Serge Lutens

7 produktów
-5%
Serge Lutens L`Eau De Paille - EDP 100 ml

Serge Lutens L`Eau De Paille - EDP

317 zł
301 zł

Marka L´Eau de Paille Mancera jest zielony drzewny zapach dla kobiet i mężczyzn, w której akordy mieszankę kadzidła, wetiweru i siana.   Został on uruchomiony w 2016 roku.

Partner: Vivantis
Serge Lutens La Fille De Berlin - EDP 50 ml

Serge Lutens La Fille De Berlin - EDP

386 zł

La Fille De Berlin to orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Głowa wykonana jest z róż i pelargonii, palma jest reprezentowana w sercu. Kompozycja zamyka paczula, mech i miód. Rynek został uruchomiony w 2013 roku.

Partner: Vivantis
Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre - EDP 50 ml

Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre - EDP

345 zł
333 zł

Pięć O`Clock Au Gingembre to zapach o orientalnym zapachu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Głowę wykonano z bergamotki i herbaty. W sercu jest imbir, cynamon i drzewne odcienie. Kompozycja zamyka kakao, miód, bursztyn, paczulę i pieprz. Rynek został uruchomiony w 2008 roku.

Partner: Vivantis
Serge Lutens L`Orpheline - EDP 100 ml

Serge Lutens L`Orpheline - EDP

557 zł

L`Orpheline to uniseksowy zapach, który zawiera tylko dwa składniki, kadzidło i piżmo. Został uruchomiony w 2014 roku. .

Partner: Vivantis
-18%
Serge Lutens La Religieuse - EDP 100 ml

Serge Lutens La Religieuse - EDP

531 zł
432 zł

La Religieuse to orientalny kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Jego składniki to jaśmin, cibet, piżmo i kadzidło. Rynek został uruchomiony w 2015 roku.

Partner: Vivantis
Serge Lutens Nuit De Cellophane - EDP 50 ml
1x

Serge Lutens Nuit De Cellophane - EDP

302 zł

Serge Lutens Nuit De Cellophane perfumy w sprayu to lśniący, mieniący się owocowy zapach w towarzystwie kwiatów. Daj się ponieść upajającym tonom kwiatów, a nie pożałujesz swojego wyboru! Został wydany w 2009 roku.

Partner: Vivantis
Serge Lutens Santal Majuscule - EDP 100 ml

Serge Lutens Santal Majuscule - EDP

494 zł
482 zł

Santal Majuscule to orientalno-drzewny zapach dla mężczyzn i kobiet. Składa się tylko z trzech składników: Damaszku, kakao i drzewa sandałowego. Rynek został uruchomiony w 2012 roku.

Partner: Vivantis