Schauma Anti-Dandruff X3 (Intensive Shampoo) przeciwłupieżowy 400 ml
10 zł

Szampon przeciwłupieżowy anty-łupieżowy X3 przeznaczony jest dla mężczyzn – walczy z nadmiernym łupieżem i zapobiega nawrotom przez okres do 6 tygodni (przy regularnym stosowaniu). Łagodzi swędzenie i napięcie skóry głowy, oczyszcza korzenie i pielęgnuje włosy.

Schauma (Shampoo & Conditioner) Kids Girl (Shampoo & Conditioner) 250 ml
10 zł

Shampoo and Balm Kids Girl zawiera łagodny przepis – jest wolny od sztucznych barwników. Jest stworzony dla włosów i skóry dziecka. PH jest neutralne dla skóry, a podczas kąpieli nie będzie już żadnych łez ani siniaków. Chroni również skórę przed wysychaniem.

Schauma Szampon a żel pod prysznic Baby (Shampoo & Shower Gel) 250 ml
10 zł

Szampon a żel pod prysznicBaby jest specjalnie opracowane dla włosów i skóry dziecka. Jest w 100% perfumowany, neutralny pH i miękki w dotyku. Nie podrażniaj oczu, więc nie martw się o łzy. Pływanie staje się szampon i żel pod prysznic Baby po prostu rozrywki.

Schauma Szampon a żel pod prysznic Kids Boy (Shampoo & Shower Gel) 250 ml
10 zł

Szampon a żel pod prysznicKids Boy zawiera delikatną recepturę – jest wolny od sztucznych barwników. Jest stworzony dla włosów i skóry dziecka. PH jest neutralne dla skóry, a podczas kąpieli nie będzie już żadnych łez ani siniaków. Chroni również skórę przed wysychaniem.

Schauma Szampon do większej objętości Power Volume 48H (Shampoo) 400 ml
10 zł

Szampon Volume Volume 48H został stworzony dla specyficznych potrzeb włosów delikatnych i soczystych. Zapewnia błyszczący połysk włosów i widoczną objętość włosów do 48h *. Po użyciu włosy zostaną umyte, wyraźnie błyszczące i pełne objętości!

  • W połączeniu z Schauma Blow-Dry Spray dla objętości.