Ronnefeldt herbata TEA COUTURE Black Assam, 100 g
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czarna, sypana TEA COUTURE Black Assam marki Ronnefeldt to 100 g wysokiej jakości, smacznej herbaty. Dostarczana jest w efektownej puszce, dzięki czemu zachowuje swój wyjątkowy aromat.

Ronnefeldt herbata TEA COUTURE Earl Grey, 100 g
56 zł 55 zł

Czarna herbata TEA COUTURE Earl Grey marki Ronnefeldt to wysokiej jakości, smaczna, herbata o aromacie bergamoty. 100 gram herbaty zapakowane jest w wyjątkowej puszce, dzięki czemu zachowuje kwiatowy aromat.

Ronnefeldt Herbata Tea Caddy Assam Bari 20 szt.
60 zł 3,00 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata Tea Caddy Assam Bari 20 szt. Ronnefeldt to czarna herbata, która doda Ci energii i pozwoli rozpłynąć się w przyjemnej chwili relaksu. Ciekawy aromat oraz smak to uczta dla zmysłów. Herbata Ronnefeld wprawi Cię w dobry nastrój.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Earl Grey 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Herbata LeafCup Earl Grey 15 szt. Ronnefeldt to czarna herbata z aromatem bergamotki w woreczkach na herbatę, wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Rozsmakuj się w prawdziwej przyjemności.

Ronnefeldt Herbata Earl Grey Tea-Caddy
60 zł 3,00 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata Earl Grey Tea-Caddy Ronnefeldt to czarna herbata o smaku bergamotki. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Produkt charakteryzuje intensywny smak oraz aromat. Z napojem marki Ronnefeldt picie herbaty stanie się prawdziwym rytuałem.

Ronnefeldt Herbata English Breakfast Tea-Caddy
60 zł 3,00 Zł/szt

Herbata English Breakfast Tea-Caddy to 20 torebek aromatycznej, czarnej herbaty idealnej na dobre rozpoczęcie dnia. Dzięki specjalnym, dużym torebkom uzyskuje pełny smak i aromat.

Ronnefeldt Herbata Green Dragon Tea Caddy 15 szt.
60 zł 3,00 Zł/szt

Herbata Tea Caddy Green Dragon15 szt. Ronnefeldt to zielona herbata z subtelną cierpkością w specjalnej, dużej torebce. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Poddaj się odprężającym właściwościom zielonej herbaty.

Ronnefeldt Herbata Greenleaf Tea-Caddy
62 zł 3,10 Zł/szt

Herbata Greenleaf Tea-Caddy Ronnefeldt to ziołowy napar, który rozleje się ciepłem po twoim ciele. To chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Zielona herbata ma właściwości odprężające, dlatego warto sięgnąć po nią w nerwowych sytuacjach. Rozkoszuj się aromatycznymi doznaniami oferowanymi przez markę Ronnefeldt.

Ronnefeldt Herbata Joy of Tea English Breakfast, 15 szt.
39 zł 2,60 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata Joy of Tea English Breakfast, 15 szt. marki Ronnefeldt pochodzi z centrum Sri Lanki. Charakteryzuje się lekkim owocowym smakiem z gorzką nutą, typową dla cejlońskich herbat. Każda z torebek została zapakowana oddzielnie, aby zachować maksymalny aromat herbaty.

Ronnefeldt Herbata Joy of Tea Fruit Power, 15 szt.
39 zł 2,60 Zł/szt

Herbata Joy of Tea Fruit Power, 15 szt. marki Ronnefeldt posiada mocno owocowy smak z nutą truskawki i maliny. Idealnie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno. Wszystkie torebki zostały zapakowane oddzielnie, aby zachować maksymalny smak i aromat herbaty.

