Simply Good Duża poduszka do karmienia
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzięki dużej poduszce możesz zająć się karmieniem piersią swojego małego skarba bez strachu. Duży rozmiar i kształt poduszki tworzy wsparcie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Simply Good Szalik do noszenia niemowląt
249 zł

Szalik do noszenia niemowląt. Nic nie da się porównać z uczuciem, gdy dziecko jest w pobliżu rodzica. Dzięki temu cieszy się ciepłem i czuje się bezpiecznie.

Simply Good wkładka do wózka z memory foam HEARTS
93 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wkładka do wózka z memory foam HEARTS marki Simply Good to wysokiej jakości dodatek do wózka, który pomoże utrzymać go w czystości, a jednocześnie wygląda stylowo.

Simply Good zasłonka samochodowa LINKY – szara/biała
49 zł

Zasłona samochodowa Simply Good o fantazyjnym designie wyposażona jest w prosty system z przyssawkami i haczykami. Osłona zapewnia Twojemu dziecku ochronę przed promieniowaniem UV, można ją łatwo naciągnąć, pociągnąć lub zdjąć.

Simply Good poduszka ELEPHANTs
116 zł

Poduszka ELEPHANTs jest idealna dla dzieci, które już wyrosły z wysokiego krzesełka, ale wciąż jest im za nisko na normalnym krześle. Inteligentne i praktyczne rozwiązanie codziennych potrzeb rodziców.

Simply Good poduszka MONKEYs
116 zł

//Poduszka MONKEYs jest idealna dla dzieci, które już wyrosły z wysokiego krzesełka, ale wciąż jest im za nisko na normalnym krześle. Inteligentne i praktyczne rozwiązanie codziennych potrzeb rodziców.