Rituals The Ritual Of Ayurveda ( Holistic Bath Foam) 500 ml
63 zł

Pianka do kąpieli The Ritual Of Ayurveda o zapachu indyjskiej róży i olejku migdałowego pozostawia skórę odżywioną i jedwabiście miękką. Zanurz się w luksusie dzięki bogatej kremowej pianie wzbogaconej naturalnymi ekstraktami.

Rituals The Ritual Of Ayurveda ( Nourish ing Shampoo) 250 ml
46 zł

Odżywczy szampon do wszystkich rodzajów włosów The Ritual Of Ayurveda o zapachu indyjskiej róży i olejku migdałowego intensywnie nawilża włosy, nie obciążając ich. Jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, w tym włosów farbowanych. Skutecznie myje włosy i nadaje się do codziennego użytku.

Rituals The Ritual Of Sakura (24h Anti-Perspirant Spray) 150 ml
39 zł

Antyperspirant w sprayu The Ritual Of Sakura zapewnia 24-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnymi zapachami. Jednocześnie łagodzi i zmiękcza skórę, jest bardzo miękka i dlatego nadaje się do skóry wrażliwej. Pokochasz jego delikatny, słodki zapach kwiatu wiśni i mleka ryżowego!.

Rituals The Ritual Of Sakura (Heavenly Bath Foam) 500 ml
65 zł

The Ritual Of Sakura Bath Foam o delikatnym, słodkim zapachu kwiatu wiśni i mleka ryżowego. Pozostawia skórę odżywioną i jedwabiście miękką. Zanurz się w luksusie dzięki bogatej kremowej pianie wzbogaconej naturalnymi ekstraktami.

Rituals The Ritual Of Sakura ( Nourish ing Shampoo) 250 ml
46 zł

Szampon The Ritual Of Sakura intensywnie nawilża włosy, nie obciążając ich. Jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, w tym włosów farbowanych. Skutecznie myje włosy i nadaje się do codziennego użytku. Nie zawiera siarczanów, SLS, SLES, parabenów ani silikonów.

Rituals The Ritual Of Samurai (Shave Foam) 200 ml
43 zł

The Ritual Of Samurai pianka do golenia z łuską bazylii i żeń-szenia zapewni łatwe i szybkie golenie. Ta pianka do golenia jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, w tym dla osób wrażliwych.