Schleich Stajnia z końmi i akcesoriami 42195
396 zł 385 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stajnia z końmi i akcesoriami 42195 marki Schleich to duży zestaw, który przybliży dzieciom życie i pracę na gospodarskie.

Schleich figurki - czarnowłosa Sarah i koń Mystery
63 zł

Sarah lubi jeździć po polach, brodząc przez strumienie wody i gwiżdżąc w lesie ze swoim koniem Mystery. To sprawia, że oboje czują się swobodnie. Sarah nie jest właścicielką klaczy Mystery, ale lubi ją przebierać. Kiedy dorośnie, chciałaby zostać trenerem koni.

Schleich figurki - rudowłosa Hannah i koń Cayenne
85 zł 63 zł

Hannah jest znakomitym jeźdźcem rodem z Dzikiego Zachodu. Po raz pierwszy spotkała pięcioletniego wałacha Cayenne, kiedy opuścił stajnię. Cayenne był bardzo nieśmiały. Hannah śpiewała mu cichym głosem i wkrótce potem zostali nierozłącznymi przyjaciółmi. Hannah chciałaby zostać weterynarzem, tak jak jej matka.

Schleich kalendarz adwentowy 2019 - zwierzęta
133 zł 103 zł

Kalendarz adwentowy ze znanymi postaciami i akcesoriami z serii Farm World, na które dzieci z niecierpliwością czekają. Za 24 okienkami znajduje się kompletna scenka z zabawy. Każdego dnia czeka na Ciebie nowa niespodzianka! Figurki Schleich są niezwykle szczegółowe, pięknie pomalowane i pozwalają dzieciom bawić się, jednocześnie ucząc się i poznając zwierzęta na farmie.

Schleich zestaw 72141 przyczepa i akcesoria treningowe z końmi
339 zł 255 zł

W tym zestawie znajdziesz ekskluzywne figurki Schleich, które sprawią, że uśmiech zagości na twarzach Twoich dzieci. Przyczepa stała się główną siedzibą przyjaciół z klubu. Kiedy tylko jest taka potrzeba, dziewczyny spotykają się w przyczepie kempingowej – zimą siedzą na niebieskiej kanapie z poduszkami, latem otwierają boczną ścianę przyczepy i tworzą piękny, duży taras. Jest to kompletny zestaw z figurką i akcesoriami, który można przechowywać w przyczepie kempingowej, umożliwiającą przenoszenie z miejsca na miejsce.

Schleich zestaw figurek Przyczepa kempingowa 42415
199 zł

Kolejna przygoda w Horse Club zostanie teraz wzbogacona o fantastyczne, tajne miejsce spotkań przyjaciółek. Na dzień przed dwunastymi urodzinami, Hannah i jej przyjaciele znaleźli starą przyczepę kempingową, decydując jednocześnie, że będzie to siedziba ich klubu. Przyjaciółki spotykają się teraz w tym tajnym miejscu, ilekroć trzeba rozwiązać nową zagadkę. Zimą, dziewczęta mogą wygodnie usiąść na niebieskiej kanapie z poduszkami, zaś latem otworzyć bok przyczepy cieszyć się słońcem na pięknym, dużym tarasie.

Schleich zestaw szkoła jazdy konnej 42389
299 zł 239 zł

Jest to niesamowicie wyrafinowana szkoła jazdy konnej, która może stać się idealnym uzupełnieniem stajni. Spotykają się tam wszyscy miłośnicy koni, gdzie trenują skoki przez przeszkody i dbają o swoje konie. Zestaw odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich Akrokantozaur 14584
52 zł

Akrokantozaur to figurka z serii dinozaury marki Schleich. Dinozaur wykonany został z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły. Poczuj się jak w Parku Jurajskim i skompletuj kolekcję dinozaurów.

Schleich boks stajenny z klaczą
65 zł

Zestaw zawiera przepiękną klacz rasy Lusitano, która lubi spędzać czas w swojej stajni i pić wodę z poidła. Jej stajnia posiada ruchome zadaszenie, otwierane drzwiokna. Wszystkie figurki i akcesoria są ręcznie malowane. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Schleich figurka źrebaka rasy holsztyńskiej 13860
22,83 zł 17 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia pięknego źrebaka gorącokrwistego rasy holsztyńskiej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Klacz rasy Pintabian 13838
30 zł 23 zł

Piękna, ręcznie malowana i szczegółowa figurka klaczy rasy Pintabian jest dedykowana dla miłośników tych wspaniałych zwierząt. Klacze Pintabian mają piękną maść w cętki, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Przyciągają również dwukolorową grzywą. Ponieważ mają w żyłach szlachetną arabską krew, są tak eleganckie i wdzięczne, jak ich krewni.

