Skagen Anita SKW 2149
932 zł 458 zł

Skagen zegarki Skagen to właściwy wybór dla wszystkich kobiet, które oczekują precyzyjnych akcesoriów i ponadczasowego wzornictwa . Cienki etui dobrze przylega do nadgarstka, a także wysokiej jakości ściągacz ze stali nierdzewnej.

Skagen Anita SKW 2151-44%
779 zł 436 zł

Promocja

Zegarki damskie Skagen jest odpowiedni dla wszystkich kobiet, które oczekują od akcesoriów precyzyjnych akcesoriów i ponadczasowego wzornictwa . Cienkie etui wygodnie przylega do nadgarstka, a także wysokiej jakości ściągacz ze stali nierdzewnej.

Skagen Anita SKW 2307
702 zł 492 zł

Czy tęsknisz za ponadczasowym dodatkiem w pudełku na biżuterię, który możesz zabrać na spacer ze swoim psem na służbową kolację? Następnie damskie zegarki Skagen są idealne dla Ciebie.

Skagen Anita SKW2701
808 zł 620 zł

Zegarki marki Skagen są popularne wśród pań na całym świecie ze względu na ich wysoką jakość i doskonały, czysty design, który można łączyć z niemal wszystkim. Odkryj ich urok i przypnij swoją kolekcję Anita na nadgarstku.

Skagen Anita SKW2750
731 zł 492 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Skagen są popularne wśród pań na całym świecie ze względu na ich wysoką jakość, a przede wszystkim czysty design, który można łączyć z prawie wszystkim. Na pierwszy rzut oka przyciąga kombinację czerni i bieli, co nadaje zegarkowi elegancki wygląd. Zakochasz się w tarczy zegara.

Skagen Annelie Two-Hand Silver-Tone Steel-Mesh SKW2833
782 zł 526 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki skandynawskiej marki Skagen charakteryzują się wysokiej jakości wzornictwem i zabawnym wzornictwem. Tarcza zachwyca eterycznym kolorem i geometrycznym wzorem. Ogólny efekt uzupełniają kamienie osadzone na obwodzie tarczy.

Skagen Freja SKW2666
509 zł 355 zł

Zegarki wykonane przez Skagen na pierwszy rzut oka spodobają się wszystkim paniom z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Biała tarcza oczaruje Cię błyszczącymi kamieniami, które zastąpiły klasyczne indeksy i złocone dłonie.

Skagen Freja SKW2698
509 zł 304 zł

Zegarki wykonane przez Skagen na pierwszy rzut oka spodobają się wszystkim paniom z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Czysta biała tarcza oczaruje Cię połyskującymi kamieniami, które zastąpiły klasyczne indeksy i złocone dłonie.

Skagen Freja SKW2700
532 zł 355 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki wykonane przez Skagen na pierwszy rzut oka spodobają się wszystkim paniom z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Ciemnoszara tarcza oczaruje Cię błyszczącymi kamieniami, które zastąpiły klasyczne indeksy Srebrny mi ručičkami.

Skagen Freja SKW2715
532 zł

Jeśli też są pasjonatami stylowych akcesoriów najwyższej jakości, to H rodziny marki Skagen ideału. Srebrna tarcza oczaruje Cię błyszczącymi kamieniami, które zastąpiły klasyczne indeksy i eleganckie dłonie.

Skagen Freja SKW2747
563 zł 389 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki wykonane przez Skagen na pierwszy rzut oka spodobają się wszystkim paniom z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Czarna tarcza oczaruje Cię błyszczącymi kamieniami, które zastąpiły klasyczne indeksy Srebrny mi ručičkami.

Skagen Freja SKW2770
509 zł 424 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nowoczesny, stylowy i niezwykle delikatny. Dokładnie zegarki Skagen. Ich Srebrny tarcza oparta jest na minimalistycznym wyglądzie – ozdobiona jest jedynie małymi rączkami i drobnymi kryształkami zamiast indeksów.

Skagen Holst SKW 6180
1 029 zł 594 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki zaprojektowane przez duńskiego marki Skagen zyskał popularność na całym świecie ze względu na swoją prostą konstrukcję, która opiera się na czystej projektowania bez ozdobników. Czy kochasz historii popularnego minimalizm i na pewno kocham tę markę.