sport piłka Wahkan
230 zł

Piłka została wykonana z 6 warstw, co zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Może być używana do zawodów międzynarodowych. Piłka Wahkan QUICK Sport nadaje się do zabawy na zewnątrz i wewnątrz.

QUICK Sport piłka Zbrojovka 5 Classic
89 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Zbrojovka 5 Classic będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Zbrojovka 5 New
89 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 5 wykonana jest z materiału Leather Kid. Jest szyta ręcznie z 4 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Zbrojovka 5 New będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Zbrojovka Mini New
45 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 0 wykonana jest z materiału L110. Jest szyta ręcznie z 3 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Zbrojovka Mini New będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.

QUICK Sport piłka Bohemians Mini New
45 zł

Klubowa, footballowa piłka w rozmiarze 0 wykonana jest z materiału L110. Jest szyta ręcznie z 3 warstw. Może być stosowana zwłaszcza podczas zabawy na świeżym powietrzu, na powierzchni trawiastej. QUICK Sport Bohemians Mini New będzie idealnym prezentem dla fanów tego klubu piłkarskiego.