Sherpa czapka damska Amber
85 zł

Damska czapka z dzianiny Sherpa Amber z pomponem została wykonana z ocieplającego materiału o anatomicznym kształcie. Dla wygody użytkownika wewnętrzna część jest ocieplona polarem, który zwiększa izolację ciepła i komfort noszenia.

Sherpa czapka Lowel
69 zł

Sportowa czapka damska i męska wykonana z wygodnego elastycznego materiału. Czapka nadaje się do uprawiania narciarstwa biegowego, biegania i jazdy na rowerze. Wykonana jest z funkcjonalnego materiału, który odprowadza wilgoć z ciała.

Sherpa Czapka zimowa Ginger
59 zł

Czapka zimowa unisex, wykonana z dzianiny, posiada przyjemnie miękki mikropolar wewnątrz, który ogrzeje podczas mrozów. Doskonała podczas górskich wycieczek, nart i sportów zimowych, ale i jako modny dodatek na co dzień – do miasta.

Sherpa damska czapka Iowa
45 zł

Damska czapka marki Sherpa przeznaczona do trekkingu, turystyki górskiej, narciarstwa, snowboardu, narciarstwa biegowego i codziennego użytku.

Sherpa komin Roger

Sherpa komin Roger

Ocena: 4,2
45 zł

Sportowy wielofunkcyjny komin wykonany jest z funkcjonalnego, bardzo elastycznego materiału, który uwalnia wilgoć i przyjemnie się nagrzewa. Ze względu na właściwości materiału, nadaje się do wielu sportów, może być używany także jako czapka.

Sherpa Męska czapka zimowa Ziller
45 zł

Męska, dzianinowa czapka wyściełana jest od wewnątrz przyjemnym, miękkim mikropolarem, który ogrzeje podczas mroźnej aury. Odpowiednia na trekking, górskie wycieczki, narty, snowboard i do noszenia na co dzień

Sherpa opaska zimowa Laura
35 zł

Dzianinowa czapka unisex wyściełana jest od wewnątrz przyjemnym, miękkim mikropolarem, który ogrzeje podczas mroźnej aury. Odpowiednia na trekking, górskie wycieczki, narty, snowboard i do noszenia na co dzień