39 produktów
Safety 1st fotelik samochodowy Sweet Safe, Full Red
11x

Safety 1st fotelik samochodowy Sweet Safe

349 zł

Safety 1st Sweet Safe to fotelik samochodowy, który łączy w sobie zalety fotelika przenośnego i fotelika, który rośnie wraz z dzieckiem.Ten model można ustawić zarówno tyłem do kierunku jazdy (od urodzenia do 10 kg), jak i w kierunku jazdy 9 do 18 kg), aby zapewnić bezpieczeństwo dziecka w wieku około 4 lat.

Dostarcza MALL
Safety 1st fotelik samochodowy Ever fix Pixel Black
1x

Safety 1st fotelik samochodowy Ever fix Pixel

453 zł

Fotelik samochodowy z grupy grup 1 i 2/3, który rośnie wraz z dzieckiem, jest przeznaczony dla dzieci od 15. miesięcy do 12. lat (9–36 kg). W ciągu 4 lat fotelik marki Safety 1st jest używany z 5-punktowym systemem mocowania, od 4. roku życia z 3-punktowym pasem bezpieczeństwa w samochodzie. Montaż za pomocą systemu Isofix i Toptheter zapewnia bezpieczną podróż wraz z ochroną przed uderzeniami.

Dostarcza MALL
Safety 1st krzesełko do karmienia Looky Red Campus
4x

Safety 1st krzesełko do karmienia Looky

392 zł

”Rosnące” krzesło do karmienia oferuje blat, który można ustawić w 3 pozycjach. Oferuje 6 pozycji wysokości siedzenia i regulację blatu w zakresie 3 poziomów. Zostało wyposażone w 5-punktowy pas bezpieczeństwa, aby utrzymać dziecko na wysokim krześle. Safety 1st Looky ma hamulec na tylnych kołach.

Dostarcza MALL
Safety 1st Fotelik samochodowy Manga Fix Pixel Black

Safety 1st Fotelik samochodowy Manga Fix Pixel

194 zł

Praktyczny fotelik samochodowy od marki Safety 1st jest prosty i łatwy w montażu dzięki technologii isofix. Model ten posiada klamrę do właściwego prowadzenia pasa na poziomie ramion. Miękka wyściółka sprawia, że siedzisko jest bardzo wygodne.

Dostarcza MALL
Safety 1st Krzesełko do karmienia TIMBA, White
27x

Safety 1st Krzesełko do karmienia TIMBA

415 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Krzesełko do karmienia TIMBA marki Safety 1st jest solidne i praktyczne, a ponadto rośnie wraz z dzieckiem aż do około 10. roku życia. Wykonane z wysokiej jakości drewna, nowoczesne i lekkie.

Dostarcza MALL
Safety 1st barierka Easy Close Wood, Natural
6x

Safety 1st barierka Easy Close Wood, Natural

186 zł
183 zł

Safety 1st Easy Close Wood to drewniana barierka, którą można otwierać w dwóch kierunkach, natomiast podwójny mechanizm blokujący zwiększa bezpieczeństwo. Prosta instalacja bez wiercenia.

Dostarcza MALL
Safety 1st barierka Auto Close, White
11x

Safety 1st barierka Auto Close, White

163 zł

Safety 1st Auto Close to metalowa barierka z automatycznym zamykaniem, która może być otwierana w dwóch kierunkach, natomiast podwójny mechanizm blokujący zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki wskaźnikowi wizualnemu Secure Tech można mieć pewność, że brama jest prawidłowo zamknięta. Prosta instalacja bez wiercenia.

Dostarcza MALL
Safety 1st barierka Easy Close Extra Tall, White
17x

Safety 1st barierka Easy Close Extra Tall, White

159 zł

Safety 1st Easy Extra Extra Tall Metal to podwyższona metalowa bariera, którą można otwierać w obu kierunkach, natomiast podwójny mechanizm blokujący zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki wskaźnikowi wizualnemu Secure Tech można mieć pewność, że bramka jest prawidłowo zamknięta. Prosta instalacja bez konieczności wiercenia, wysokość barierki wynosi 91 cm.

Dostarcza MALL
Safety 1st  Double Step
9x

Safety 1st Double Step

57 zł
56 zł

Safety 1st Double Step w wersji antypoślizgowej dla zwiększenia bezpieczeństwa. Może być używany jako taborecik zapewniający łatwiejszy dostęp do trudno dostępnych miejsc. Jest lekki, dlatego doskonale sprawdzi się dla dzieci

Dostarcza MALL
Safety 1st Essential grooming kit
10x

Safety 1st Essential grooming kit

46 zł
44 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Safety 1st Essential Grooming Kit to praktyczny zestaw higieniczny w praktycznej torbie, który pomaga w podstawowej pielęgnacji dziecka. Zestaw zawiera nożyczki, 5× pilniki, szczypce, grzebień, szczotkę i szczoteczkę do zębów.

Dostarcza MALL
Safety 1st Go Dodo Goodnight red

Safety 1st Go Dodo

326 zł

Nadmuchiwane łóżeczko jest wyposażone w zintegrowany koc i poduszkę do wygodnego spania. Jest łatwe do złożenia i można je spakować do torby, która jest częścią zestawu. Model jest przeznaczony dla dzieci od 3 do 8 roku życia. Zestaw Safety 1st Go Dodo zawiera pompkę

Dostarcza MALL
Safety 1st łóżeczko turystyczne Calidoo Happy Day

Safety 1st łóżeczko turystyczne Calidoo

569 zł

Łóżeczko turystyczne Calidoo 2 w 1 może być stosowane oddzielnie w pokoju lub może być dołączone do łóżka rodziców. Dzięki 7 regulowanym pozycjom jest bardzo praktyczne i może być dostosowane do różnych potrzeb.

Dostarcza MALL