René herbata Forest Fruit Nespresso 10 kapsułek
82 zł 8,20 Zł/szt

Doskonała owocowa herbata całkowicie ugasi twoje pragnienie i zaspokoi potrzebę unikalnego smaku. Herbata Forest Fruit marki René jest świetna nie tylko jako gorący napój, ale również jako schłodzony z kostkami lodu.

René kapsułki Espresso Colombia do ekspresów do kawy Nespresso, 10 szt.
14 zł

Doskonała włoska kawa jest przeznaczona nie tylko dla prawdziwych koneserów kawy. Dzięki 100-procentowej Arabice z Kolumbii, która wyróżnia się specyficzną kwasowością, pełnym aromatem i słodkimi tonami, pozostawia swój smak na Twoim podniebieniu przez długi czas.

René herbata cytrynowa Earl Grey Nespresso 10 kapsułek
82 zł 8,20 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klasyczna herbata to właśnie czarna Earl Grey ** z autentycznym aromatem olejku bergamotowego i płatków polnych chabrów. To wyjątkowa przyjemność od **marki René z każdego kubka tej pysznej herbaty.

René kapsułki Lungo Forte do ekspresu do kawy Dolce Gusto 16 szt.
20 zł

Wyśmienita kawa o niepowtarzalnym smaku, która przyjemnie Cię pobudzi. Kapsułki nadają się do tak zwanego długiego espresso, gdzie więcej wody przepuszcza się przez kawę, co daje „więcej” kawy pełnej smaku. Poszczególne kapsułki są hermetycznie zamknięte.

René kapsułki Sublimo do ekspresów do kawy Nespresso, 10 szt.
14 zł

Znakomita włoska kawa o mocnym smaku i bogatym aromacie, który przypisuje się wyrafinowanemu połączeniu arabiki i znacznej części robusty, pochodzącej z Gwatemali. Kapsułki są przeznaczone do ekspresów Nespresso. Poszczególne kapsułki są hermetycznie zamknięte, aby zapewnić nie tylko doskonały smak, ale także aromat kawy.