Richter Czech kasetka TS0209 - imitacja książki Paris
55 zł 48 zł

Richter TS0209 to lekka i przenośna kasetka w formie eleganckiej książki, która umożliwia zabezpieczenie banknotów, monet, dokumentów i biżuterii. Idealna dla mniejszych firm, biur oraz do użytku domowego.

Richter Czech wizjer cyfrowy z kamerą
290 zł 250 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wizjer cyfrowy z kamerą Richter do monitorowania obrazu za drzwiami. Wyposażony jest w jasny wyświetlacz LCD o przekątnej 2,6" i szerokim kącie widzenia wynoszącym 100 °, który można aktywować przyciskiem. Wyposażony jest w mechanizm automatycznie wyłączający ekran po 10 sekundach.

Richter Czech skrzynka pocztowa BK.203.AM
201 zł 173 zł

Stalowa skrzynka pocztowa z okienkiem wykonanym z matowego pleksi, co pozwala na częściowy wgląd do jej wnętrza. Posiada ona również rurkę na gazety i reklamy.

Richter Czech skrzynka na listy BK24D.N
169 zł 157 zł

Skrzynka na listy Richter BK24D.N to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia ładny wygląd oraz trwałość na długie lata użytkowania.

Richter Czech inteligentny zamek meblowy RSM.CAB.25.CRN
113 zł 103 zł

Inteligentny zamek ze zintegrowaną klawiaturą na kod PIN. Wstępnie ustawiony Master code może być zmieniany według własnego uznania w zakresie od 1 do 10 cyfr. Sygnalizacja świetlna oraz dźwiękowa. Zasilany 3 bateriami AAA o żywotności do 1 roku. Przeznaczony do szuflad i większych szafek. W zestawie razem z bateriami znajdziesz także materiały potrzebne do montażu.

Richter Czech skrzynka na listy BK 57
141 zł

Klasyczna skrzynka na listy BK 57 marki Richter dedykowana jest do użytku w pomieszczeniach zamkniętych takich jak bloki mieszkalne. Duże wymiary – 36 × 31 × 9 cm nie powinny ograniczać rozmiarów przechowywanej korespondencji.

Richter Czech sejf RS.30.K
352 zł 303 zł

Stalowy sejf marki Richter Czech RS.30.K z blokadą mechaniczną, umożliwia przechowywanie cennych przedmiotów, gotówki lub wartościowych dokumentów. Możliwość przymocowania zarówno do ściany, jak i do podłogi.

Richter Czech skrzynka na listy BK703GN
233 zł 201 zł

Skrzynka na listy Richter BK703GN to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Richter Czech skrzynka na listy BK31D
112 zł 108 zł

Skrzynka na listy BK31D marki Richter doskonale sprawdzi się w zamkniętych pomieszczeniach, np. w blokach mieszkalnych. Spore rozmiary otworu na listy – 32 × 2,5 cm nie przeszkodzą w otrzymaniu jakiejkolwiek korepondencji.

Richter Czech skrzynka na listy BK 57.Z
164 zł 141 zł

Skrzynka na listy BK57.Z marki Richter może być wykorzystana zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz budynków. Duże rozmiary otworu na listy – 32 × 3 cm pozwalają na otrzymywanie nie tylko korespondencji listowej, ale również czasopism.

Richter Czech skrzynka na listy BK.210.PS
161 zł 139 zł

Skrzynka na listy BK.210.PS Richter wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Przeznaczona do montażu przed drzwiami każdego domu. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość na długie lata.

Richter Czech skrzynka na listy BK301.CC
154 zł

Skrzynka na listy BK301.CC Richter wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Przeznaczona do montażu przed drzwiami każdego domu. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość na długie lata.

