Simply Good zasłonka samochodowa LINKY – szara/biała
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zasłona samochodowa Simply Good o fantazyjnym designie wyposażona jest w prosty system z przyssawkami i haczykami. Osłona zapewnia Twojemu dziecku ochronę przed promieniowaniem UV, można ją łatwo naciągnąć, pociągnąć lub zdjąć.

Simply Good podkładka do wózka ELEPHANTs
93 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podkładka do wózka z pianki pamięciowej ze wzorem ELEPHANTs. Bardzo wysokiej jakości wyściełana wkładka do wózka, dzięki której jest czysty i stylowy.

Simply Good poduszka niemowlęca do kąpieli MONKEYs
116 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka niemowlęca do kąpieli z wzorem MONKEYs. Niemowlę leżące na poduszce Baby Floaty czuje się tak samo, jak w łonie matki, dzięki czemu także podczas kąpieli jest zrelaksowanespokojne.

Simply Good Szalik do noszenia niemowląt
249 zł

Szalik do noszenia niemowląt. Nic nie da się porównać z uczuciem, gdy dziecko jest w pobliżu rodzica. Dzięki temu cieszy się ciepłem i czuje się bezpiecznie.

Simply Good Duża poduszka do karmienia
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzięki dużej poduszce możesz zająć się karmieniem piersią swojego małego skarba bez strachu. Duży rozmiar i kształt poduszki tworzy wsparcie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Simply Good poduszka ELEPHANTs
116 zł

Poduszka ELEPHANTs jest idealna dla dzieci, które już wyrosły z wysokiego krzesełka, ale wciąż jest im za nisko na normalnym krześle. Inteligentne i praktyczne rozwiązanie codziennych potrzeb rodziców.

Simply Good poduszka MONKEYs
116 zł

//Poduszka MONKEYs jest idealna dla dzieci, które już wyrosły z wysokiego krzesełka, ale wciąż jest im za nisko na normalnym krześle. Inteligentne i praktyczne rozwiązanie codziennych potrzeb rodziców.