44 produktów
-27%
Scholl Wymienna głowica obrotowa 6 szt
1x

Scholl Wymienna głowica obrotowa 6 szt

133 zł
96 zł

Zestaw zawiera:

Wymiana głowicy na pilnik elektryczny Velvet Smooth Medium Rough z Sea Minerals 2 szt Wymiana głowicy na pilnik elektryczny Velvet Gładkie Diamond ekstra gruba 2 szt Obrotowa głowica z kryształkami diamentowymi Velvet Gładka – ultra szorstka 2 szt .

Partner: Vivantis
-35%
Scholl Aktywny żel Żel Wkładki Work 1 para męska

Scholl Aktywny żel Żel Wkładki Work 1 para męska

82 zł
53 zł

Specjalna technologia GelAcive pomaga absorbować wstrząsy podczas chodzenia i zmniejszenie nadmiernego nacisku na które są narażeni stóp w ciągu dnia. Szczególnie nadają się one do powierzchni twardych. Stała warstwa tłumiąca zapewnia przez cały dzień komfort.

Partner: Vivantis
-47%
Scholl Balsam na pękającą piętę K + 60 ml

Scholl Balsam na pękającą piętę K + 60 ml

44 zł
23 zł

Balsam K + Crack Heel natychmiast przywraca szorstką, suchą i popękaną skórę. Udowodnione klinicznie. Widoczny wynik w 1 dzień. Scholl Cracked Heel Balm K + nadaje się do obcasów o przebarwionym kolorze i słabo białych pęknięciach (pęknięć).

Partner: Vivantis

Scholl to marka rozpoznawana przez wszystkich, którzy troszczą się o swoje stopy. Nazwa Scholl jest dzisiaj synonimem dbałości o stopy i ich pielęgnacji w ponad 70 krajach na świecie. Nazwa marki Scholl pochodzi od nazwiska jej założyciela: dr. Williama Mathiasa Scholla. Dla dr. Scholla stopy były obsesją – poświęcił całe życie na poprawę stanu zdrowia, wygody i dobrego samopoczucia ludzi poprzez dbanie o stopy.

Od ponad 100 lat Scholl jest odpowiedzialny za kluczowe osiągnięcia w zakresie postępu, innowacji i wynalazków w dziedzinie zdrowia, komfortu i pielęgnacji stóp. Obecnie Scholl kontynuuje wizję i marzenia dr. Scholla - nie ustają w prowadzeniu badań i opracowywaniu nowych sposobów lepszego dbania o stopy, zapewniania im komfortu oraz dokładniejszego poznania ich biomechaniki.