Richter Czech łańcuch antywłamaniowy 10 mm z kłódką
133 zł 115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw antykradzieżowy, składający się z łańcucha o długości 1 m i kłódki HERMES, dedykowany jest do ochrony bram wjazdowych, furtek, motocykli, rowerów i obiektów ruchomych. Zestaw gwarantuje ochronę średniego stopnia oraz wysoką trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Richter Czech kasetka TS0309 - imitacja książki ROMA
71 zł 61 zł

Richter TS0309 to lekka i przenośna kasetka w formie eleganckiej książki, która umożliwia zabezpieczenie banknotów, monet, dokumentów i biżuterii. Idealna dla mniejszych firm, biur oraz do użytku domowego.

Richter Czech numer domu "7" 3D czarny
58 zł 50 zł

Numer domu „7“ wykonany w trójwymiarze przeznaczony do oznakowania domu, budynku lub pokoju. Numer jest odporny na warunki atmosferyczne i wykonany z aluminium.

Richter Czech skrzynka na listy BK301.ZP
166 zł 143 zł

Skrzynka na listy Richter BK301.ZP to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Aluminium z ornamentowymi zdobieniami dodaje efektywnego wyglądu i zapewnia trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Richter Czech kłódka HERMES
53 zł

Kłódka jarzmowa HERMES to certyfikowane zabezpieczenie, które zapewnia średni poziom ochrony. Jarzmo o średnicy 11 mm oraz dodatkowy płaszcz z tworzywa czynią ją niezwykle trudną do sforsowania. Idealna do zabezpieczenia altanek działkowych, furtek oraz bram garażowych

Richter Czech skrzynka na listy BK28.SG
175 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrzynka na listy Richter BK28.SG to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal ocynkowana, lakierowana proszkowo, zapewnia ładny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Richter Czech kasetka TS.0130.C, czarna
43 zł

Podręczna kasetka Richter TS0110B do bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Metalowa obudowa oraz zamek cylindryczny pozwolą na zabezpieczenie pieniędzy lub kosztowności w podstawowym stopniu. Doskonale sprawdzi się w biurze, domu lub hotelu.

Richter Czech numer domu "1" 3D czarny
58 zł 50 zł

Numer domu „1“ wykonany w trójwymiarze przeznaczony do oznakowania domu, budynku lub pokoju. Numer jest odporny na warunki atmosferyczne i wykonany z aluminium.

Richter Czech samozamykacz RZ202.H
111 zł 101 zł

Samozamykacz marki Richter doskonale pasuje do większości drzwi. Możliwość regulacji prędkości zamykania zapobiegnie możliwym uszkodzeniom drzwi z powodu zbyt szybkiego domknięcia. Blokada samozamykacza umożliwia pozostawienie drzwi otwartych.

Richter Czech skrzynka na listy BK931 GN
288 zł

Skrzynka na listy Richter BK931 GN to niezbędny dodatek do montażu przed drzwiami każdego domu. Stal nierdzewna zapewnia nowoczesny wygląd i trwałość na długie lata oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Richter Czech łańcuch antywłamaniowy 10 mm/1 m
66 zł

Łańcuch przeciwkradzieżowy o długości 1 metra pozwoli zabezpieczyć rower, motocykl lub bramę wjazdową przez owinięcie i spięcie kłódką. Utwardzona stal hartowana chroni przed próbami przecięcia lub przepiłowania łańcucha.

Richter Czech kłódka FORTIS
36 zł

Kłódka FORTIS przeznaczona jest do ochrony bram wjazdowych, garaży, furtek, altanek itp. Okrągły kształt i zastosowane meteriały czynią ją trwałą i trudną do sforsowania.

Richter Czech zestaw klamek do drzwi C.DINO.PZ.N.
155 zł 134 zł

C.DINO.PZ.N. to zestaw klamek do drzwi pokojowych znanej marki Richter. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Dzięki nowoczesnemu designowi, zestaw wyróżnia się spośród konkurencyjnych produktów i idealnie nadaje się do każdej łazienki.

Richter Czech Depozyt KB.G3
137 zł

Bezpieczny depozyt wykonany ze stali 3 mm z dużym schowkiem na klucze. Mechaniczny zamek posiada aż 10 000 kombinacji. Praktyczne narzędzie, dzięki któremu masz pod ręką klucze do garażu lub warsztatu. W zestawie z akcesoriami do montażu na ścianie.

