Sassy Zestaw pojemników do przechowywania żywności, 0m +
45,63 zł

Sassy & nbsp; zestaw pojemników to świetne rozwiązanie do przewożenia jedzenia, jeśli wybierasz się z dzieckiem na spacer lub w podróż. Składa się z 4 & nbsp; pojemniki z pokrywkami, które można układać jedna na drugiej.

Sassy Chinstrap - Giraffe, 0-2r
43,84 zł

Merry Chin – żyrafa & nbsp; możesz dać dziecku nie tylko jedzenie, ale nawet wtedy, gdy kończą mu się pierwsze zęby. & Nbsp; & nbsp;

Sassy Wesoła trąbka, 6m +
38,46 zł

Kolorowa trąbka to fascynująca & nbsp; narzędzie, które zachęca i motywuje dziecko do zabawy & nbsp; i rozwija zdolności motoryczne.

Sassy Wisząca zabawka "a ku-ku", 0m +
50,74 zł

Naucz swoje dziecko odkrywania tajemnic i zagraj w ulubioną grę w chowanego. Zabawka może być przymocowana do wózka, łóżeczka lub tam, gdzie jej potrzebujesz.

Sassy Xylophone, 6m +
50,19 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzieci uwielbiają swój ksylofon Sassy. Każdy przycisk ma inną strukturę i kolor, co & nbsp; rozwija zmysł wzroku, dotyku i słuchu. Kontrastowy i biało-czarny uchwyt świetnie leży w dłoni dziecka

Sassy Zestaw do pielęgnacji niemowląt Safari, 0m +
83,72 zł

Zestaw do pielęgnacji niemowląt zawiera wszystko, czego potrzebujesz w domu lub w podróży, aby wygodnie zadbać o higienę dziecka. Wartością dodaną są kolorowe i wesołe postacie, które odróżniają ten zestaw od innych.