6 produktów
Sigg termos Hot & Cold Glass Wmb White 0.4 L
3x

Sigg termos Hot & Cold Glass Wmb White 0.4 L

117 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sigg Hot & Cold Glass Wmb 0,4 l to funkcjonalny i poręczny termos. Wyposażony w zakręcany korek i podwójny wyciągany zaparzacz do herbaty. Wykonane z borokrzemowego szkła żaroodpornego, podwójne ścianki utrzymują napoje gorące lub zimne przez wiele godzin.

Dostarcza MALL
Sigg butelka Treveller 0,6 l Classic Dark Blue
15x

Sigg butelka Traveller Classic 0,6L

116 zł

Klasyczna butelka Sigg Traveller o pojemności 0,6 litra świetnie sprawdzi się podczas rekreacyjnego uprawiania sportu. Butelka jest szczelna, lekka oraz utrzyma pożądaną temperaturę napoju. Wykonana z przyjaznych dla środowiska materiałów. Butelkę można myć w zmywarce.

Dostarcza MALL
Sigg Butelka Viva One Horses 0,5 L
2x

Sigg Butelka Viva One Horses 0,5 L

74 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sigg Viva One to funkcjonalna butelka na napój, która doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania bądź w podróży. Model ten jest wolny od BPA i EA, a ponadto nie chłonie zapachów i smaków, zapewniając tym samym pełen komfort użytkowania. Dużym atutem jest atrakcyjny, dziewczęcy design.

Dostarcza MALL
Sigg butelka Glow Moon Dinos 0,4L
3x

Sigg butelka Glow Moon Dinos 0,4L

117 zł

Sigg Glow Moon Dinos to dziecięca butelka na napój o pojemności 0,4 litra. Wewnętrzna powierzchnia jest pokryta specjalną opatentowaną powłoką EcoCare niewchłaniającą zapachów i smaków. Wykonanie z jednego kawałka aluminium zapewnia niską wagę. Proste w obsłudze zamknięcie z mechanizmem zapobiegającym rozlaniu.

Dostarcza MALL
Sigg Butelka Bella Unicorn 0,4 L
1x

Sigg Butelka Bella Unicorn 0,4 L

115 zł

Sigg Bella Unicorn to funkcjonalna butelka na napój, która doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Wewnętrzna powierzchnia jest pokryta specjalną opatentowaną powłoką EcoCare niewchłaniającą zapachów i smaków.

Dostarcza MALL

Firma **Sigg** zajmuje się produkcją butelek, kubków i bidonów **od ponad 100 lat**. Produkty tej szwajcarskiej marki wyróżniają się doskonałą jakością, funkcjonalnością i designem.

Produkty SIGG są **w 100% wolne od szkodliwych substancji** takich jak: poliwęglany, PCV, EA, BPA, BPF, BPS i ftalany. Dzięki specjalnej wewnętrznej powłoce, **zapewniają zachowanie pierwotnego smaku** oraz zapachu. Przeznaczone do wielokrotnego użytku, **ekologiczne**, wykonane zostały z materiałów w pełni nadających się do recyklingu.

**Wytrzymałe, lekkie i szczelne** sprawdzą się w wielu sytuacjach. Niezastąpione w szkole i pracy, na spacerze i wycieczce, podczas wypoczynku czy intensywnego uprawiania sportu. Produkty Sigg możesz zabrać w dowolne miejsce, w dowolnej sytuacji.