Richter Czech Depozyt KB.G7
110 zł 97 zł

Bezpieczny depozyt wykonany z materiału stalowo-plastikowego o grubości 3 mm z dużym schowkiem na klucze. Mechaniczny zamek posiada aż 10 000 kombinacji. Praktyczne narzędzie, dzięki któremu masz pod ręką klucze do garażu lub warsztatu. Proste mocowanie do ogrodzenia.

Richter Czech EURO Xstar 30x35
115 zł

Wkładka zabezpieczająca do zamków Richter Euro Xstar o wymiarach 30 × 45 mm, pozwala w bezpieczny sposób ochronić zamek w drzwiach. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewni jego długą żywotność. Wkładka zawiera także certyfikat w klasie bezpieczeństwa RC4.

Richter Czech EURO Xstar 30x40
141 zł 121 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wkładka zabezpieczająca do zamków Richter EURO Xstar o wymiarach 30 × 40 mm, pozwala w bezpieczny sposób ochronić zamek w drzwiach. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewni jego długą żywotność. Wkładka zawiera także certyfikat w klasie bezpieczeństwa RC4.

Richter Czech EURO Xstar 40x45
161 zł 139 zł

Wkładka zabezpieczająca do zamków Richter EURO Xstar o wymiarach 40 × 45 mm, pozwala w bezpieczny sposób ochronić zamek w drzwiach. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewni jego długą żywotność. Wkładka zawiera także certyfikat w klasie bezpieczeństwa RC4.

Richter Czech EURO Xstar 40x50
168 zł 145 zł

Wkładka zabezpieczająca do zamków Richter EURO Xstar o wymiarach 40 × 50 mm, pozwala w bezpieczny sposób ochronić zamek w drzwiach. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewni jego długą żywotność. Wkładka zawiera także certyfikat w klasie bezpieczeństwa RC4.

Richter Czech EXR.45/50.BSZ.NI
169 zł

Bezpieczna, 10-biegunowa wkładka ze stalowym prętem przeciw złamaniu i linkom transmisyjnym BZS. Richter Czech EXR.45 / 50.BSZ.NI można również odblokować dzięki kluczowi włożonemu z drugiej strony. Opakowanie zawiera 6 sztuk rozszerzonych dwustronnych kluczy. Wymiary wkładki 45/50.

Richter Czech inteligentny zamek meblowy RSM.CAB.22.BIL
225 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Inteligentny zamek z automatycznym mechanizmem silnikowym i pamięcią aż na 20 odcisków palców. Wskaźniki świetlne podczas ustawiania i uzyskiwania dostępu. Zasilany 3 bateriami AAA o żywotności do 1 roku, które są częścią zestawu. Przeznaczony do szuflad i większych szafek. W zestawie razem z bateriami znajdziesz także materiały potrzebne do montażu.

Richter Czech inteligentny zamek meblowy RSM.CAB.22.CRN
261 zł 225 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Inteligentny zamek z automatycznym mechanizmem silnikowym i pamięcią aż na 20 odcisków palców. Wskaźniki świetlne podczas ustawiania i uzyskiwania dostępu. Zasilany 3 bateriami AAA o żywotności do 1 roku. Przeznaczony do szuflad i większych szafek. W zestawie razem z bateriami znajdziesz także materiały potrzebne do montażu.

Richter Czech inteligentny zamek meblowy RSM.CAB.30.STR
193 zł

Inteligentny zamek z automatycznym mechanizmem silnikowym i pamięcią aż na 20 odcisków palców. Minimalistyczna forma o wbudowanym designie. Wskaźniki świetlne podczas ustawiania i uzyskiwania dostępu. Zasilany 3 bateriami AAA o żywotności do 1 roku. Przeznaczony do szuflad i większych szafek. W zestawie razem z bateriami znajdziesz także materiały potrzebne do montażu.

