Spontex Express system Plus + MF Ściereczki XXL 4+1
124 zł 122 zł

Zestaw z wiadrem i mopem pozwala na skuteczne sprzątanie bez konieczności moczenia rąk. Spontex Express system Plus + MF XXL 4+1 jest wyposażony w ulepszoną technologię wyciskania mopa. Gąbka nie przylega do brudu, a wbudowany mechanizm rotacji skutecznie wyciska mopa. Rękaw z mikrofibry wychwytuje brud bez użycia środków czyszczących.

Spontex wymienna ściereczka Express System Plus
19 zł

Ściereczka Spontex Express System Plus wykonana ze specjalnych mikrowłókien minimalizuje ilość używanych detergentów. Innowacyjna technologia pomoże rozprawić się z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Spontex Wkład z mikrofibry do mopa Quickmax Profi
28 zł 20 zł

Wkład do mopa Quick Max Profi marki Spontex to wkład z wysokiej jakości mikrofibry, który doskonale czyści nawet bez użycia detergentów. Można prać go w pralce, w temperaturze do 60 stopni.

Spontex Wkład do mopa Express
21 zł

Wkład do mopa Spontex Express to wkład z wysokiej jakości mikrofibry, który doskonale czyści nawet bez użycia detergentów. Można prać go w pralce, w temperaturze do 60 stopni.

Spontex SPX Express system+ ALEX PLAM2
169 zł 120 zł

Mop Express system od marki Spontex z systemem samozaciskania ułatwi mycie podłóg i przede wszystkim zapewni, że nie będziesz musiał wykręcać z niego wody. Mop z mikrofibry pochłania wszelkie zabrudzenia. Zawiera środek do czyszczenia podłóg Alex.

Spontex Express System Plus + Mop Microwiper
118 zł 107 zł

Skuteczny zestaw Express System Plus wraz z mopem Microwiper Extra marki Spontex to niezastąpiona pomoc w sprzątaniu gospodarstwa domowego. Łatwe czyszczenie podłóg jest zapewnione dzięki 360-stopniowemu mechanizmowi obrotowemu, dzięki któremu bez trudności dociera się w każdy kąt. Nowa, ulepszona konstrukcja wiadra z obrotową wyciskarką zapewnia łatwe pozbycie się nadmiaru wody bez konieczności brudzenia rąk. Specjalny materiał z mikrofibry skutecznie łapie wszelkie zanieczyszczenia, nawet bez potrzeby użycia detergentów.

Spontex Catch & Clean
76 zł 53 zł

Zestaw do sprzątania z gumowym włosiem Spontex Catch & Clean, który jest dwa razy bardziej skuteczny niż tradycyjne włosie. Głowica miotły jest zginana i do prania. Uchwyt teleskopowy dostosowuje się do wzrostu, dzięki czemu nie trzeba się zginać podczas zamiatania.

Spontex Aqua Revolution System
116 zł 112 zł

Aqua Revolution System to płaski, okrągły mop z podwójnym systemem oddzielającym czystą i brudną wodę. Wiadro o objętości 3l do wycierania do 45 m2 powierzchni, teleskopowy drążek z mechanizmem obrotowym, okrągła głowica w 100% z mikrofibry z elastycznym narożnikiem, odpowiednia do wszystkich rodzajów podłóg.

Spontex MF WINDOW
14 zł 13 zł

Ulepszona ściereczka Microfibre Window od marki Spontex. Gwarantuje idealnie czyste okna, lustra i inne błyszczące powierzchnie. Efektywne nawet przy użyciu samej wody.

Spontex Ściereczka Magic Effect x2
14 zł 13 zł 6,50 Zł/szt

Ściereczka z mikrofibry Magic Effect doskonale czyści powierzchnie i szybko schnie. Ściereczki Spontex można używać tylko z wodą. Narożny otwór umożliwia zawieszenie.

