56 produktów
-20%
Rimmel Pomadka Moisture Ren Nowy 4 g (cień 210 Fancy)

Rimmel Pomadka Moisture Ren Nowy 4 g

25 zł
20 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rimmel Moisture Renew Pomadka otula usta w niezwykle żywych kolorach. Lekka kremowa konsystencja jest łatwa do zastosowania, doskonale przylega i pokrowce. Jest wzbogacony w witaminy A, C i E. usta doskonale zmiękcza i nawilża. To chroni je przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Partner: Vivantis
Rimmel Bronze r Natura l ( Ultra -Fine Bronzing Powder) 14 g (Cień 002)

Rimmel Bronze r Natura l ( Ultra -Fine Bronzing Powder) 14 g

32 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzięki popularnemu bronzerowi Natura l Rimmel London z ulepszoną technologią i nowym wzorem przypominającym piasek, poczujesz się jak na plaży. Efekt prawdziwej opalenizny i blasku skóry pojawia się natychmiast. Bronze r z mocnym pigmentem utrzymuje się przez cały dzień i gwarantuje naturalny efekt.

Partner: Vivantis

Rimmel jako marka z niemal 200 letnią tradycją jest tak nowoczesna i awangardowa. Pamiętajmy jednak, że tradycja Rimmel to tradycja łamania zasad i tego, co przestarzałe. Założony w Londynie, Rimmel od lat nieprzerwanie trzyma rękę na pulsie tej najbardziej różnorodnej stolicy świata, czerpiąc inspiracje z niepowtarzalnego stylu wielkomiejskiej ulicy i nieustannie kreując unikalny rodzaj piękna, tak różniącego się od trendów z Mediolanu, Paryża czy Nowego Jorku.

Piękno rodem z Londynu jest błyskotliwe, awangardowe i niepokorne. Ono wyznacza trendy, zamiast je kopiować. Londyński look to odważne eksperymentowanie i nieskrępowane wyrażanie swojej osobowosci. Słowem – to dobra zabawa. Rimmel zachęca do niej wszystkie kobiety, oferując im szeroką gamę wysokiej jakości nowoczesnych produktów za przystępną cenę. Bo niby czemu miałabyś zadowolić się jednym wcieleniem, skoro jako kobieta możesz mieć tyle twarzy, ile zechcesz? Z Rimmel możesz zmienić swój styl i makijaż tak łatwo i szybko, jak przeskakujesz ze stacji na stację londyńskiego metra, jak przebiegasz ruchliwymi ulicami z Soho do Camden czy z Portobello do Notting Hill.