Schleich Wałach Rasy Tennessee Walker 13832
29 zł 23 zł

Wałach Rasy Tennessee Walker 13832 marki Schleich. Realistycznie odwzorowana figurka konia Tennessee Walker, która wierne odzwierciedla detale i umaszczenie zwierzęcia. Wymiary figurki: 12,9 × 4,4 × 10,8 cm.

Schleich zestaw myjni dla koni z akcesoriami 42104
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw myjni dla koni z akcesoriami od marki Schleich doskonale wpasuje się w kolekcję gospodarstwa domowego. Po ciężkim dniu należy każdego konia umyć i wyszczotkować by kolejnego dnia mógł godnie reprezentować hodowcę.

Schleich Prehistoryczne zwierzęta - Stegosaur
48 zł

Stegosaur prehistoryczne zwierzęta, to jedna z figurek należąca do kolekcji dinozaurów marki SCHLEICH. Postać została wykonana z ogromną precyzją i dokładnością. Każda z figurek tej serii jest oryginalna, ponieważ są one ręcznie malowane.

Schleich Barapazaur 14574
70 zł

Barapazaur to figurka z serii dinozaury marki Schleich. Dinozaur wykonany został z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły. Poczuj się jak w Parku Jurajskim i skompletuj kolekcję dinozaurów.

Schleich Dinozaur Herrerazaur 14576
56 zł

Dinozaur Herrerazaur 14576 marki Schleich to ręcznie malowana figurka prehistorycznego zwierzęcia. Herrerazaur żył w okresie triasu i był jednym z najstarszych mięsożernych dinozaurów. Nazwany został na cześć rolnika, który w 1959 roku jako pierwszy odkrył jego szczątki w Argentynie.

Schleich zestaw figurek Trening koni Appaloosa 42433
94 zł

Akcesoria treningowe mają nieskończone możliwości rozbudowy i można je połączyć z zestawami szkoły jazdy konnej i końmi. Lisa lubi ćwiczyć konie Appaloosa do nadchodzących zawodów, odkąd przyszła na szkolenie i zobaczyła klacz, która pięknie przeskoczyła przeszkody, choć była wyszkolona do jazdy klasycznej.

Schleich czaszka-pułapka z Welociraptorem
125 zł

Wielka czaszka-pułapka w zestawie z Welociraptorem, to ręcznie malowane figurki, które są bardzo szczegółowe. Czaszkę można otworzyć w dwóch pozycjach i służy ona jako pułapka na większą zdobycz. Po dotknięciu końcówki kufy, pułapka się zapadnie. Odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich ciągnik rolniczy
228 zł 209 zł

Ciągnik marki Schleich nie może zostać pominięty w żadnym gospodarstwie. Możnaładować snopki siana na przyczepę, trzy ściany na przyczepie są otwieralne i może być ona przechylana (do tyłu i na boki). Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich figurka Owiraptor 15001
24 zł

Figurka Owiraptora, który nazywany jest także „złodziejem jaj“. Ten upierzony dinozaur miał około 2 m długości i ważył około 40 kg. Żył około 75–70 milionów lat temu. Owiraptor miał małą i wysoko osadzoną głowę, z dziwnie ukształtowanym dziobem i dużymi pazurami przednich kończyn.

Schleich figurka Tyrannosaurus rex 14587
71 zł 68 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia dinozaura Tyrannosaurus rex z rodziny tyranozaurów. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich klacz rasy Appaloosa 13861
25 zł 23 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia piękną klacz gorącokrwistą rasy Appaloosa. Rasa ta została wyhodowana przez Indian Nez Percé zapieszkałych a Ameryce Północnej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Kowboj na koniu rodeo 41416
53 zł

Kowboj na koniu rodeo marki Schleich to kolejna figurka z serii Farm Life. Zarówno figurka jeźdźca jak i konia wykonane są ze starannością i dbałością o szczegóły.

