SELECT piłka do piłki nożnej FB Classic, żółta, rozm.3-22%
66 zł 51 zł

Piłka nożna dla dzieci i młodzieży marki SELECT. Poszczególne części są szyte maszynowo, aby zachować długotrwałą wytrzymałość. Materiał powierzchni z błyszczącym wykończeniem. Atrakcyjny design, który pomoże Twojemu młodszym zawodnikom iść naprzód. Piłka FB Classic jest dostępna w charakterystycznym żółtym kolorze w rozmiarze 3.

SELECT piłka FB Diamond rozm. 5
83 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 5 posiada ręcznie szytą konstrukcję z 32 paneli. Szczególnie dobrze nadaje się do treningów i meczów klasy średniej. SELECT FB Diamond rozm. 5 zapewnia wspaniałe właściwości w locie i na ziemi.

SELECT piłka FB Contra rozm. 4
88 zł

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 4 posiada ręcznie szytą konstrukcję z 32 paneli. Użyty materiał i 5 – warstwowa wyściółka zapewniają doskonałe właściwości lotu. Nadaje się szczególnie do treningów w klubach dziecięcych. SELECT FB Contra rozm. 4 jest wykonana ze skóry syntetycznej.

SELECT piłka FB Futsal Super biała rozm. 4
265 zł

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 4 wykonana jest z wysokiej jakości, ręcznie szytego materiału. Jest łatwa w użyciu, ma mniejsze odbicie i kolorowy design, dzięki któremu jest dobrze widoczna, pozwalając graczom na szybszą reakcję. SELECT FB Futsal Super biała rozm. 4 jest idealna na mecze na najwyższym poziomie.

SELECT piłka FB Brillant Super TB 21 roz.5
351 zł

Piłka do piłki nożnej o rozmiarze 5 ma zgrzewaną konstrukcję z 32 panelami. Nadaje się do gry nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz, ponieważ nie przepuszcza przez szwy wodę, co zapewnia stałą wagę. SELECT FB Brillant Super TB 21 roz.5 ma lateksowy rdzeń ZeroWing.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Future Light DB, rozm.3
82 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka nożna dla dzieci i młodzieży marki SELECT. Poszczególne części są szyte maszynowo, aby zachować długotrwałą wytrzymałość. Lżejsza konstrukcja. Materiał powierzchni z klejeniem termicznym. Atrakcyjny design, który pomoże Twojemu młodszym zawodnikom iść naprzód. Piłka FB Future Light DB dostępna jest w rozmiarze 3.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Classic, żółta, rozm.4-22%
66 zł 51 zł

Piłka nożna dla dzieci i młodzieży marki SELECT. Poszczególne części są szyte maszynowo, aby zachować długotrwałą wytrzymałość. Materiał powierzchni z błyszczącym wykończeniem. Atrakcyjny design, który pomoże Twojemu młodszym zawodnikom iść naprzód. Piłka FB Classic jest dostępna w charakterystycznym żółtym kolorze w rozmiarze 4.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Classic, żółta, rozm.5
50 zł

Piłka nożna dla dzieci i młodzieży marki SELECT. Poszczególne części są szyte maszynowo, aby zachować długotrwałą wytrzymałość. Materiał powierzchni z błyszczącym wykończeniem. Atrakcyjny design, który pomoże Twojemu młodszym zawodnikom iść naprzód. Piłka FB Classic jest dostępna w charakterystycznym żółtym kolorze w rozmiarze 5.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Clava, rozm. 4
84 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej wykonana ze skóry syntetycznej, od marki SELECT. Zawiera pięciowarstwową wkładkę i opatentowany rdzeń. Poszczególne części są szyte ręcznie, aby zachować wytrzymałość. Konstrukcja z 32 paneli. Niezwykły design do użytku na treningu. Piłka FB Clava dostępna jest w rozmiarze 4.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Club DB
97 zł 93 zł

Piłka nożna ma pęcherz SR, który zapewnia doskonałe właściwości lotu. Szyta maszynowo, posiada klejone szwy, które nie przepuszczają wody. Powierzchnia TPU z pianką dla lepszej kontroli nad piłką. SELECT FB Club DB jest odpowiednia dla młodzieży.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Contra rozm.3
88 zł

Piłka w rozmiarze 3 jest wykonana ze skóry syntetycznej i nadaje się na treningi. Wyposażona jest w pięciowarstwową wkładkę i 32-panelową konstrukcję. SELECT FB Contra rozm.3 ma opatentowany pęcherz.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Diamond rozm.3
83 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka nożna ma 32-panelową konstrukcję ze zmiękczoną powierzchnią. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału o specjalnej konstrukcji wewnętrznej, która zapewnia doskonałe właściwości w locie i na ziemi. SELECT FB Diamond rozm. 3 jest szyta ręcznie.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Future Light DB, rozm.4
74 zł