Ronnefeldt Herbata Joy of Tea Ginger & Lemon, 15 szt.
39 zł 2,60 Zł/szt

Herbata Joy of Tea Ginger & Lemon, 15 szt. marki Ronnefeldt jest polecana na przeziębienie i grypę, gdyż ma świetne właściwości rozgrzewające. Pikantny imbir idealnie współgra z cytryną i trawą cytrynową. Oryginalny smak herbaty uzyskuje się poprzez dodanie odrobiny miodu.

Ronnefeldt Herbata Joy of Tea Mint & Fresh, 15 szt.
39 zł 2,60 Zł/szt

Herbata Joy of Tea Mint & Fresh, 15 szt. marki Ronnefeldt to ziołowa herbata z mięty i trawy cytrynowej, która sprawdzi się w upalne dni. Mięta także świetnie złagodzi problemy trawienne i żołądkowe. Każda z torebek posiada wygodny uchwyt dla lepszego parzenia i wyjmowania.

Ronnefeldt Herbata Joy of Tea Morgentau, 15 szt.
39 zł 2,60 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata Joy of Tea Morgentau, 15 szt. marki Ronnefeldt jest mieszanką japońskiej zielonej herbaty Sencha, znanej z lekko słodkiego smaku, oraz delikatnego aromatu cytrusów. Ważne jest prawidłowe zaparzanie: herbatę zalać przegotowaną wodą o temperaturze 80 °C i parzyć przez 2–3 minut.

Ronnefeldt Herbata Joy of Tea Rooibos Cream Orange, 15 szt.
39 zł 2,60 Zł/szt

Herbata Joy of Tea Rooibos Cream Orange, 15 szt. marki Ronnefeldt pochodzi z Afryki i jest znana z dużej zawartości przeciwutleniaczy i składników mineralnych. Posiada lekko orzechowy smak, który uzupełnia śmietankowy aromat, skórka pomarańczowa i wanilia. Herbatę zalewamy przegotowaną wodą 100 °C i parzymy 5–8 minut.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Darjeeling Summer Gold 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Herbata LeafCup Darjeeling Summer Gold 15 szt. Ronnefeldt to herbata o kwiatowym zapachu w woreczkach wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Rozsmakuj się w prawdziwej przyjemności.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Green Dragon15 szt.
35 zł 2,33 Zł/szt

Herbata LeafCup Green Dragon15 szt. Ronnefeldt to zielona herbata z subtelną cierpkością w woreczkach wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Poddaj się odprężającym właściwościom zielonej herbaty.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Jasmine Gold 15 szt.
37 zł 2,47 Zł/szt

Herbata LeafCup Jasmine Gold 15 szt. Ronnefeldt to zielona herbata z aromatem jaśminu w woreczkach wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Zatrzymaj się w codziennym pędzie i sięgnij po łyk przyjemności.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Lemon Fresh BIO 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Herbata LeafCup Lemon Fresh BIO 15 szt. Ronnefeldt to owocowa herbata z cytryną w woreczkach na herbatę, wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Zanurz się w pysznym smaku tego napoju.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Masala Chai 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Herbata LeafCup Masala Chai 15 szt. Ronnefeldt to czarna herbata z dodatkiem rozgrzewających przypraw w woreczkach wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Zatrzymaj się w codziennym pędzie i sięgnij po łyk przyjemności.

Ronnefeldt Herbata Leaf Cup Refreshing Mint 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Herbata Refreshing Mint Leaf Cup 15 szt. Ronnefeldt to orzeźwiające połączenie chłodnej mięty i aromatycznej trawy cytrynowej. Rano doda sił na resztę dnia, wieczorem umili chwile odpoczynku. Herbata Ronnefeldt to filiżanka pozytywnej energii.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Sweet Berries 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Herbata LeafCup Sweet Berries 15 szt. Ronnefeldt pyszna owocowa kompozycja w woreczkach wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Poddaj się temu momentowi, niezależnie czy jesteś w pracy, w domu czy na przyjęciu.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Winter Harmony BIO 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata LeafCup Winter Harmony BIO 15 szt. Ronnefeldt to herbata rooibos o smaku świątecznego piernika z migdałami w woreczkach na herbatę, wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Odnajdź harmonię nie tylko w zimowe wieczory.