Schleich Prehistoryczne zwierzątko - Therizinosaurus
53 zł

Jakość i detale i ręcznie malowana figura Therizinosaurus. Therizinosaurus jest nieszkodliwym roślinożercą o długich i ostrych pazurach. Niegrzeczne młode są gotowe do walki z innymi młodymi dinozaurami w podobnym wieku.

Schleich zestaw wyścig przez beczki, z kowbojką na koniu
74 zł 72 zł

Zestaw, z którym można zorganizować fantastyczny wyścig przez beczki, z niesamowitą kowbojką i jej koniem. Figurki są ręcznie malowane i wykonane są z największą starannością i dbałością o szczegóły. Zestaw doskonale rozwija dziecięcą fantazję i wyobraźnię. Zestaw dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Schleich Zwierzęta na farmie 42385
79 zł 72 zł

Zwierzęta na farmie 42385 marki Schleich to ręcznie malowany zestaw figurek zwierząt, które można spotkać w gospodarstwie domowym. Wszystkie figurki są ręcznie malowanerealistycznie odwzorowane, dzięki czemu będziesz mógł się bawić w prawdziwą farmę.

Schleich Aligator 14727
25 zł 24 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Aligator marki Schleich to piękna, ręcznie malowana figurka dedykowana zarówno kolekcjonerom jak również dzieciom, które lubią bawić się zwierzętami . Jeśli kochasz egzotyczne zwierzęta to zdecydowanie musisz uwzględnić tego pięknego gada w swojej kolekcji!

Schleich Dilofozaurus
49 zł 45 zł

Figurka Dilofozaurus marki Schleich to ręcznie malowany dinozaur. Jego szczegółowe wykonanie zachwyci miłośników tych prehistorycznych zwierząt.

Schleich figurka Dinogorgon 15002
32,02 zł 25 zł

Figurka Dinogorgona świetnie uzupełni kolekcję figurek przedstawiających dinozaury. Dinogorgon należał do rodziny Gorgonopsów, żyjących w permie, i posiadał charakterystyczne dla tej rodziny uzębienie, duże kły.

Schleich figurka Psitakozaur 15004
26 zł

Figurka Psitakozaura, czyli „papuziego jaszczura“. Dinozaur ten miał długość 2 metrów i ważył 20 kg, był roślinożercą. Żył od około 135 do 105 milionów lat temu. Na głowie nie miał rogów kostnych ani nawet kryzy i najwyraźniej poruszał się na tylnych łapach.

Schleich figurka Tawa 15005
25 zł

Figurka dinozaura, którego nazwa Tawa oznacza „boga Słońca“ z wierzeń Indian Pueblo. Dinozaur żył około 215 milionów lat temu, na terytorium dzisiejszego Nowego Meksyku, w USA. Dinozaur miał około 2–4 metrów długości i ważył 30 kg. Tawa miał puste kości, co czyniło go bardzo lekkim i szybszym od innych dinozaurów.

Schleich ponton ze strażnikiem
74 zł 72 zł

Ponton ze strażnikiem jest kompatybilny ze stacją badawczą CROCO Jungle. Opakowanie zawiera: ponton z kręcącym się sterem, wyjmowany silnik, strażnika (który ma ruchome nogi i ręce) oraz inne akcesoria. Wszystkie elementy są ręcznie malowane. Zestaw dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Schleich Prehistoryczne zwierzątko - Kentosaurus
39 zł

Jakość i detale i ręcznie malowany Kentrosaurus był spokojnym roślinożercą, ale nie był bezbronny. Ale w przypadku ataku, był w stanie doznać poważnych obrażeń ze swoimi kolcami na szyi i ciele. Najbardziej przerażającym był jego ogon, w którym miał do 73 cm kolców.

Schleich Spinosaurus
89 zł 70 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Możliwość poszerzenia kolekcji zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i niezwykle szczegółową figurkę dinozaura Spinosaura.

Schleich Klacz rasy arabskiej z kocem 41447
39 zł 31 zł

Klacz rasy arabskiej z kocem marki Schleich to zestaw składający się z ręcznie malowanej figurki konia w kocu o różowej barwie, uzdy oraz warzyw i owoców.

