Serge Lutens Santal Majuscule - EDP
451 zł

Santal Majuscule to orientalno-drzewny zapach dla mężczyzn i kobiet. Składa się tylko z trzech składników: Damaszku, kakao i drzewa sandałowego. Rynek został uruchomiony w 2012 roku.

Serge Lutens Nuit De Cellophane - EDP
291 zł 274 zł

Serge Lutens Nuit De Cellophane perfumy w sprayu to lśniący, mieniący się owocowy zapach w towarzystwie kwiatów. Daj się ponieść upajającym tonom kwiatów, a nie pożałujesz swojego wyboru! Został wydany w 2009 roku.

Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre - EDP
317 zł 303 zł

Pięć O`Clock Au Gingembre to zapach o orientalnym zapachu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Głowę wykonano z bergamotki i herbaty. W sercu jest imbir, cynamon i drzewne odcienie. Kompozycja zamyka kakao, miód, bursztyn, paczulę i pieprz. Rynek został uruchomiony w 2008 roku.

Serge Lutens L`Eau De Paille - EDP
291 zł

Marka L´Eau de Paille Mancera jest zielony drzewny zapach dla kobiet i mężczyzn, w której akordy mieszankę kadzidła, wetiweru i siana.   Został on uruchomiony w 2016 roku.

Serge Lutens Un Bois Vanille - EDP
471 zł 394 zł

Un Bois Vanille to orientalno-waniliowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Jego składniki to drzewo sandałowe, czarna lukrecja, mleko kokosowe, wosk pszczeli, gorzkie migdały, piżmo, wanilia, benzoes, drewno gwajakowe i fasolka tonka.

Serge Lutens Clair De Musc - EDP
445 zł 343 zł

Clair De Musc to kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Wśród jego składników są bergamotka, piżmo, gorzka pomarańcza (neroli) i olej z tęczówki. Rynek został wprowadzony w 2003 roku. Jej nos to Christopher Sheldrake.

Serge Lutens L`Orpheline - EDP
506 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

L`Orpheline to uniseksowy zapach, który zawiera tylko dwa składniki, kadzidło i piżmo. Został uruchomiony w 2014 roku. .

Serge Lutens La Religieuse - EDP
488 zł 471 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

La Religieuse to orientalny kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Jego składniki to jaśmin, cibet, piżmo i kadzidło. Rynek został uruchomiony w 2015 roku.

Serge Lutens Laine De Verre - EDP
188 zł

Laine De Verre marki Serge Lutens to luksusowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Jego składniki to soczyste cytrusy, które dostarczają świeżych tonów, aldehydów, piżma, kaszmiru i aromatycznych przypraw. Został uruchomiony w 2014 roku. .