Ronnefeldt herbata liściasta TEA COUTURE Masala Chai 100 g
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata liściasta TEA COUTURE Masala Chai marki Ronnefeldt to wysokiej jakości, smaczna indyjska herbata aromatyzowana mieszanką przypraw charakterystycznych dla tamtego regionu. Dostarczana jest w puszce, dzięki czemu doskonale zachowuje swój aromat.

Ronnefeldt herbata liściasta TEA COUTURE Morgentau 100 g
55 zł

Herbata liściasta TEA COUTURE Morgentau marki Ronnefeldt to wysokiej jakości, przepyszna angielska herbata z kwiatami róży, chabrówsłoneczników. Dostarczana jest w puszce, dzięki czemu doskonale zachowuje swój kwiatowy aromat.

Ronnefeldt herbata TEA COUTURE Jasmine Tea, 100 g
55 zł

Sypana zielona herbata TEA COUTURE Jasmine Tea marki Ronnefeldt to wysokiej jakości chińska aromatyczna herbata z jaśminowymi kwiatami. 100 gram smacznej herbaty znajduje się w oryginalnej puszce, która zachowuje jej kwiatowy aromat.

Ronnefeldt Herbata Jasmine Tea - Tea-Caddy
60 zł 3,00 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata Tea Caddy Jasmine 20 szt. Ronnefeldt to zielona herbata o pięknym aromacie jaśminu. Jej niezwykły smak to prawdziwa uczta dla zmysłów. Herbata Ronnefeldt zadba o Twój dobry nastrój.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Cream Orange 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata LeafCup Cream Orange 15 szt. Ronnefeldt to herbata Roiboos o kremowym smaku wanilii z pomarańczą w woreczkach wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Zatrzymaj się w codziennym pędzie i sięgnij po łyk przyjemności.

Ronnefeldt Herbata LeafCup English Breakfast 15 szt.
32 zł 2,13 Zł/szt

Herbata LeafCup English Breakfast 15 szt. Ronnefeldt to czarna herbata w woreczkach wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Rozsmakuj się w prawdziwej przyjemności nie tylko podczas śniadania.

Ronnefeldt Herbata Morgentau - Tea-Caddy
65 zł 3,25 Zł/szt

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Herbata Tea Caddy Morgentau 20 szt. Ronnefeldt to zielona herbata Sencha o fascynującym aromacie mango i cytrusów. Jej niezwykły smak to prawdziwa uczta dla zmysłów. Herbata Ronnefeldt zadba o Twój dobry nastrój.

Ronnefeldt Herbata LeafCup Morgentau 100 g
32 zł 2,13 Zł/szt

Herbata LeafCup Morgentau 100 g Ronnefeldt to zielona herbata o owocowym aromacie w woreczkach na herbatę, wykonanych z naturalnych włókien. To także chwila relaksu zamknięta w filiżance ciepłego, pysznego napoju. Zanurz się w pysznym smaku tego napoju.

Ronnefeldt Herbata Joy of Tea Earl Grey, 15 szt.
39 zł 2,60 Zł/szt

Herbata Joy of Tea Earl Grey, 15 szt. marki Ronnefeldt to mieszanka liści czarnej herbaty aromatyzowanych olejkiem z bergamotki, który daje owocowy i lekko cytrusowy smak. Każda torebka została zapakowana oddzielnie, aby zachować jej maksymalny aromat. Herbatę należy zalać przegotowaną wodą o temperaturze 100 °C i parzyć 3–4 minuty.

Ronnefeldt Teavelope Copa Cabana BIO, 25 porcji
41 zł 1,64 Zł/szt

Torebki z herbatą Teavelope Copa Cabana ze smakiem owoców tropikalnych od marki Ronnefeldt zawierają 25 woreczków, każde zapakowane w celu zachowania maksymalnego aromatu i smaku. Liście herbaty mają wysoką jakość biologiczną i są zbierane ręcznie.