Schleich figurka Byk Angus
33 zł 23 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i szczegółową figurkę szkockiej rasy byka Bydło tej rasy rośnie bardzo szybko, a cielę może przybrać na masie do 160–180 kg w ciągu sześciu do ośmiu miesięcy Zwierzęta te pochodzą ze Szkocji, gdzie jest często bardzo zimno i wilgotno Są więc bardzo odporne

Schleich figurka Cielę Aberdeen Angus
23 zł 16 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i pełną szczegółów figurkę cielątka rasy Aberdeen Angus. Bydło tej rasy rośnie bardzo szybko, a cielę może ważyć do 160–180 kg w ciągu sześciu do ośmiu miesięcy. Zwierzęta te pochodzą ze Szkocji, gdzie jest często bardzo zimno i wilgotno. Są więc bardzo odporne.

Schleich Ogier Paso Fino - wystawa koni
53 zł 43 zł

Piękna, ręcznie malowana i szczegółowa figurka ogiera doskonale nadaje się dla miłośników tych szlachetnych zwierząt. Okazały ogier rasy Paso Fino jest główną atrakcją pokazu koni w Lakeside. Widzowie są oczarowani i dziwią się zachwyceni, ponieważ ogier porusza się szczególnie sprężyście, co nawet nadało nazwę tej rasie. Paso fino oznacza nic innego jak wytworny chód.

Schleich Opancerzony żółw z bronią
69 zł 53 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Możliwość poszerzenia kolekcji zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i pełną szczegółów figurkę opancerzonego żółwia. Na piersi i plecach ma kamienny pancerz, który nie potrzebuje żadnej broni.

Schleich Karty edukacyjne - Wildlife Schleich
59 zł 55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poznaj świat zwierząt z kartami Schleicha! Edukacyjne karty obrazkowe pokazują środowisko i ślady trzech zwierząt: młodego niedźwiedzia polarnego, wiewiórki i żaby zielonej. Czy wiesz, która karta należy do jakiego zwierzęcia?

Schleich figurka-koń klacz, Rasa angielska 13855
32,02 zł 23 zł

Koń pełnej krwi angielskiej jest najszybszą rasą koni. Szybkość jest jedynym decydującym kryterium dla hodowli. Został wyhodowany w Anglii w XVIII wieku. Angielski rasowy koń jest wysoki, szczupły z długą, lekko wygiętą szyją. Jego ciało jest muskularne i silne. Figurka marki Schleich jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich figurka-koń ogier, Rasa angielska 13856
32,02 zł 23 zł

Koń pełnej krwi angielskiej jest najszybszą rasą koni. Szybkość jest jedynym decydującym kryterium dla hodowli. Został wyhodowany w Anglii w XVIII wieku. Angielski rasowy koń jest wysoki, szczupły z długą, lekko wygiętą szyją. Jego ciało jest muskularne i silne. Figurka marki Schleich jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich figurka-koń źrebię, Rasa angielska 13857
22,83 zł 17 zł

Koń pełnej krwi angielskiej jest najszybszą rasą koni. Szybkość jest jedynym decydującym kryterium dla hodowli. Został wyhodowany w Anglii w XVIII wieku. Angielski rasowy koń jest wysoki, szczupły z długą, lekko wygiętą szyją. Jego ciało jest muskularne i silne. Figurka marki Schleich jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich Koń pełnej krwi angielskiej z okryciem
41 zł 35 zł

Koń pełnej krwi angielskiej z okryciem 42360 marki Schleich. Ręcznie malowana figurka konia, z pewnością spodoba się wszystkim fanom tych pięknych majestatycznych zwierząt. Konie tej rasy są bardzo szybkie, dlatego wykorzystywane są głównie w zawodach.

Schleich Superman i Darkseid
67 zł

Superman i Darkseid marki Schleich to kolekcja legendarnych bohaterów. Figurki zachwycają każdego małego miłośnika. Idealny pomysł na prezent.

Schleich figurka Klacz Paint Horse
33 zł 23 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i szczegółową figurkę klaczy. Ten koń zachwyci jakością i precyzją wykonania.

Schleich zestaw figurek Pułapka na duże zwierzę 42427
94 zł

Klapa klatki może być zabezpieczona przed otwarciem i może być otwierana lub zamykana. Czy jaguar wyczuł przynętę? Czy złapie się w zastawioną pułapkę? Strażnicy używają klatek do chwytania rannych zwierząt. David może trzymać lornetkę w ręce i ma ruchome stawy.