Piłka nożna dla dzieci i młodzieży marki SELECT. Poszczególne części są szyte maszynowo, aby zachować długotrwałą wytrzymałość. Lżejsza konstrukcja. Materiał powierzchni z klejeniem termicznym. Atrakcyjny design, który pomoże Twojemu młodszym zawodnikom iść naprzód. Piłka FB Future Light DB dostępna jest w rozmiarze 4.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Match DB, rozm.5
149 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej z cechami największej szybkości, od marki SELECT. Specjalne wykończenie powierzchni. Poszczególne części są szyte maszynowo, aby zachować wytrzymałość. Konstrukcja z 32 paneli. Niezwykły design do użytku na treningu i sparingach. Piłka FB Match DB dostępna jest w rozmiarze 5.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Pioneer TB rozm. 5-23%
159 zł 121 zł

Piłka w rozmiarze 5 jest wykonana ze skóry syntetycznej i nadaje się na mecze i treningi. Nie przepuszcza wody przez szwy i zachowuje stałą wagę. SELECT FB Pioneer TB rozm. 5 ma pęcherz Sr do szybszego lotu w powietrzu.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Stratos, rozm. 4
88 zł

Piłka do piłki nożnej z wewnętrzną konstrukcją dla lepszej kontroli na ziemi i w powietrzu, od marki SELECT. Specjalne wykończenie powierzchni. Poszczególne części są szyte ręcznie, aby zachować wytrzymałość. Konstrukcja z 32 paneli. Niezwykły design do użytku na treningu i sparingach. Piłka FB Stratos dostępna jest w rozmiarze 4.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Stratos, rozm. 5
79 zł

Piłka do piłki nożnej z wewnętrzną konstrukcją dla lepszej kontroli na ziemi i w powietrzu, od marki SELECT. Specjalne wykończenie powierzchni. Poszczególne części są szyte ręcznie, aby zachować wytrzymałość. Konstrukcja z 32 paneli. Niezwykły design do użytku na treningu i sparingach. Piłka FB Stratos dostępna jest w rozmiarze 5.

SELECT piłka FB Contra rozm. 5
89 zł

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 5 posiada ręcznie szytą konstrukcję z 32 paneli. Użyty materiał i 5 – warstwowa wyściółka zapewniają doskonałe właściwości lotu. Nadaje się szczególnie do treningów w klubach dziecięcych. SELECT FB Contra rozm. 5 jest wykonana ze skóry syntetycznej.

SELECT piłka FB Diamond rozm. 4
83 zł

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 4 posiada ręcznie szytą konstrukcję z 32 paneli. Szczególnie dobrze nadaje się do treningów i meczów klasy średniej. SELECT FB Diamond rozm. 4 zapewnia wspaniałe właściwości w locie i na ziemi.

SELECT piłka FB Futsal Attack biała rozm. 4
92 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 4 wykonana jest z wysokiej jakości, ręcznie szytej skóry syntetycznej. Jest łatwa w użyciu, ma mniejsze odbicie i kolorowy design, dzięki któremu jest dobrze widoczna, pozwalając graczom na szybszą reakcję. SELECT FB Futsal Attack biała rozm. 4 jest idealna na treningi.

SELECT piłka FB Futsal Master rozm. 4 biało - żółta
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 4 wykonana jest z wysokiej jakości, ręcznie szytej skóry syntetycznej. Jest łatwa w użyciu, ma mniejsze odbicie i kolorowy design, dzięki któremu jest dobrze widoczna, pozwalając graczom na szybszą reakcję. SELECT FB Futsal Master rozm. 4 biało – żółta jest idealna na treningi.

SELECT piłka FB Futsal Mimas-12%
117 zł 102 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 4 wykonana jest z wysokiej jakości, ręcznie szytego materiału. Jest łatwa w użyciu i zapewnia mniejsze odbicie, dzięki specjalnemu wnętrzu. SELECT FB Futsal Mimas jest idealna na treningi młodych graczy.

SELECT piłka do piłki nożnej FB Stratos, rozm. 3-16%
105 zł 88 zł

Piłka nożna ma 32-panelową konstrukcję ze zmiękczoną powierzchnią. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału o specjalnej konstrukcji wewnętrznej, która zapewnia doskonałe właściwości w locie i na ziemi. SELECT piłka do piłki nożnej FB Stratos, rozm. 3 jest ręcznie szyta.

SELECT piłka FB Tempo rozm. 5
155 zł

Piłka do piłki nożnej w rozmiarze 5 posiada termicznie łączoną konstrukcję z 32 paneli. Nadaje się do treningów i meczów halowych. Wnętrze ZeroWing zapewnia doskonałe odbicie, a 3 – milimetrowa pianka EVA miękkość. SELECT FB Tempo rozm. 5 jest wykonana ze skóry syntetycznej.