3 produkty
Silva Metro czarny
5x

Silva Metro czarny

56 zł

Metro to małych rozmiarów kompas w kolorze czarnym, który idealnie sprawdza się na spacerach i niedalekich wyprawach za miasto. Gumowa obudowa sprawia, że kompas jest bardzo wytrzymały. Busola posiada karabinek, dzięki któremu z łatwościa przypniesz go do ubrania lub plecaka.

Dostarcza MALL
Silva Krokomierz ex Step
17x

Silva Krokomierz ex Step

71 zł
69 zł

Krokomierz jest wyposażony w klips, który umożliwia noszenie go za opaską lub paskiem spodni. Posiada filtr, który zapobiega rejestracji przypadkowych ruchów. Krokomierz Silva ex Step jest idealny dla mało wymagających użytkowników.

Dostarcza MALL
Silva krokomierz EX PLUS (S14) Black
20x

Silva Ex Plus

108 zł

Praktyczny krokomierz Silva EX Plus świetnie uzupełni sprzęt każdego chodziarza, który chce podnieść efektywność treningu. Krokomierz precyzyjnie mierzy ilość kroków, dystans wraz z czasem potrzebnym na jego przebycie, a także ilość spalonych kalorii. Rewelacyjnie sprawdzi się podczas codziennych treningów.

Dostarcza MALL

**Silva** to szwedzka marka powstała w 1933 roku. Obecnie należy do czołówki światowych **liderów produkujących sprzęt outdoorowy** m.in. kompasy, krokomierze, odbiorniki GPS, wysokościomierze i prędkościomierze dla żeglarzy, alpinistów, turystów, harcerzy oraz biegaczy. Kompasy Silva są najczęściej wybieranymi tego typu produktami przez entuzjastów biegów na orientację na całym świecie.

Firmę Silva współtworzą sportowcy i poszukiwacze przygód, którzy osobiście testują nowe produkty. **Powstają one zatem w oparciu, wiedzę i doświadczenie** ambasadorów marki na całym świecie. Marka cały czas **pracuje nad nowymi rozwiązaniami**, ciągle ulepsza i wzbogaca swoje produkty, tak aby odpowiadały rosnącym wymaganiom.