6 produktów
SMARTWOOL skarpetki dziewczęce Classic Hike Light Cushion Crew różowe S

SMARTWOOL skarpetki dziewczęce Classic Hike Light Cushion Crew

49 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce skarpetki turystyczne wykonane z nowozelandzkiej wełny merino, od marki Smartwool. Kształt wokół kostek zapobiega zsuwaniu się skarpet w bucie, posiadają płaskie szwy, których dzieci w ogóle nie czują, a średnia wyściółka zapewni im komfort podczas wycieczek w góry i spacerów na łonie natury.

Dostarcza MALL
SMARTWOOL skarpetki dziecięce Classic Hike Full Cushion Crew ciemnoniebieskie XS

SMARTWOOL skarpetki dziecięce Classic Hike Full Cushion Crew

59 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce skarpetki outdoorowe wykonane z nowozelandzkiej wełny merino, od marki Smartwool. Nadają się do turystyki i noszenia na co dzień. Płaskie szwy dla większego komfortu

Dostarcza MALL
SMARTWOOL skarpetki dziecięce K WINTERSPORT YETTI BETTY bright coral L
1x

SMARTWOOL skarpetki dziecięce K WINTERSPORT YETTI BETTY bright coral

79 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skarpetki dziecięce K WINTERSPORT YETI od marki Smartwool zostały zaprojektowane by pomagać utrzymać palce w cieple. Skarpetki są doskonałe na każdą zimową przygodę. Z lekkim wyściełaniem na podbiciu dziecko poczuje się na stoku jak w domu.

Dostarcza MALL
SMARTWOOL Dziecięce skarpetki K WINTERSPORT STRIPE niebieski L

SMARTWOOL Dziecięce skarpetki K WINTERSPORT STRIPE niebieski

79 zł

Skarpetki dziecięce z wyściółką w miejscu chodzenia, łydek i goleni. Pomagają utrzymać stopy w cieple. Warstwa z Merino działa jako kontrola termiczna i usuwa wilgoć resztkową. Smartwool dziecięce skarpetki K WINTERSPORT STRIPE niebieskie są idealne do zabaw na śniegu ze względu na swoją wysokość.

Dostarcza MALL
SmartWool to renomowana amerykańska marka działająca na rynku od piętnastu lat, która specjalizuje się w produkcji bielizny i odzieży termoaktywnej. Produkty SmartWool to połączenie skuteczności, delikatność i najwyższej wygody w każdych warunkach. Historia marki rozpoczęła się kiedy to dwóch instruktorów narciarstwa z Vermont w Nowej Anglii ponownie odkryło doskonałe właściwości nowozelandzkiej wełny z merynosów. Firma współpracuje tylko z najlepszymi hodowcami w Nowej Zelandii, których owce chowane są na otwartych przestrzeniach, w czystym i naturalnym środowisku. Następnie precyzyjnie wyselekcjonowana wełna poddawana jest unikalnej obróbce w technologii Smart, dzięki czemu nie kurczy się oraz jest sprężystsza i trwalsza niż inne rodzaje wełny merino. Produkty SmartWool zapewniają wysoką skuteczność dzięki naturalnym własnościom termoregulacyjnym wełny. Włókno gromadzi ciepło wewnątrz, ogrzewając nas gdy jest zimno, a szybki transport wilgoci zapewnia chłodzenie i suchość, gdy jest gorąco. Dodatkowo naturalna antybakteryjność wełny sprawia, że produkty zachowają świeżość nawet podczas długiego i wzmożonego wysiłku, czego nie gwarantuje żadne włókno syntetyczne.