Raid Przeciw komarom, z wkładem 30+45 nocy
37 zł

Raid – Przeciw komarom, z wkładem 30+45 nocy marki Scjohnson doskonale sprawdzi się w okresie występowania komarów. W pakiecie znajduje się urządzenie z wkładem na 30 dni, oraz dodatkowy wymienny wkład na 45 dni. 1 noc liczona jest jako 8 godzin, czyli wkład wytrzymuje do około 600 godzin.

Raid Spray - Przeciw owadom latającym, 2 szt.
28 zł

Raid Spray – Przeciw owadom latającym, 2 szt. marki Scjohnson zawiera 2 spraye po 400 ml, które świetnie poradzą sobie z komarami, muchami, osami, ćmami itp. Opryskany obszar jest chroniony przed insektami do 2 tygodni. Spray posiada wysoką skuteczność i działa zaraz po aplikacji.

Raid Przeciw komarom - suchy wkład, 10 + 30 szt.
31 zł

Raid – Przeciw komarom – suchy wkład, 10 + 30 szt. marki Scjohnson idealnie sprawdzi się w letnich miesiącach, gdy śpi się przy otwartym oknie. Pakiet zawiera elektryczne urządzenie do gniazdka z suchym wkładem oraz wkład zapasowy. Urządzenie działa natychmiast, a efekt utrzymuje się do 12 godzin.

Raid Spray przeciw owadom latającym, 2x 400 ml
27 zł

Raid – Spray przeciw owadom latającym, 2× 400 ml marki Scjohnson jest polecany do bezpośredniego wyniszczenia owadów, jak i do działań prewencyjnych. Opryskany obszar jest chroniony przed insektami do 24 godzin.

Raid spray - Przeciw owadom pełzającym, 2x 400 ml
28 zł

Raid przeciw owadom pełzającym, 2× 400 ml marki Scjohnson skutecznie działa na karaluchy, mrówki, pająki, pluskwy i inne owady. Opryskany obszar jest chroniony przed insektami do 4 tygodni. Spray jest wysoce skuteczny i działa natychmiast po aplikacji.

Raid Spray przeciw pełzającym owadom, 2x 400 ml
27 zł

Raid – Spray przeciw pełzającym owadom, 2× 400 ml marki Scjohnson pozwoli ochronić opryskane obszary przez 4 tygodnie. Spray jest polecany do bezpośredniego wyniszczenia owadów, jak i działań prewencyjnych. Skutecznie działa na karaluchy, mrówki, pająki, pluskwy i inne owady pełzające.