Spontex Top Tex gąbki x10
14 zł 13 zł 1,30 Zł/szt

Zestaw dziesięciu dodatkowych chłonnych gąbek od marki Spontex. Ściereczki Top Tex można stosować do wszystkich zadań w domu, zarówno do mycia naczyń, jak i do wycierania stołu. Dzięki nowej poprawionej jakości zapewnia czysty dom.

Spontex Microfibre 8+2 szt.
30 zł 27 zł 2,70 Zł/szt

Wyjątkowo chłonna, wielofunkcyjna mikrofibra, która łatwo usuwa brud i smar. Skuteczność tylko z pomocą wody, nie wymaga żadnych środków chemicznych. Kolory: niebieski, żółty, pomarańczowy, różowy. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

Spontex Multiroll x50
18 zł 17 zł 0,34 Zł/szt

Uniwersalna ścierka od marki Spontex w praktycznej rolce. Nadaje się zarówno do stosowania na sucho, jak i na mokro Idealna do łatwego i szybkiego czyszczenia całego domu. Opakowanie zawiera 50 sztuki.

Spontex Ściereczki Antibak x3
11 zł 3,67 Zł/szt

Paczka mocnych i bardzo chłonnych ściereczek od marki Spontex. Ściereczki Antibak są wyposażone w środek przeciwbakteryjny, który eliminuje bakterie i zanieczyszczenia. Dla higienicznie czystego gospodarstwa domowego. 100% biodegradowalny.

Spontex Full Action System Plus
132 zł 105 zł

Spontex Full Action System Plus to mop z dwoma wymiennymi końcówkami do trudniejszych posadzek. System obrotowy ułatwi pozbycie się nadmiaru wody z mopa.

Spontex nakładka zamienna SPX Express system+ COMPACT
25 zł

Kompaktowa nakładka wykonana w 100% z mikrofibry, która skutecznie usuwa brud. Kompaktowa nakładka wykonana w 100% z mikrofibry, która skutecznie usuwa brud. Zalecane używanie na mokro tylko z wodą lub zwykłym środkiem czyszczącym.

Spontex Vlies x10
12 zł 1,20 Zł/szt

Ściereczki uniwersalne do wycierania do użytku na sucho i na mokro. Ściereczki Viles od marki Spontex umożliwiają starcie okruchów ze stołu lub wytarcie kurzu.

Spontex Końcówka do mopa Full Action System
20 zł 17 zł

Końcówka do mopa Spontex Full Action System wykonana w 100% z mikrofibry. Zwiększa wydajność mycia podłóg i zmniejsza zużycie detergentów. Doskonały asystent do szybkiego, łatwego i skutecznego czyszczenia wszystkich podłóg w domu.

Spontex Pet Towel
21 zł 19 zł

Chłonny ręcznik z mikrofibry od marki Spontex do bezpiecznej pielęgnacji zwierząt. Ręcznik jest idealny dla zwierzaka po kąpieli lub wytarcia brudnych łap. Model szybko schnie.

Spontex Wiadro Quickmax
24 zł 22 zł

Wiadro Spontex Quickmax to wysokiej jakości produkt, który nadaje się do stosowania z mopem płaskim QuickMax Profi. Wiadro ma praktyczną, plastikową rączkę i dzióbek. Jego pojemność wynosi 10 litrów.

Spontex Sweet Home x3
12 zł 4,00 Zł/szt

Zestaw trzech gąbek do czyszczenia różnych powierzchni w domu od marki Spontex. Gąbki Sweet Home są łatwe do trzymania dzięki kształtowi S. Każdy z trzech kolorów spełnia swoją funkcję i wykonuje ją tak skutecznie, jak to możliwe, aby utrzymać dom w czystości.

Spontex Mop Quickmax Profi (97050122)
75 zł

Mop Spontex Quickmax Profi (97050122) z systemem wyrzymania jest praktycznym narzędziem do skutecznego czyszczenia podłóg. Płaski mop z uchwytem teleskopowym i obrotową głowicą 360 ° jest odpowiedni zarówno do mycia na sucho i na mokro. Nadaje się do wszystkich powierzchni.