Richter Czech kasetka LC.2006
62 zł

Niezawodna kasetka ze stali jest wyposażona w zabezpieczenie przed przypadkowym zamknięciem na przednim panelu. Wewnątrz znajduje się organizer na banknoty lub monety. Dzięki LC.2006 będziesz dokładnie wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja gotówka – w bezpiecznej, zamykanej formie. Zestaw zawiera tacki na monety, filc oraz 2 pary kluczy.

Richter Czech kasetka LC.2008
88 zł 79 zł

Niezawodna kasetka ze stali jest wyposażona w zabezpieczenie przed przypadkowym zamknięciem na przednim panelu. Wewnątrz znajduje się organizer na banknoty lub monety. Dzięki LC.2008 będziesz dokładnie wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja gotówka – w bezpiecznej, zamykanej formie. Zestaw zawiera tacki na monety, filc oraz 2 pary kluczy.

Richter Czech klamka do drzwi RK.C4.VERONA.PZ.CE
150 zł 129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klamka z okrągłą rozetą Richter Czech RK.C4.VERONA.PZ.CE ma wysoką wytrzymałość i odporność na zużycie. Konstrukcja stalowa rozety w systemie FIX IN.

Richter Czech klamka okienna z zamkiem RHW.009.L.SU.F9016
43 zł

Aluminiowa, zamykana klamka okienna z rdzeniem cynkowym. Blokuje się poprzez wsunięcie wkładki do uchwytu. Richter RHW.009.L.SU.F9016 może być zamykana na indywidualne klucze lub na tzw. zamek wspólny. Blokada klamki pod kątem 45°. Można ją zablokować, nawet gdy pozycja wentylacji jest pionowa.

Richter Czech klamka z zamkiem RK.C2.PALERMO.WC.NIMAT
177 zł 157 zł

Klamka z zamkiem RK.C2.PALERMO.WC.NIMAT marki Richter Czech na kwadratowych rozetach ze sprężyną powrotną. Użyty do produkcji materiał wykazuje wysoką wytrzymałość i odporność na zużycie. Wykończenie powierzchni z matowego, polerowanego niklu. Konstrukcja stalowa w systemie FIX IN – przykręć śrubę i przekręć przed drzwi.

Richter Czech Klamka z zamkiem RK.C2.ROMA.BB.NIMAT
150 zł 129 zł

Zestaw klamki i zamka do drzwi ze sprężyną powrotną. Zastosowany materiał cechuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na zużycie. Precyzja wykonania zapewnia najwyższą jakość.

Richter Czech kłódka kodowana RV.25003.CRN
39 zł 34 zł

Kłódka kodowana Richter Czech RV.25003.CRN ze stopu cynku pozwala na personalizację i stworzenie własnej kombinacji, którą można zmienić w dowolnym momencie.

Richter Czech kłódka kodowana RV.25003.CRV
39 zł 34 zł

Kłódka kodowana Richter Czech RV.25003.CRV ze stopu cynku pozwala na personalizację i stworzenie własnej kombinacji, którą można zmienić w dowolnym momencie.

Richter Czech kłódka kodowana RV.25003.MOC
39 zł 34 zł

Kłódka kodowana Richter Czech RV.25003.MOC ze stopu cynku pozwala na personalizację i stworzenie własnej kombinacji, którą można zmienić w dowolnym momencie.

Richter Czech to jeden z największych producentów akcesoriów drzwiowych, m.in. zamków, kłódek, czy też skrzynek pocztowych.

Celem firmy jest dostarczenie takiego asortymentu produktów, by zadowolił każdego klienta. Ich hasłem jest: „ Jakość, w korzystniejszej cenie!”

Richter Czech to jeden z największych producentów akcesoriów drzwiowych, m.in. zamków, kłódek, czy też skrzynek pocztowych.

Celem firmy jest dostarczenie takiego asortymentu produktów, by zadowolił każdego klienta. Ich hasłem jest: „ Jakość, w korzystniejszej cenie!”